רום בן כהן
רום בן כהן
14/12/2019

תודה לשגיב הלוכד שטיפל לנו בבעיית מכרסמים בעליית גג לאחר שמדביר אחר לא הצליח לפתור, כבר חודשיים אחרי אין זכר לחולדות ולעכברים, כיף שיש אנשי מקצוע כמוכם. יישר כוח

אוסנת רחמים
אוסנת רחמים
01/01/2019

חייבת להמליץ על השירות של עוז שפשוט הציל אותי אין מילה אחרת, היה לנו עכבר בבית ולא ידעתי מה לעשות רציתי כבר לעזוב את הדירה וללכת לאמא שלי, הגעתי לעוז הלוכד לאחר המלצות, תוך פחות מחצי שעה היה אצלי לכד את העכבר ממש תוך כמה דקות. 
אין מילים מקצוען

שרה שם טוב
שרה שם טוב
02/01/2020

תודה תודה ועוד פעם תודה, אני גרה בתל אביב וכבר המון זמן סובלת מחולדות, כל הזמן ראינו גללים, הזמנו מדביר שם מלכודות והלך, עד שהגענו אליכם לאחר המלצות רבות, עוז הגיע עשה סריקה מקיפה, תפס 2 חולדות, שם לנו רעלים ותיבות מיוחדות למכרסמים, בנוסף גם שם רעל בביוב. שירות פשוט מקצועי אמליץ עליכם לכל מי שאני מכירה
תודה

אורטל קימחי
אורטל קימחי
12/09/2019

באמצע הלילה שמעתי רעש במטבח הלכתי לבדוק מה זה וראית חולדה ענקית על השיש, צרחתי ולא ידעתי מה לעשות, ישר חיפשתי בטלפון לוכד עכברים שעובד גם בלילה, הגעתי לשגיב הלוכד שהגיע תוך זמן קצר, ממש לכד את החולדה ועשה סריקה מקיפה והשאיר לי 2 מלכודות למקרה ויש עוד והכל נעשה בחיוך ובמחיר באמת הוגן ביחס לשעה.
תודה לשגיב האלוף על שירות מושלם!

חן יעקב
חן יעקב
29/11/2018

הייתה לנו מכת עכברים בעסק, הזמנתי הדברה נגד מכרסמים מכם והשירות היה ללא דופי, זמינות, מקצוענות ומחיר באמת שאפו.
תודה לכם על הסבלנות

שרון סויסה
שרון סויסה
05/02/2020

הייתי בבית עם תינוק וקמתי בלילה וראיתי גללים במטבח, שלחתי לכם ווצאפ, מיד עניתם וזיהתם שמדובר בחולדה, אחרי 20 דקות לוכד חולדות בשם שגיב הגיע, עשה סריקה ומצא את החולדה בין הארונות מטבח, אני ממש ממש מודה לכם על השירות והזמינות.
אנשים ישרים גם לא גבו מחיר מופרז כמו אחרים שהציעו לי מחירים לא הגיוניים

רננה מועלם
רננה מועלם
05/03/2020

תותחים! אני גרה בחיפה והיה לנו עכבר בבית, בעלי ניסה ללכוד את העכבר לבד ללא הצלחה, התקשרתי אליכם הגעתם וכעבור חצי שעה נלכד העכבר.
מקצוענים

מה חדש
רעל עכברים:

עודכן לאחרונה: 10/01/2022, 15:56
פינוי פגרים:

עודכן לאחרונה: 10/01/2022, 15:49
לוכד עכברים בפתח תקווה:

עודכן לאחרונה: 10/01/2022, 15:45
לוכד עכברים בראשון לציון:

עודכן לאחרונה: 10/01/2022, 15:42
לוכד עכברים בירושלים:

עודכן לאחרונה: 10/01/2022, 15:36
הדברת חולדות בעסק:

עודכן לאחרונה: 10/01/2022, 15:29

לוכד עכברים בקרית מלאכי

לוכד עכברים בקרית מלאכי לאורך כל שעות היממה

הבית שלכם הוא חממה מצוינת למכרסמים המחפשים מקום חם, בטוח ועם מקור מים ומזון. הדרך שלהם לקבל את כל אלו מבלי להיתפס היא לצאת בשעות הלילה ממקום המסתור ולפלוש אל האזורים שבהם השארתם אוכל. מכיוון שהעכברים יוצאים בעיקר בלילה, לפעמים אין ברירה אלא להזמין לוכד עכברים בקרית מלאכי שעובד במהלך היממה. לוכד עכברים 24 שעות בקרית מלאכי יגיע אליכם בכל שעה שתזמינו אותו ובעזרת הכלים המקצועיים שלו ילכוד את העכברים.

לכידת עכברים בקרית מלאכי 24 שעות ביממה
הזמינו לוכד עכברים מחיר החל מ-300 ש"ח
שימוש בתיבות האכלה ללא סכנה לילדים ובעלי חיים
לכידת מכרסמים במשרד, בגינה, בגג רעפים, בביוב ועוד
רישיון המשרד להגנת הסביבה

לייעוץ בחינם ופרטים נוספים חייגו לטלפון:

 לוכד עכברים בקרית מאלכי 24 שעות


לוכד עכברים בקרית מלאכי שמשתמש בסוגי מלכודות שונים

כאשר מחפשים לוכד עכברים בקרית מלאכי, עליכם לוודא כי מדובר בלוכד מקצועי שיש לו ידע רחב על מכרסמים. לוכד כזה ידע לזהות את שביל העכברים בצמוד לפאנלים של הקירות ולהגיע אל מקומות המסתור שלהם. כמו כן, יהיו ברשותו מספר סוגים של מלכודות והוא ישתמש בסוגים השונים לפי הצורך. כדי למצוא לוכד עכברים עם ניסיון, תוכלו להתקשר אלינו, חברת הלוכד, ואנו נתאים עבורכם לוכד מקצועי מאזורכם. הלוכדים שלנו מגיעים עם ידע מקצועי רחב על מכרסמים ולכידתם. כמו כן, הלוכדים שלנו מגיעים גם עם ידע בהדברת מכרסמים והם יוכלו לבצע זאת במידת הצורך.

