שרה שם טוב
שרה שם טוב
02/01/2020

תודה תודה ועוד פעם תודה, אני גרה בתל אביב וכבר המון זמן סובלת מחולדות, כל הזמן ראינו גללים, הזמנו מדביר שם מלכודות והלך, עד שהגענו אליכם לאחר המלצות רבות, עוז הגיע עשה סריקה מקיפה, תפס 2 חולדות, שם לנו רעלים ותיבות מיוחדות למכרסמים, בנוסף גם שם רעל בביוב. שירות פשוט מקצועי אמליץ עליכם לכל מי שאני מכירה
תודה

רום בן כהן
רום בן כהן
14/12/2019

תודה לשגיב הלוכד שטיפל לנו בבעיית מכרסמים בעליית גג לאחר שמדביר אחר לא הצליח לפתור, כבר חודשיים אחרי אין זכר לחולדות ולעכברים, כיף שיש אנשי מקצוע כמוכם. יישר כוח

שרון סויסה
שרון סויסה
05/02/2020

הייתי בבית עם תינוק וקמתי בלילה וראיתי גללים במטבח, שלחתי לכם ווצאפ, מיד עניתם וזיהתם שמדובר בחולדה, אחרי 20 דקות לוכד חולדות בשם שגיב הגיע, עשה סריקה ומצא את החולדה בין הארונות מטבח, אני ממש ממש מודה לכם על השירות והזמינות.
אנשים ישרים גם לא גבו מחיר מופרז כמו אחרים שהציעו לי מחירים לא הגיוניים

רננה מועלם
רננה מועלם
05/03/2020

תותחים! אני גרה בחיפה והיה לנו עכבר בבית, בעלי ניסה ללכוד את העכבר לבד ללא הצלחה, התקשרתי אליכם הגעתם וכעבור חצי שעה נלכד העכבר.
מקצוענים

אורטל קימחי
אורטל קימחי
12/09/2019

באמצע הלילה שמעתי רעש במטבח הלכתי לבדוק מה זה וראית חולדה ענקית על השיש, צרחתי ולא ידעתי מה לעשות, ישר חיפשתי בטלפון לוכד עכברים שעובד גם בלילה, הגעתי לשגיב הלוכד שהגיע תוך זמן קצר, ממש לכד את החולדה ועשה סריקה מקיפה והשאיר לי 2 מלכודות למקרה ויש עוד והכל נעשה בחיוך ובמחיר באמת הוגן ביחס לשעה.
תודה לשגיב האלוף על שירות מושלם!

חן יעקב
חן יעקב
29/11/2018

הייתה לנו מכת עכברים בעסק, הזמנתי הדברה נגד מכרסמים מכם והשירות היה ללא דופי, זמינות, מקצוענות ומחיר באמת שאפו.
תודה לכם על הסבלנות

אוסנת רחמים
אוסנת רחמים
01/01/2019

חייבת להמליץ על השירות של עוז שפשוט הציל אותי אין מילה אחרת, היה לנו עכבר בבית ולא ידעתי מה לעשות רציתי כבר לעזוב את הדירה וללכת לאמא שלי, הגעתי לעוז הלוכד לאחר המלצות, תוך פחות מחצי שעה היה אצלי לכד את העכבר ממש תוך כמה דקות. 
אין מילים מקצוען

מה חדש
הדברת חפרפרת:

עודכן לאחרונה: 15/11/2021, 15:53
חולדה במטבח:

עודכן לאחרונה: 03/11/2021, 10:55
איך יודעים שיש עכבר בבית:

עודכן לאחרונה: 03/11/2021, 10:53
הדברת חולדות בגג רעפים:

עודכן לאחרונה: 27/10/2021, 15:23
מה ההבדל בין עכבר לחולדה:

עודכן לאחרונה: 09/10/2021, 18:25
לוכד עכברים בגני תקווה:

