אוסנת רחמים
אוסנת רחמים
01/01/2019

חייבת להמליץ על השירות של עוז שפשוט הציל אותי אין מילה אחרת, היה לנו עכבר בבית ולא ידעתי מה לעשות רציתי כבר לעזוב את הדירה וללכת לאמא שלי, הגעתי לעוז הלוכד לאחר המלצות, תוך פחות מחצי שעה היה אצלי לכד את העכבר ממש תוך כמה דקות. 
אין מילים מקצוען

חן יעקב
חן יעקב
29/11/2018

הייתה לנו מכת עכברים בעסק, הזמנתי הדברה נגד מכרסמים מכם והשירות היה ללא דופי, זמינות, מקצוענות ומחיר באמת שאפו.
תודה לכם על הסבלנות

שרון סויסה
שרון סויסה
05/02/2020

הייתי בבית עם תינוק וקמתי בלילה וראיתי גללים במטבח, שלחתי לכם ווצאפ, מיד עניתם וזיהתם שמדובר בחולדה, אחרי 20 דקות לוכד חולדות בשם שגיב הגיע, עשה סריקה ומצא את החולדה בין הארונות מטבח, אני ממש ממש מודה לכם על השירות והזמינות.
אנשים ישרים גם לא גבו מחיר מופרז כמו אחרים שהציעו לי מחירים לא הגיוניים

אורטל קימחי
אורטל קימחי
12/09/2019

באמצע הלילה שמעתי רעש במטבח הלכתי לבדוק מה זה וראית חולדה ענקית על השיש, צרחתי ולא ידעתי מה לעשות, ישר חיפשתי בטלפון לוכד עכברים שעובד גם בלילה, הגעתי לשגיב הלוכד שהגיע תוך זמן קצר, ממש לכד את החולדה ועשה סריקה מקיפה והשאיר לי 2 מלכודות למקרה ויש עוד והכל נעשה בחיוך ובמחיר באמת הוגן ביחס לשעה.
תודה לשגיב האלוף על שירות מושלם!

שרה שם טוב
שרה שם טוב
02/01/2020

תודה תודה ועוד פעם תודה, אני גרה בתל אביב וכבר המון זמן סובלת מחולדות, כל הזמן ראינו גללים, הזמנו מדביר שם מלכודות והלך, עד שהגענו אליכם לאחר המלצות רבות, עוז הגיע עשה סריקה מקיפה, תפס 2 חולדות, שם לנו רעלים ותיבות מיוחדות למכרסמים, בנוסף גם שם רעל בביוב. שירות פשוט מקצועי אמליץ עליכם לכל מי שאני מכירה
תודה

רננה מועלם
רננה מועלם
05/03/2020

תותחים! אני גרה בחיפה והיה לנו עכבר בבית, בעלי ניסה ללכוד את העכבר לבד ללא הצלחה, התקשרתי אליכם הגעתם וכעבור חצי שעה נלכד העכבר.
מקצוענים

רום בן כהן
רום בן כהן
14/12/2019

תודה לשגיב הלוכד שטיפל לנו בבעיית מכרסמים בעליית גג לאחר שמדביר אחר לא הצליח לפתור, כבר חודשיים אחרי אין זכר לחולדות ולעכברים, כיף שיש אנשי מקצוע כמוכם. יישר כוח

מה חדש
מלכודת חולדות:

עודכן לאחרונה: 27/04/2024, 17:46
מה עושים אם יש חולדה בבית:

עודכן לאחרונה: 10/04/2024, 13:58
הדברת חפרפרת:

עודכן לאחרונה: 15/03/2024, 11:02
ממה חולדות מפחדות:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:11
לוכד עכברים בקרית אתא:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:11
שסתום אל חוזר לביוב:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:10

לוכד עכברים בקרית גת

לוכד עכברים בקרית גת - הצלחה מובטחת!

בשטחים הפתוחים שסביב קרית גת חיים לא מעט עכברים וחולדות. המזון הרב שנמצא בבתים, במסעדות ובמקומות נוספים מושך את המכרסמים, ולכן מפגש עם עכבר או חולדה הוא לא אירוע נדיר. במקרים אלה מומלץ במיוחד להזמין מיד לוכד עכברים בקרית גת, ורצוי כמובן לוכד מיומן. לחברת הלוכד ניסיון של יותר מ-15 שנים בתחום ובעיקר היכרות טובה מאוד עם המכרסמים שמבטיחה הצלחה. התחייבות נוספת היא למחיר נמוך.

