אורטל קימחי
אורטל קימחי
12/09/2019

באמצע הלילה שמעתי רעש במטבח הלכתי לבדוק מה זה וראית חולדה ענקית על השיש, צרחתי ולא ידעתי מה לעשות, ישר חיפשתי בטלפון לוכד עכברים שעובד גם בלילה, הגעתי לשגיב הלוכד שהגיע תוך זמן קצר, ממש לכד את החולדה ועשה סריקה מקיפה והשאיר לי 2 מלכודות למקרה ויש עוד והכל נעשה בחיוך ובמחיר באמת הוגן ביחס לשעה.
תודה לשגיב האלוף על שירות מושלם!

שרה שם טוב
שרה שם טוב
02/01/2020

תודה תודה ועוד פעם תודה, אני גרה בתל אביב וכבר המון זמן סובלת מחולדות, כל הזמן ראינו גללים, הזמנו מדביר שם מלכודות והלך, עד שהגענו אליכם לאחר המלצות רבות, עוז הגיע עשה סריקה מקיפה, תפס 2 חולדות, שם לנו רעלים ותיבות מיוחדות למכרסמים, בנוסף גם שם רעל בביוב. שירות פשוט מקצועי אמליץ עליכם לכל מי שאני מכירה
תודה

שרון סויסה
שרון סויסה
05/02/2020

הייתי בבית עם תינוק וקמתי בלילה וראיתי גללים במטבח, שלחתי לכם ווצאפ, מיד עניתם וזיהתם שמדובר בחולדה, אחרי 20 דקות לוכד חולדות בשם שגיב הגיע, עשה סריקה ומצא את החולדה בין הארונות מטבח, אני ממש ממש מודה לכם על השירות והזמינות.
אנשים ישרים גם לא גבו מחיר מופרז כמו אחרים שהציעו לי מחירים לא הגיוניים

חן יעקב
חן יעקב
29/11/2018

הייתה לנו מכת עכברים בעסק, הזמנתי הדברה נגד מכרסמים מכם והשירות היה ללא דופי, זמינות, מקצוענות ומחיר באמת שאפו.
תודה לכם על הסבלנות

רום בן כהן
רום בן כהן
14/12/2019

תודה לשגיב הלוכד שטיפל לנו בבעיית מכרסמים בעליית גג לאחר שמדביר אחר לא הצליח לפתור, כבר חודשיים אחרי אין זכר לחולדות ולעכברים, כיף שיש אנשי מקצוע כמוכם. יישר כוח

רננה מועלם
רננה מועלם
05/03/2020

תותחים! אני גרה בחיפה והיה לנו עכבר בבית, בעלי ניסה ללכוד את העכבר לבד ללא הצלחה, התקשרתי אליכם הגעתם וכעבור חצי שעה נלכד העכבר.
מקצוענים

אוסנת רחמים
אוסנת רחמים
01/01/2019

חייבת להמליץ על השירות של עוז שפשוט הציל אותי אין מילה אחרת, היה לנו עכבר בבית ולא ידעתי מה לעשות רציתי כבר לעזוב את הדירה וללכת לאמא שלי, הגעתי לעוז הלוכד לאחר המלצות, תוך פחות מחצי שעה היה אצלי לכד את העכבר ממש תוך כמה דקות. 
אין מילים מקצוען

מה חדש
מלכודת חולדות:

עודכן לאחרונה: 27/04/2024, 17:46
מה עושים אם יש חולדה בבית:

עודכן לאחרונה: 10/04/2024, 13:58
הדברת חפרפרת:

עודכן לאחרונה: 15/03/2024, 11:02
ממה חולדות מפחדות:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:11
לוכד עכברים בקרית אתא:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:11
שסתום אל חוזר לביוב:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:10

לוכד עכברים בראש העין

לוכד עכברים בראש העין - באחריות, במהירות ובמקצועיות!

