אורטל קימחי
אורטל קימחי
12/09/2019

באמצע הלילה שמעתי רעש במטבח הלכתי לבדוק מה זה וראית חולדה ענקית על השיש, צרחתי ולא ידעתי מה לעשות, ישר חיפשתי בטלפון לוכד עכברים שעובד גם בלילה, הגעתי לשגיב הלוכד שהגיע תוך זמן קצר, ממש לכד את החולדה ועשה סריקה מקיפה והשאיר לי 2 מלכודות למקרה ויש עוד והכל נעשה בחיוך ובמחיר באמת הוגן ביחס לשעה.
תודה לשגיב האלוף על שירות מושלם!

אוסנת רחמים
אוסנת רחמים
01/01/2019

חייבת להמליץ על השירות של עוז שפשוט הציל אותי אין מילה אחרת, היה לנו עכבר בבית ולא ידעתי מה לעשות רציתי כבר לעזוב את הדירה וללכת לאמא שלי, הגעתי לעוז הלוכד לאחר המלצות, תוך פחות מחצי שעה היה אצלי לכד את העכבר ממש תוך כמה דקות. 
אין מילים מקצוען

שרה שם טוב
שרה שם טוב
02/01/2020

תודה תודה ועוד פעם תודה, אני גרה בתל אביב וכבר המון זמן סובלת מחולדות, כל הזמן ראינו גללים, הזמנו מדביר שם מלכודות והלך, עד שהגענו אליכם לאחר המלצות רבות, עוז הגיע עשה סריקה מקיפה, תפס 2 חולדות, שם לנו רעלים ותיבות מיוחדות למכרסמים, בנוסף גם שם רעל בביוב. שירות פשוט מקצועי אמליץ עליכם לכל מי שאני מכירה
תודה

שרון סויסה
שרון סויסה
05/02/2020

הייתי בבית עם תינוק וקמתי בלילה וראיתי גללים במטבח, שלחתי לכם ווצאפ, מיד עניתם וזיהתם שמדובר בחולדה, אחרי 20 דקות לוכד חולדות בשם שגיב הגיע, עשה סריקה ומצא את החולדה בין הארונות מטבח, אני ממש ממש מודה לכם על השירות והזמינות.
אנשים ישרים גם לא גבו מחיר מופרז כמו אחרים שהציעו לי מחירים לא הגיוניים

רננה מועלם
רננה מועלם
05/03/2020

תותחים! אני גרה בחיפה והיה לנו עכבר בבית, בעלי ניסה ללכוד את העכבר לבד ללא הצלחה, התקשרתי אליכם הגעתם וכעבור חצי שעה נלכד העכבר.
מקצוענים

רום בן כהן
רום בן כהן
14/12/2019

תודה לשגיב הלוכד שטיפל לנו בבעיית מכרסמים בעליית גג לאחר שמדביר אחר לא הצליח לפתור, כבר חודשיים אחרי אין זכר לחולדות ולעכברים, כיף שיש אנשי מקצוע כמוכם. יישר כוח

חן יעקב
חן יעקב
29/11/2018

הייתה לנו מכת עכברים בעסק, הזמנתי הדברה נגד מכרסמים מכם והשירות היה ללא דופי, זמינות, מקצוענות ומחיר באמת שאפו.
תודה לכם על הסבלנות

מה חדש
מלכודת חולדות:

עודכן לאחרונה: 27/04/2024, 17:46
מה עושים אם יש חולדה בבית:

עודכן לאחרונה: 10/04/2024, 13:58
הדברת חפרפרת:

עודכן לאחרונה: 15/03/2024, 11:02
ממה חולדות מפחדות:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:11
לוכד עכברים בקרית אתא:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:11
שסתום אל חוזר לביוב:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:10

לוכד עכברים בראשון לציון

לוכד עכברים בראשון לציון בזמינות מיידית!

עכברים וחולדות הם מכרסמים אשר יוצרים נזק בבתים ובעסקים. הם חודרים אל המבנה דרך פתחים קטנטנים ומובילים לתוכם מחלות מגוונות. הם כמובן מכרסמים ולא תמיד יודעים לעשות את ההבדל בין כרסום אוכל לבין כבל חשמלי או אפילו צינור גז. תפקידו של לוכד עכברים בראשון לציון או לוכד חולדות חשוב מאין כמוהו ומעבר לכך שהוא מסלק את אי הנעימות מהבית הוא יכול למנוע אסונות של ממש.

תפיסת המכרסם יכולה להביא לפתרון הבעיה באופן מידי ובמיוחד כאשר תזמינו לוכד עכברים בראשון לציון 24 שעות שתפנו אליו בשנייה שתקלטו שישנו מכרסם בבית. עם זאת ישנם מקרים בהם בנוסף ללכידה יומלץ לכם לבצע גם פעולת הדברה.


הזמינו לוכד עכברים בראשון לציון מעכשיו לעכשיו!
לוכד חולדות בראשון לציון מחיר מ-300 ש"ח
מתחייבים לפתור את הבעיה עם 100% הצלחה
שירות מהיר בזמינות 24 שעות ביממה
רישיון המשרד להגנת הסביבה

לייעוץ בחינם ופרטים נוספים חייגו לטלפון:

 לוכד עכברים בראשון לציון מומלץ ומוסמך


הסיבות להופעת עכבר או חולדה בבית

עכבר או חולדה מעוניינים למצוא לעצמם מקום מגורים נעים, חשוך ומוגן להתקיים בו. אפשר למצוא אותם בתעלות ולא פעם הם יוצאים מהן אל הבתים. הימצאות של עכבר או חולדה אינה אומרת כי אתם אנשים מלוכלכים או שלא ניקיתם מזמן. היא כן מצביעה על כך שיש פתח במקום כלשהו בבית שאפשר לאותו מכרסם להיכנס פנימה ולכך שהמכרסם מצא מזון ושתייה. בכל מקרה, ברגע הגילוי יש לדאוג לבצע לכידת עכברים בראשון לציון.

