שרון סויסה
שרון סויסה
05/02/2020

הייתי בבית עם תינוק וקמתי בלילה וראיתי גללים במטבח, שלחתי לכם ווצאפ, מיד עניתם וזיהתם שמדובר בחולדה, אחרי 20 דקות לוכד חולדות בשם שגיב הגיע, עשה סריקה ומצא את החולדה בין הארונות מטבח, אני ממש ממש מודה לכם על השירות והזמינות.
אנשים ישרים גם לא גבו מחיר מופרז כמו אחרים שהציעו לי מחירים לא הגיוניים

חן יעקב
חן יעקב
29/11/2018

הייתה לנו מכת עכברים בעסק, הזמנתי הדברה נגד מכרסמים מכם והשירות היה ללא דופי, זמינות, מקצוענות ומחיר באמת שאפו.
תודה לכם על הסבלנות

אורטל קימחי
אורטל קימחי
12/09/2019

באמצע הלילה שמעתי רעש במטבח הלכתי לבדוק מה זה וראית חולדה ענקית על השיש, צרחתי ולא ידעתי מה לעשות, ישר חיפשתי בטלפון לוכד עכברים שעובד גם בלילה, הגעתי לשגיב הלוכד שהגיע תוך זמן קצר, ממש לכד את החולדה ועשה סריקה מקיפה והשאיר לי 2 מלכודות למקרה ויש עוד והכל נעשה בחיוך ובמחיר באמת הוגן ביחס לשעה.
תודה לשגיב האלוף על שירות מושלם!

שרה שם טוב
שרה שם טוב
02/01/2020

תודה תודה ועוד פעם תודה, אני גרה בתל אביב וכבר המון זמן סובלת מחולדות, כל הזמן ראינו גללים, הזמנו מדביר שם מלכודות והלך, עד שהגענו אליכם לאחר המלצות רבות, עוז הגיע עשה סריקה מקיפה, תפס 2 חולדות, שם לנו רעלים ותיבות מיוחדות למכרסמים, בנוסף גם שם רעל בביוב. שירות פשוט מקצועי אמליץ עליכם לכל מי שאני מכירה
תודה

אוסנת רחמים
אוסנת רחמים
01/01/2019

חייבת להמליץ על השירות של עוז שפשוט הציל אותי אין מילה אחרת, היה לנו עכבר בבית ולא ידעתי מה לעשות רציתי כבר לעזוב את הדירה וללכת לאמא שלי, הגעתי לעוז הלוכד לאחר המלצות, תוך פחות מחצי שעה היה אצלי לכד את העכבר ממש תוך כמה דקות. 
אין מילים מקצוען

רום בן כהן
רום בן כהן
14/12/2019

תודה לשגיב הלוכד שטיפל לנו בבעיית מכרסמים בעליית גג לאחר שמדביר אחר לא הצליח לפתור, כבר חודשיים אחרי אין זכר לחולדות ולעכברים, כיף שיש אנשי מקצוע כמוכם. יישר כוח

רננה מועלם
רננה מועלם
05/03/2020

תותחים! אני גרה בחיפה והיה לנו עכבר בבית, בעלי ניסה ללכוד את העכבר לבד ללא הצלחה, התקשרתי אליכם הגעתם וכעבור חצי שעה נלכד העכבר.
מקצוענים

מה חדש
מלכודת חולדות:

עודכן לאחרונה: 27/04/2024, 17:46
מה עושים אם יש חולדה בבית:

עודכן לאחרונה: 10/04/2024, 13:58
הדברת חפרפרת:

עודכן לאחרונה: 15/03/2024, 11:02
ממה חולדות מפחדות:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:11
לוכד עכברים בקרית אתא:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:11
שסתום אל חוזר לביוב:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:10

לוכד עכברים בקריות

לוכד עכברים בקריות יציל אתכם 24 שעות ביממה!

לעכברים יש חוש ריח מפותח והם נמשכים למאכלים מסוימים ממרחק רב. יכול להיות שתופתעו לגלות שגבינה צהובה היא לא המאכל האהוב עליהם. כאשר יגיע אליכם לוכד עכברים בקריות הוא ישתמש בפיתיונות הרבה יותר מרגשים וכל זאת במטרה לגרום למכרסמים להיכנס למלכודת המתאימה. מבחינתכם, ברגע שגיליתם עכבר בבית, זה הזמן ליצור קשר ולהזמין לוכד, לא משנה מה השעה והאם זה יום או לילה.