 

איך לוכד חולדות בקרית מלאכי יודע לזהות כי מדובר בחולדה?

עכברים וחולדות, שניהם בעלי חיים השייכים למשפחת המכרסמים ולמרות השתייכותם לאותה המשפחה, יש בניהם הבדלים מהותיים שעוזרים בזיהוי שלהם. לוכד חולדות בקרית מלאכי ידע לזהות מתי מדובר בעכבר ומתי מדובר בחולדה. הוא יודע להבדיל בין ריח השתן של השניים, לבצע בדיקה האם מדובר בעכבות קקי של עכבר או חולדה ולהבדיל בין מקומות המסתור השונים. עכברים יעדיפו לשהות מאחורי המקרר, בתוך המזגן ומאחורי הארון. לעומת זאת, החולדות יעדיפו להסתתר בצנרת, במחילות בארונות המטבח או בגג הרעפים. לכידת חולדה בקרית מלאכי מצריכה ידע מקצועי מאדם המוסמך לכך.

 

הדברת עכברים בקרית מלאכי שמסתתרים במחסן הבית

אחד המקומות היותר אהובים על עכברים הוא מחסן הבית. זהו מקום חשוך, חמים עם המון דברים שניתן לכרסם ודרך יציאה החוצה וכניסה אליכם הביתה. עכברים נוהגים להתרבות במחסנים ומכיוון שיש במחסן המון דברים והוא לא תמיד מסודר, אתם עלולים להיפגע ממכת עכברים המצריכה הרחקת מכרסמים באופן דחוף. כאשר יש במחסן או בבית שלכם מכת עכברים, יש צורך בהדברה. לוכד עכברים מומלץ בקרית מלאכי יגיע גם עם ידע מקצועי בהדברה ויוכל לבצע אותה עבורכם.

 

הדברת חולדות בקרית מלאכי בעזרת תיבות האכלה

הדברת חולדות מבצעים כאשר קיים יסוד סביר שיש יותר מכמה חולדות במקום וסיכוי להתרבות שלהן. מדביר חולדות בקרית מלאכי מגיע עם ידע מקצועי בזיהוי כמות החולדות שככל הנראה מסתתרת אצלכם. חשוב להבין, החולדה היא מכרסם חכם מאוד, היא אוהבת להסתתר בתוך בורות ביוב ומהם היא מגיעה בטיפוס קל אל הבתים ואל גג רעפים ושם היא שוהה כל עוד נוח לה, חם ויש לה אוכל ומים זמינים. בעזרת תיבות האכלה עם פיתיון ילכוד המדביר את החולדות ויחזיר אותן לטבע. כאשר מדובר בכמות גדולה, הפיתיון יהיה רעיל.

 

מתי יש לקרוא לשירות של לוכד עכברים בקרית מלאכי?

מומלץ לקרוא לשירות של לוכד חולדות כאשר זיהיתם כרסומים בחוטי חשמל, בפירות או במאפים. כל אלו הם דברים אהובים לכרסום עבור החולדה והיא תכרסם אותם בדרך כלל בלילה. ביום היא תסתתר בעליית הגג, במחסן, במחילות במטבח, בתעלות המזגן, מאחורי המקרר ולפעמים אפילו באסלה. לפי מיקום המסתור שלה, הלוכד יתאים את סוג הלכידה. בטבלה הבאה תוכלו לראות מקרים שבהם טיפלנו במכרסמים ומה הייתה עלות השירות.

סוג השירות

מה ביצענו בבית הלקוח

מה הייתה העלות

לכידת עכבר שמסתתר במנוע הרכב

זיהינו את מקום המסתור בתוך מנוע הרכב, הצבנו תיבת האכלה עם פיתיון מושך במיוחד והצלחנו לתפוס את העכבר

400 ₪

לכידת עכברים בקרית מלאכי המסתתרים במקומות שונים בבית

תחילה איתרנו את כל מקומות המסתור. מכיוון שהיה מדובר על מספר מקומות, עבודת האיתור הייתה רבה. הצבנו בכל מקום שאיתרנו תיבות האכלה, לכדנו את העכברים

600 ₪

לכידת חולדה ממחילה בתוך ארוך המטבח

החולדה הזו יצרה לעצמה מחילה בארון שמתחת לכיור, היא הייתה יוצאת ממנה ונכנסת בצורה מאוד חכמה. מכיוון שלא ניתן היה לדעת היכן חור היציאה שהיא יצרה לעצמה, שמנו תיבת האכלה בכניסה לחור המחילה שבארון, החולדה יצאה כדי לאכול את הפיתיון ונתפסה

450 ₪

הדברת חולדות בגג רעפים בקרית מלאכי

הגענו לבית עם עליית גג גדולה, חשוכה ועם ציוד רב, היה עלינו להזיז את הציוד, לשים מספר מלכודות עם פיתיונות. לאחר יומיים נתפסו החולדות שהיו בגג

600 ₪

לכידת עכבר שמסתתר במזגן

הגענו לבית שהעכבר הסתתר במחילה בתוך המזגן, שמנו מספר מלכודות עם פיתיון וחיכינו שיצא, ברגע שיצא, אכל את הפיתיון ונלכד

350 ₪