עכברים חיים בעיקר בשדות ובשטחים פתוחים, אבל עלולים להגיע גם לבתים ועסקים בראש העין במהלך החיפוש אחר מזון. גם חולדות מסתננות לעתים לבתים, למוסדות ציבור, גני ילדים ושאר מקומות שבהם הן עלולות לגרום לנזק. החולדות והעכברים הם מכרסמים אינטליגנטיים מאוד עם יכולת לשרוד גם במצבים קשים, לכן אם תנסו לתפוס אותם בכוחות עצמכם, קרוב לוודאי שהניסיון ייכשל. המכרסם לא יברח, אלא פשוט יסתתר טוב יותר.

על כן, ההמלצה במקרים אלה היא להזמין לוכד עכברים בראש העין עם ניסיון ויכולות מוכחות לפתור את הבעיה בזמן קצר. חברת הלוכד מבצעת לכידות של מכרסמים כבר יותר מ-15 שנים, ויכולה להבטיח לכם חזרה מהירה לשגרה וראש שקט - להבטיח וכמובן גם לקיים, עם אחריות מלאה על כל עבודה ומחירים נמוכים.

לוכד עכברים בראש העין 24 שעות ביממה
לוכד חולדות בראש העין מחיר החל מ-300 ש"ח
מתחייבים לפתור את הבעיה!
שימוש בתיבות האכלה ללא סכנה לילדים ובעלי חיים
רישיון המשרד להגנת הסביבה

לייעוץ בחינם ופרטים נוספים חייגו לטלפון:

  לוכד עכברים בראש העין במחיר הוגן


איפה תמצאו עכברים וחולדות בראש העין?

העכברים והחולדות מגיעים כאמור כדי לחפש מזון. המקום העיקרי שבו אפשר להיתקל בהם הוא המטבח. בנוסף, הם יכולים למצוא מחבוא במקומות רבים - בעליות גג, במחסנים, בתעלות המזגן ועכברים יכולים להסתתר גם בסדקים זעירים בקירות.

בהתאם האתגר הראשון כשמבצעים הדברת מכרסמים בבית הוא לאתר את מקומות המסתור שלהם. זו גם הסיבה לחשיבות הניסיון וההיכרות עם דרכי ההתנהלות של עכברים ושל חולדות.

בהקשר זה כדאי לציין שיש מקרים רבים שבהם בני הבית לא רואים את המכרסמים, אבל מזהים סימנים שמסגירים את הנוכחות שלהם. למשל, סימני שיניים על מאכלים שהושארו חשופים במטבח או על אריזות מזון סגורות. עוד סימן הוא מעין הפרשות שומניות בצמוד לקירות, ולפעמים שומעים רעשי כרסום וריצה מהירה בשעות הלילה. עכברים נוטים לכרסם גם כבלים חשמליים (כדי לחדד את השיניים) ואינדיקציה מובהקת נוספת היא צואת עכבריםשנראית כמו גרגרי אורז בצבע שחור.

 

איך לוכד עכברים בראש העין מבצע את העבודה?

הדרך היעילה ביותר לבצע הדברת עכברים בראש העין היא לכידה. אפשר גם לפזר רעל עכברים, אבל בפעולה זו טמון סיכון - שהרעל ישפיע על העכבר כשהוא במקום נסתר, והתוצאה תהיה פגר של מכרסם שמרקיב אצלכם בבית ומתגלה רק כשכבר נוצר מפגע תברואתי.

סוגי המלכודות האפשריות הן מלכודת חשמלית (שמחסלת במקום את העכבר), מלכודת קפיץ (שגם היא מביאה למוות מידי) ומלכודת כלוב - הסוג האחרון מיועד למקרים שבהם לא רוצים להרוג את העכבר אלא רק להיפטר ממנו. לאחר שהוא נתפס במלכודת, לוכד עכברים מנוסה חוזר ולוקח את הכלוב על מנת לשחרר את המכרסם הקטן בשטח פתוח הרחק מסביבתכם.

 

תוך כמה זמן לוכד חולדות בראש העין מסלק את המכרסם?

גם הדברת חולדות בראש העין היא למעשה לכידה של המכרסם, בין השאר עקב החשש כי הדברת חולדה עם רעלים תוביל לשרשרת הרעלות של בעלי חיים נוספים (כלבים, חתולים, ציפורים וכו').