איך לדעת שיש עכבר בבית? את העכברים או החולדות תוכלו לזהות באופן פיזי, אך כיוון שהם נוטים להתחבא ולא ממש אוהבים אותנו, בני האדם, הם ייטו לצאת ממחבואם בלילה. המחבוא יכול להיות בתוך ארונות המטבח, מאחורי רהיטים או מוצרי החשמל הגדולים (מקרר, תנור, מכונת כביסה) והם יכולים להיות גם במחסנים ובעליית הגג. לוכד עכברים בראשון לציון יבין היכן המכרסם או המכרסמים נמצאים וילכוד אותם באזורם.

 

סרטון לכידת חולדה בשירותים בראשון לציון


מתי חשוב להזמין לוכד חולדות בראשון לציון?

ברגע שאנחנו מגלים שישנו עכבר או חולדה בבית עליכם להזמין לוכד עכברים בהקדם, גם אם לא ראיתם במו עיניכם את המכרסם. לוכד חולדות בראשון לציון או לוכד עכברים יוכל להגיע גם לאחר שתמצאו את הסימנים הבאים:

1. כשישנו "שביל" של שתן צהוב ומסריח זהו סימן לכך שישנו מכרסם בבית (עכבר או חולדה).

2. אם מצאתם גללים. גללים קטנים מצביעים לרוב על עכבר וגדולים על הימצאות חולדה.

3. אם שמעתם בלילה או בלילות האחרונים קולות של ריצה או כרסום.

כדאי לדעת כי ככל שתמתינו יותר זמן עם הזמנת לוכד עכברים בראשון לציון כך הסיכוי לזה שהמפגע יחמיר. העכבר שמגיע בתחילה או החולדה שנכנסת לבית, מגיעים לבד, אך אם הם ירגישו בטוחים הם ידאגו להביא בני זוג ולהקים משפחה אצלכם בבית. במקרה ותתעכבו עם הזמנת לוכד עכברים מומלץ בראשון לציון יתכן ותמצאו את עצמכם מתמודדים מול מכרסמים ולא מכרסם יחיד.

הדברת חולדות בראשון לציון בשכונת ראשונים

הדברת חולדות בראשון לציון


מה כלול בשירות לכידת עכברים בראשון לציון?

עכברים או חולדות אוהבים את הסביבה שהם יצרו לעצמם ומנסים לטפח אותה. הם יעשו זאת על ידי יצירת "קנים" משלהם והבאת המשפחה. לכידה של העכברים או החולדות כוללת תפיסה שלהם, לקיחתם למקום מרוחק ושחרור. בסופו של דבר השחרור יעשה בשדה או מקום מרוחק מבתים כך שלא יזיקו לאחרים ובוודאי שלא יחזרו לבית שלכם. לעיתים יש צורך לבצע גם הדברת חולדות בראשון לציון אך הדבר תלוי בחומרה של המצב.

הלוכד מספק שירות מקצועי של לכידה וגם הדברת מכרסמים וכל זאת תוך במיומנות ובאמצעים שאינם מסוכנים לבני האדם. שחרור המכרסמים יעשה על פי התקנות ובמרחק רב מבתים כך שהם לא יחזרו לבית. בכל שעה ובכל יום ניתן להזמין דרכנו גם מדביר חולדות בראשון לציון במידה ויהיה צורך בכך.


הדברת חולדות בראשון לציון בבניין רב קומות

ההתפתחות המשמעותית של ראשון לציון גורמת גם להופעת חולדות. בפרט זהו המצב בפרויקטים של התחדשות עירונית, אבל גם בבנייה חדשה החפירות גורמות לחולדות - שבדרך כלל נמצאות מתחת לפני הקרקע - לעלות ולהגיע לבניינים כדי לחפש מזון.

אם גם בבניין שלכם יש מכת חולדות, השלב הראשון בטיפול בבעיה הוא ניטור מקיף - כדי להבין כמה מכרסמים יש ומאיפה הם מגיעים. אם המקור הוא בור ביוב, הפתרון הוא השלכת פיתיונות עם חומר רעיל לתוכו. מרכיב אחר הטיפול הכולל הוא הנחת תיבות האכלה עם פיתיון רעיל, וגם מלכודות מסוגים שונים יעזרו לדלל את אוכלוסיית החולדות עד להעלמתה לגמרי.

לאחר השלמת הטיפול, תקבלו מאיתנו המלצות שיעזרו למנוע הופעת חולדות בבניין, כשהעיקרון הוא מניעת גישה נוחה למזון ומחסה.


הדברת עכברים בראשון לציון בגג רעפים

מקום נוסף שמושך אליו חולדות וגם עכברים הוא גג רעפים - כלומר השטח שמתחת לגג שמהווה שטח מת מבחינת בני האדם ולכן המכרסמים יכולים לחיות בו בתחושת ביטחון. לוכד מנוסה בודק את הנוכחות של העכברים מתחת לגג הרעפים באמצעות כל הסימנים הרלוונטיים, ואם הוא מבין שזהו מקור הבעיה - הפתרון יהיה הצבת מלכודות מתאימות בשטח הגג. ניתן לבחור בין מלכודות שהורגות את העכברים, ובמקרה כזה חשוב כמובן גם לפנות את הפגרים בלי להתעכב, לבין מלכודות שמשאירות אותם בחיים (ואז הלוכד חוזר כדי לקחת את הכלוב ולשחרר את העכבר בשטח פתוח מחוץ לעיר).