עודכן לאחרונה: 26/08/2021, 18:55

לוכד עכברים בקדימה צורן

לוכד עכברים בקדימה צורן - טיפול מהיר בבעיה לפני שנגרם נזק

השטחים הפתוחים סביב קדימה צורן תורמים לאיכות החיים בישוב הפסטורלי, אבל גם מביאים אליו עכברים. גם חולדות עלולות להגיע לבתים ולעסקים שונים. בשני המקרים התוצאה עלולה להיות נזק חמור וכדי להקדים תרופה למכה חשוב להזמין לוכד עכברים בקדימה צורן עם ניסיון רב. חברת הלוכד מספקת את השירות הזה כבר יותר מ-15 שנים, ומקפידה על זמינות גבוהה במיוחד כולל בשעות הערב והלילה וגם סופי שבוע ובחגים.


לוכד עכברים בקדימה צורן מעכשיו לעכשיו!
לכידת מכרסמים ברכב, בעסק, במטבח, באסלה ועוד
הזמינו לוכד חולדות בקדימה צורן החל מ-300 ש"ח
פותרים את הבעיה עם 100% הצלחה
רישיון המשרד להגנת הסביבה

לייעוץ בחינם ופרטים נוספים חייגו לטלפון:

 

לוכד עכברים בקדימה צורן 24 שעות

איך לוכד חולדות בקדימה צורן מבצע את העבודה?

לכידה של חולדה אפשרית בחלק מהמקרים ביד, כשהלוכד כמובן דואג להגן על עצמו מפני נשיכה באמצעות כפפות מיוחדות ועבות. כשהחולדה נמצאת במקום כזה שאי אפשר לתפוס אותה ביד, ניתן להיעזר במוט שמיועד בדיוק למטרה זו ונקרא לוכדן.

כשהמיקום של החולדה לא ידוע, השיטה המומלצת היא פיזור מלכודות. במצב כזה הניסיון של לוכד חולדות בקדימה צורן בא לידי ביטוי בבחירה מדויקת של המיקומים של המלכודות, כך שהמכרסמים ייתפסו תוך זמן קצר.

 

הדברת חולדות בקדימה צורן בבור הביוב

כשיש חשד להגעת חולדות דרך בור הביוב - חולדות יודעות לשחות ולכן הן חיות לפעמים בצינורות הביוב - אי אפשר כמובן ללכוד אותן בתוך הבור. בהתאם הפתרון הנכון במקרים אלה הוא הדברת מכרסמים בעזרת פיזור רעל בתוך הביוב. חשוב לבחור בפיתיונות עם ציפוי כך שהרטיבות לא תהרוס אותם. בדרך כלל מדביר חולדות בקדימה צורן משתמש בחומר הדברה שפוגע במנגנון קרישת הדם של החולדה ובכך מביא למותה.

 

טיפול במכת מכרסמים בקדימה צורן בבניין רב קומות

כשבבניין רב קומות שכנים רבים מתלוננים שנתקלו במכרסמים חשוב להזמין לוכד עכברים מומלץ בקדימה צורן עם ניסיון רב.

השלב הראשון בטיפול יהיה ניטור מקיף כדי לזהות את כל המקומות שבהם יש עכברים או חולדות: בורות הביוב, מקלט אם יש כזה בבניין ובפרט אם הוא עמוס בג'אנק שמספק לבעלי החיים מסתור, חללים משותפים אחרים שבדרך כלל אין להם בני אדם ולכן המכרסמים מוצאים בהם מחסה (למשל המחסנים), חדר האשפה, החצר, חדר המדרגות וגם הדירות אם יש שכנים שזיהו סימנים לנוכחות עכברים או חולדות.

לאחר הניטור תגובש תוכנית פעולה. לאחר הרחקת מכרסמים אנחנו נספק לכם המלצות שיעזרו למנוע הופעת חולדות ועכברים נוספים.

 

מה הקושי של הדברת עכברים בקדימה צורן בגג רעפים?