לכידת עכברים בקרית גת 24 שעות ביממה
הזמינו לוכד מעכשיו לעכשיו מחיר החל מ-300 ש"ח
שימוש בתיבות האכלה ללא סכנה לילדים ובעלי חיים
לכידת מכרסמים בבית, בביוב, במטבח, בחצר ועוד
רישיון המשרד להגנת הסביבה

לייעוץ בחינם ופרטים נוספים חייגו לטלפון:

 

לוכד עכברים בקרית גת מעכשיו לעכשיו


מה עדיף לכידת עכברים בקרית גת או הדברה?

כשיש בבית או בעסק עכברים, אפשר לפתור את הבעיה בשתי דרכים: לכידה או הדברה. הדברת עכברים בקרית גת מתאימה בעיקר למצבים שבהם יש כמות גדולה מאוד שלהם, ולכידה של כולם תימשך זמן רב מאוד. בשאר המקרים לוכדי עכברים מנוסים מעדיפים ללכוד את העכברים. הסיבה העיקרית לכך היא שאם המכרסם אוכל רעל, אין דרך לדעת בוודאות איפה הוא ימות - ואתם עלולים להישאר עם פגר במקום נסתר.

 

תהליך העבודה של לוכד עכברים בקרית גת

לוכד עכברים מומלץ בקרית גת מקפיד לעבוד בצורה מסודרת, שמובילה ל-100% הצלחה.

√ השלב הראשון הוא ניטור השטח. בהקשר זה כדאי לדעת שעכברים מסתתרים בעיקר במטבח (למשל מאחורי המקרר או בארונות), בתוך חורים בקירות, בתעלות מזגן, בעליות גג ולפעמים גם בחדרי מדרגות של בניינים משותפים. לוכד מנוסה קודם כל בוחן את המקום כדי להבין איפה נמצאים העכברים, כולל אלה שלא בהכרח ראיתם.

√ השלב השני הוא לכידה מידית, ביד (כמובן כשהיא מוגנת בפני נשיכות, עכבר הוא אמנם בעל חיים קטנטן, בערך בגודל של אצבע, אבל השיניים שלו חדות מאוד). אם אי אפשר לעשות זאת יוצבו מלכודות בנקודות שבהן העכבר עובר. פיזור חכם מבטיח שהעכבר ייתפס באחת מהן.

 

סוגי מלכודות לעכברים ולחולדות

לכידת עכבר או לכידת חולדה בקרית גת אפשרית עם 4 סוגים של מלכודות:

1. מלכודת דבק - אופציה מאוד לא מומלצת בגלל שהיא גורמת לגסיסה איטית וממושכת של העכבר - מחזה לא נעים לעין וגם אכזרי. אם יש חולדה המלכודת לא אפקטיבית כי המכרסם יצליח להשתחרר ממנה.

2. מלכודת חשמלית - מלכודת שהורגת מיד את העכבר או החולדה באמצעות שוק חשמלי.

3. מלכודת קפיץ - מלכודת שהורגת מיד את העכבר או החולדה באמצעות קפיץ רב עוצמה שמועך את הגוף של המכרסם.

4. מלכודת כלוב - שיטה הומאנית שמאפשרת לתפוס את המכרסם בלי להרוג אותו. לוכד חולדות בקרית גת שפועל בשיטה זו חוזר אליכם ולוקח את הכלוב עם בעל החיים ואז משחרר אותו בשטח פתוח רחוק מבני אדם. אם גם אתם רוצים להרחיק מכרסמים מביתכם אבל לא להמית אותם, זהו הפתרון המומלץ.


איך תדעו שיש אצלכם עכבר או חולדה בבית?

את החולדה בדרך כלל אפשר לראות. היא יכולה להיכנס דרך חלונות, להגיח מהאסלה וגם להיכנס מבעד לפתחים שונים בבית. עכברים עלולים להסתנן גם דרך חורים זעירים מאוד.

הסימן הבולט ביותר לעין של נוכחות מכרסמים הוא סימני שיניים - גם על מזונות, גם על אריזות מזון וגם על כבלי חשמל. סימן נוסף הוא צואת עכברים או חולדות - גללי עכבר הם בגודל של גרגר אורז וגללי חולדה בגודל של חרצני זיתים, ושניהם כהים.ניתן לשלוח בווטסאפ תמונות וכך מדביר חולדות ועכברים מקצועי יוכל לבחון האם אכן יש אצלכם אורחים לא רצויים.


לוכד חולדות בקרית גת בזמינות 24/7

הופעת עכבר או חולדה היא חוויה לא נעימה, ולכן חשוב לספק פתרון באופן מידי. חברת הלוכד מספקת את השירות של לוכד עכברים 24 שעות ביממה, כולל בסופי שבוע ובחגים, כדי שלא תצטרכו לחיות במתח. השירות שלנו כולל גם הדרכה שתעזור לכם לסתום פרצות שקוראות לעכברים ולחולדות - כך שלא יגיעו אליכם מכרסמים חדשים אחרי שהבעיה כבר נפתרה.