שרה שם טוב
שרה שם טוב
02/01/2020

תודה תודה ועוד פעם תודה, אני גרה בתל אביב וכבר המון זמן סובלת מחולדות, כל הזמן ראינו גללים, הזמנו מדביר שם מלכודות והלך, עד שהגענו אליכם לאחר המלצות רבות, עוז הגיע עשה סריקה מקיפה, תפס 2 חולדות, שם לנו רעלים ותיבות מיוחדות למכרסמים, בנוסף גם שם רעל בביוב. שירות פשוט מקצועי אמליץ עליכם לכל מי שאני מכירה
תודה

חן יעקב
חן יעקב
29/11/2018

הייתה לנו מכת עכברים בעסק, הזמנתי הדברה נגד מכרסמים מכם והשירות היה ללא דופי, זמינות, מקצוענות ומחיר באמת שאפו.
תודה לכם על הסבלנות

אורטל קימחי
אורטל קימחי
12/09/2019

באמצע הלילה שמעתי רעש במטבח הלכתי לבדוק מה זה וראית חולדה ענקית על השיש, צרחתי ולא ידעתי מה לעשות, ישר חיפשתי בטלפון לוכד עכברים שעובד גם בלילה, הגעתי לשגיב הלוכד שהגיע תוך זמן קצר, ממש לכד את החולדה ועשה סריקה מקיפה והשאיר לי 2 מלכודות למקרה ויש עוד והכל נעשה בחיוך ובמחיר באמת הוגן ביחס לשעה.
תודה לשגיב האלוף על שירות מושלם!

רננה מועלם
רננה מועלם
05/03/2020

תותחים! אני גרה בחיפה והיה לנו עכבר בבית, בעלי ניסה ללכוד את העכבר לבד ללא הצלחה, התקשרתי אליכם הגעתם וכעבור חצי שעה נלכד העכבר.
מקצוענים

שרון סויסה
שרון סויסה
05/02/2020

הייתי בבית עם תינוק וקמתי בלילה וראיתי גללים במטבח, שלחתי לכם ווצאפ, מיד עניתם וזיהתם שמדובר בחולדה, אחרי 20 דקות לוכד חולדות בשם שגיב הגיע, עשה סריקה ומצא את החולדה בין הארונות מטבח, אני ממש ממש מודה לכם על השירות והזמינות.
אנשים ישרים גם לא גבו מחיר מופרז כמו אחרים שהציעו לי מחירים לא הגיוניים

רום בן כהן
רום בן כהן
14/12/2019

תודה לשגיב הלוכד שטיפל לנו בבעיית מכרסמים בעליית גג לאחר שמדביר אחר לא הצליח לפתור, כבר חודשיים אחרי אין זכר לחולדות ולעכברים, כיף שיש אנשי מקצוע כמוכם. יישר כוח

אוסנת רחמים
אוסנת רחמים
01/01/2019

חייבת להמליץ על השירות של עוז שפשוט הציל אותי אין מילה אחרת, היה לנו עכבר בבית ולא ידעתי מה לעשות רציתי כבר לעזוב את הדירה וללכת לאמא שלי, הגעתי לעוז הלוכד לאחר המלצות, תוך פחות מחצי שעה היה אצלי לכד את העכבר ממש תוך כמה דקות. 
אין מילים מקצוען

מה חדש
מלכודת חולדות:

עודכן לאחרונה: 27/04/2024, 17:46
מה עושים אם יש חולדה בבית:

עודכן לאחרונה: 10/04/2024, 13:58
הדברת חפרפרת:

עודכן לאחרונה: 15/03/2024, 11:02
ממה חולדות מפחדות:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:11
שסתום אל חוזר לביוב:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:10
תיבות האכלה לחולדות:

עודכן לאחרונה: 09/11/2023, 14:45

לוכד עכברים בקרית אתא

יוצאים מכל החורים – מתי להזמין לוכד עכברים בקרית אתא?

הוא קטן, ערמומי וזריז, אוהב מקומות מסתור ולנשנש שאריות של מזון. העכבר המצוי יכול להימצא בכל מקום, גם אצלכם בבית.

מתי צריך להזמין לוכד עכברים בקרית אתא, איך תדעו לזהות שמדובר בעכבר ולא בחולדה? ואיך אפשר ללכוד אותם? מיד נענה על כל השאלות הללו.

 

מחפשים לוכד עכברים וחולדות אמין בקרית אתא?
לוכד מנוסה במרחק 1 ק"מ מכם
פיזור תיבות האכלה, מלכודות ותפיסה בידיים
לכידה בבית, בגינה או בעסק מחיר מ-300 ש"ח
רישיון המשרד להגנת הסביבה

לבירורים והזמנות חייגו לטלפון:
  לוכד עכברים בקרית אתא

 

איפה עכברים מסתתרים ומה מושך אותם להגיע לשם?