אחד המקומות האהובים על העכברים (וגם על חולדות) הוא עליות גג והשטח שבין הבית לגג הרעפים. הסיבה לכך פשוטה: במקומות אלה הם מרגישים מוגנים מפני שהגישה אליהם קשה. בהתאם גם ללוכד מנוסה קשה לתפוס את העכברים או החולדות במיקום זה. הפתרון הוא הצבת מלכודות כשבהקשר זה כדאי לדעת שיש גם מלכודות הומניות שמאפשרות להיפטר מהמכרסמים מבלי להרוג אותם - לוכד עכברים עם ניסיון יחזור אליכם לאחר שהעכבר או החולדה נמצאים בכלוב, ייקח אותם איתו וישחרר אתם בשטח פתוח מחוץ לישוב.

 

דוגמאות של לכידת עכברים וחולדות בקדימה צורן

הדרך הטובה ביותר להבין את איכות השירות שלנו היא דוגמאות נבחרות ללכידות של עכברים וחולדות שביצענו בזמן האחרון:

למה קראו לנו?

איך פתרנו את הבעיה?

עלות

חולדה בחדר ילדים בבית פרטי בקדימה צורן

הגענו בשעה ערב מאוחרת ומצאנו חולדה שמסתתרת בתוך ארון הבגדים בחדר הילדים. לכדנו אותה עם לוכדן

320 ש"ח

עכברים במחסן של בית קפה

הגענו בתוך חצי שעה, לכדנו את כל העכברים עוד באותו היום ואיתרנו את הפרצה שדרכה הם חדרו למחסן - כך שבעל בית הקפה יוכל לחסום אותה

500 ש"ח

עכברים בגג רעפים בווילה בקדימה צורן

הצבנו מלכודות גם בחלל שמתחת לגג וגם בווילה עצמה. כעבור יומיים חזרנו ולקחנו את הכלובים ואת העכברים שחררנו בשדה פתוח מחוץ לישוב

400 ש"ח

מכת חולדות בבניין רב קומות בקדימה צורן

פיזרנו רעל בבורות הביוב והצבנו כלובי האכלה בחצר ובחדר האשפה, ותוך מספר ימים הבעיה נפתרה

600 ש"ח

 

איפה מתחבאים עכברים וחולדות בתוך הבית?

עכברים וחולדות מגיעים לבתים ולעסקים בקדימה צורן במסגרת החיפושים אחרי מזון - שנמצא בשפע בכל מקום שיש בו בני אדם.

מאחר שהם חוששים מבני האדם, המכרסמים מחפשים להם מקום מסתור. בין האופציות הפופולריות: מאחורי המקרר במטבח, סדקים בקירות (או כשיש פאנלים שבורים), הארון שמתחת לכיור, התעלות של המזגן (עכברים יכולים להשתחל אליהן בקלות), הכיס שבין התריס לחלון (חולדות יכולות לטפס על קירות ולכן לפעמים אפשר למצוא אותן במיקום הזה) וכאמור גם עליות גג ומתחת לגגות רעפים.

בהתאם לכידת עכבר או לכידת חולדה בקדימה צורן תכלול חיפוש בכל המקומות הללו.

 

איך אפשר לזהות נוכחות של מכרסמים בבית גם בלי לראות אותם?

לא תמיד אפשר לראות את העכברים וגם החולדות, הגדולות יותר, לא תמיד מתגלות. למרות זאת יש מצבים שבהם כדאי להזמין לוכד עכברים 24 שעות בקדימה צורן בגלל סימנים שמעידים על נוכחות המכרסם.

סימן אחד הוא הפרשות שומניות ובפרט לאורך הקירות, במסלולים שבהם נעים העכברים או החולדות. סימן שני הוא סימני נגיסה במקומות שונים (מאכלים, אריזות מזון וגם כבלי חשמל, צינורות גז ועוד). סימן שלישי הוא רעשים בשעות הלילה ובפרט של צעדים קטנים וזריזים, והסימן הרביעי הוא גללים של עכבר או חולדה - אלה של העכבר הם בגודל של גרגרי אורז ואלה של החולדה - בגודל של חרצני זיתים. שני סוגי הגללים כהים.