הזמינו לוכד עכברים בקריות בזמינות מיידית
מתחייבים לפתור את הבעיה
לוכד חולדות בקריות החל מ-300 ש"ח
מחפשים לוכד מעכשיו לעכשיו? נגיע תוך 30 דקות!
רישיון המשרד להגנת הסביבה

לייעוץ בחינם ופרטים נוספים חייגו לטלפון:
 
לוכד עכברים בקריות בזמינות 24 שעות

 

מדוע העכברים מגיעים דווקא לבית שלכם?

יכול להיות שהבית שלכם נקי ועדיין מצאתם בו עכברים. אתם יכולים לשאול מה מוביל אותם למקום אחד ולא אחר ובצדק. הבנת ההתנהגות של העכברים יכולה לחסוך מכם אי נעימות בעתיד ולזרז הזמנת לוכד עכברים מומלץ בקריות. העכברים וגם החולדות נכנסים אל הבית קודם כל כי הם פשוט יכולים. הם מצאו פתח: לצד המשקוף, בתוך הקיר, בתעלות האוורור או בצנרת וניצלו אותו כדי להיכנס אליכם.

מכרסמים ובהם עכברים וחולדות מתחברים מאחורי המקרר, האסלה, בתוך תעלות המזגן, במחסן, בארונות המטבח ובכל מקום חשוך וקריר שמרגיש להם בטוח. כדאי לדעת כי העכברים פחדנים ואין להם כל עניין לפגוש אתכם, אך אם הם ירגישו סכנה הם עלולים לתקוף והנשיכה שלהם עלולה להיות מסוכנת. מסיבה זו יש להעדיף לוכד עכברים בקריות על פני טיפול עצמי.

 

מתי תצטרכו להזמין לוכד חולדות בקריות?

הסימנים למכרסמים בבית יהיו קקי של עכבר או חולדה (גללים), שתן על הקירות או הרצפה, ריח לא נעים ממקור לא ידוע, הליכה מהירה בשעות הלילה וכמובן, מפגש לא נעים. ההבדל בין העכבר לחולדה יהיה בדרך כלל בגודל הגללים וכמובן, אם נפגוש כל אחד מהם נראה שהם שונים במראה. מדביר חולדות הוא בעל המקצוע שתרצו להזמין אליכם אם ידוע שיש בבית חולדות או אם יש לכם ספק.

כדאי לדעת כי לכידת חולדה בקריות תתבצע גם היא תוך שימוש במלכודות אך הן צריכות להתאים לחולדה. החולדה היא חיה חכמה מאד ואם היא תרגיש בנוח בביתכם היא תתרבה ואתם תתקשו להיפטר מהבעיה. מסיבה זו חשוב מאד להזמין את הלוכד בהקדם האפשרי. כמובן, הלוכד יזהה בשלב הראשון את הבעיה, יאתר את נקודות המסתור של החולדה או העכבר ויחליט איזו מלכודת להתקין בהתאם למכרסם.

 

ההבדל בין לוכד עכברים בקריות לבין מדביר עכברים

בעבר נהוג היה לפזר חומר שגרם למוות של המכרסמים. כתוצאה מכך העכברים באמת מתו אך במקומות שונים בבתים והיה קשה להוציא את הפגרים והריח היה בלתי נסבל. בנוגע לחולדות, כיוון שהן חכמות ומתקשרות זו עם זו, ברגע שאחת הייתה אוכלת את החומר וגססה ממנו, היא ידעה לשדר לחברותיה כי ישנה סכנה בבית והן נמנעו מאכילת החומר. מסיבה זו אתם עדיין יכולים למצוא מדביר עכברים או חולדות אך סביר יותר שהוא יבצע פעולת לכידה.

לכידה היא פעולה שדורשת התמחות וסבלנות. לוכד חולדות בקריות או לוכד עכברים מיומן ידע לזהות את הבעיה, את האזור בו המכרסמים מסתתרים ולפזר להם מלכודות עם פיתיונות שהם אוהבים במיוחד. לאחר הלכידה יגיע הלוכד שוב, ייקח את המכרסמים וישחרר אותם במקומות מרוחקים מסביבת בני האדם.

 

למה חשוב להזמין לכידת עכברים וחולדות בהקדם?

לוכד עכברים 24 שעות בקריות נועד לתת פתרון מהיר לבעיה. דבר אחד ברור – ברגע שהעכבר או החולדה נכנסים ומרגישים בטוחים, הם לא יצאו ואף יתרבו במקום. ככל שתמתינו יותר זמן כך הבעיה תחמיר והמכרסמים יגרמו לנזק בבית וכמובן לאי נעימות. הלוכד זמין עבורכם בקריות 24 שעות ביממה ויוכל להרחיק מכרסמים מסביבתכם במהירות, ביעילות ולהחזיר אליכם את השקט לבית.