סוגי מקומות שעכברים מסתתרים

מה מושך אותם

ארונות מטבח, מאחורי השיש, מאחורי הארון, מאחורי המקרר, בפינות המטבח

גם אם אתם מקפידים על ניקיון ברמה הסטנדרטית, בסביבת המטבח תמיד יש מה לנשנש. שאריות מזון, לכלוך שלא נוקה זמן רב, פחי אשפה, מזון גלוי בארונות או על השיש.

מאחורי מכשירים חשמליים

עכברים אוהבים להסתתר מאחורי מקררים, מכונות כביסה, מייבשי כביסה, מדיח כלים וכד'. אלו מכשירים גדולים שמעניקים מקום מסתור וגם משרים אווירה של חום.

במקומות נידחים ושקטים

עכברים אוהבים את השקט והביטחון ולכן יעדיפו מקומות שאתם פחות צועדים בהם, כמו מרתף הבית, חדרים פנויים, מחסן ומקומות פינתיים.

 

כמו חתול ועכבר – איך לוכדים את העכבר?

תיבות האכלה – המדביר ישתמש בתיבות האכלה לחולדות במקרים של מספר מכרסמים במקום, או כשרוצים ללכוד עכברים או חולדות בחצר ובשטח פתוח. חשוב לזכור שרק המדביר רשאי להשתמש בחומרים רעילים.

מלכודות – שימוש במלכודת עם פיתוי אכיל ומגרה שימשוך את העכבר להיכנס פנימה ולאחר מכן העכבר ישוחרר לחופשי ללא פגע. מלכודת קפיץ היא שיטה פחות הומנית ונעימה, שהורגת או פוגעת בעכבר במקום.

לכידת העכבר עם לוכדן – ניתן ללכוד את העכבר עם לוכדן רק במידה והוא גלוי לעיני המדביר. שיטה זו מאפשרת לשחרר את העכבר ללא פגע, ללא שימור בחומרי הדברה.

 

זהה את המכרסם – איך יודעים שמדובר בעכבר ולא בחולדה?

אמנם שניהם יגרמו לכם לצעוק או לקפוץ על הספה בבהלה, אך יש הבדל מהותי בין עכבר לחולדה בבית. הנה מספר סימנים שיעזרו לכם לזהות את המכרסם:

1. מבחינה ויזואלית עכברים קטנים יותר ב-5 ס"מ מחולדות ויש להם זנב ארוך ודק, לעומת חולדה שמגיעה ל-10 ס"מ ויותר, יש לה זנב ארוך ועבה יותר.

2. לעכבר יש אוזניים עגולות וראש קטן בצורת משולש, ואילו לחולדה יש אוזניים שפיציות וראש מחודד.

3. עכברים נוהגים להשאיר אחריהם גללים שחורים קטנים בגודל כחצי ס"מ, ואילו חולדה תשאיר אחריה גללים גדולים פי שלושה.

 

מלכוד ביתי – מה עושים אם יש חולדה בבית?

חולדה זה כנראה המכרסם האחרון שתרצו למצוא בבית שלכם. החולדה גורמת לנזקים בסביבה, מפיצה מחלות ועלולה גם לגלות תוקפנות ולנשוך. מה עושים אם יש חולדה בבית?

דבר ראשון מתקשרים ללוכד מקצועי ולא מנסים ללכוד אותה בעצמכם. חברת הלוכד המתמחה בלכידת מכרסמים מבינה את החשיבות ורמת הדחיפות שבדבר, ותגיע אליכם בהקדם האפשרי.

אם יש לכם אפשרות כזאת, סגרו את הדלת בחלל שבו נמצאת החולדה, ומנעו ממנה פתחי מעבר לחדרים אחרים. בזמן הזה כדאי להרחיק ילדים קטנים מהמקום וגם את חיית המחמד האמיצה, ולהמתין ללוכד.

 

לכידת חולדות בקרית אתא – איך לוכדים חולדה שמסתתרת?

חולדה זו חיה שמעדיפה למצוא מקורות מזון ומסתור עם כמה שפחות עימותים בדרך. לכן היא תעדיף להתגלות דווקא בשעות החשוכות או בשעות השקטות שאין פעילות בבית.

איך בכל זאת ניתן ללכוד חולדה שלא יוצאת מרצונה? המדביר ישתמש במספר שיטות למשיכת החולדה. ניתן להניח מספר מלכודות עם מוצרי מזון כמו חתיכת נקניק או גבינה, פרי בעל ריח חזק ואפילו חטיפים כמו במבה ושוקולד.

אם החולדה בכל זאת לא מתפתה לצאת ממקום המסתור, הלוכד יצליח לאתר את מיקומה ע"י סימנים כמו שאריות גללים, צעדים על הקיר, חוטים קרועים או סימני נשיכות.

 

כמה עולה לוכד עכברים וחולדות בקרית אתא?

לכידת עכברים צפויה לעלות כ-300 ₪ ומעלה, תלוי היכן הם מסתתרים, בכמה עכברים מדובר ומה רמת המורכבות של הלכידה.

טווח מחירים עבור הדברת חולדות בקרית אתא ינוע בין 300-600 ₪, כאשר התמחור נקבע על פי שיטת הלכידה, כמות החולדות, המיקום שלהן וגודל השטח.