בחלק מהמקרים, תתבצע הלכידה באופן מידי באמצעות לוכדן. זהו מוט מיוחד שתופס את המכרסם שאורכו הוא בין 20 ל-40 ס"מ ומאפשר ללוכד לקחת את החולדה (ולשחרר אותה במקום רחוק מהבית או העסק שלכם). אם אין אפשרות טכנית להשתמש במוט, הלוכד עשוי פשוט לתפוס את החולדה בידיים (עטויות בכפפות עבות - אל תנסו לתפוס חולדה בידיים חשופות, שכן היא עלולה לנשוך!)

במקרים אחרים לוכד חולדות בראש העין משתמש במלכודת. הסוגים האפשריים הם אותם סוגי מלכודות שמשמשות לתפיסה של עכברים.


האם הדברת עכברים בראש העין מסוכנת?

באופן כללי דעו לכם שהדברה נגד עכברים תיעשה לרוב בעזרת מלכודות ולא פיתיונות רעילים, למשל אם מדבירים עכברים שמצויים בגג רעפים בבית. עם זאת, מאחר שצריך להציב שלטי אזהרה כשמשתמשים ברעל נגד עכברים, הדבר עלול להעלות חששות רבות. אנשים פוחדים שילדיהם או חיות המחמד שלהם יבואו במגע עם הרעלים, אך אל דאגה – אין שום סיכוי לכך. אנחנו דואגים לזה בעזרת שימוש בתיבות האכלה, שבתוכן נציב את הרעל שמיועד לעכברים. כשעושים כך הדברה בבניין למשל, מאבטחים את התיבה באופן שלא ניתן יהיה להסיר אותה ממקומה ולשחק בה, וילדים או בעלי חיים לא יכולים לגשת לרעל שבתוכה.

 

איך בוחרים שיטת הדברת חולדות בראש העין?

הדבר הראשון שמנחה אותנו בבחירת השיטה הנכונה להדברת החולדות היא כמות החולדות שיש להדביר. הדבר השני שאנחנו צריכים לשאול את עצמנו זה איפה מסתתרות החולדות ולאן הן מגיעות. ברגע שיש בידינו את התשובות לשאלות האלה, נוכל לבחור בשיטה המנצחת שתעבוד ביעילות המרבית. בדרך כלל ההדברה תתבצע עם תיבות האכלה שמכילות פיתיון מורעל, או בעזרת מלכודות. יש רק מקרה אחד שבו נשתמש בפיתיונות מורעלים ללא תיבות האכלה, והוא להדברת ביוב עם חולדות. את הפיתיונות נשליך ישירות לתוך הביוב, ואין שום צורך בתיבה מכיוון שאין סכנה שבעלי חיים אחרים יאכלו מהפיתיונות הרעילים.


דוגמאות לשירות המקצועי של לוכד עכברים בראש העין

במשך יותר מ-15 שנים ביצענו לכידות רבות של חולדות ועכברים. הנה מספר דוגמאות לטיפול המקצועי שלנו:

למה הוזעקנו?

מה עשינו?

מחיר השירות

חולדה במסעדה באזה"ת פארק אפק

הגענו למקום תוך כחצי שעה. איתרנו את המכרסם במחסן, כשהוא מסתתר מאחורי קרטונים. במקרה זה ביצענו לכידת חולדה בראש העין בעזרת הלוכדן מבלי שהפעילות השוטפת במקום תיפסק.

400 ש"ח

מכת עכברים בגן ילדים

פיזרנו מלכודות כלוב בנקודות אסטרטגיות בגן מיד לאחר שהוא נסגר. למחרת חזרנו למקום השכם בבוקר ומצאנו 2 עכברים בתוך הכלובים, וכמובן הוצאנו אותם מהגן.

600 ש"ח

חולדה בחצר בית משותף

חולדה אגרסיבית במיוחד שכמעט נשכה את אחד הכלבים של השכנים בבניין. הלוכד המיומן הציב מלכודת חשמלית - והבעיה נפתרה עד מהרה.

400 ש"ח

עכבר בחדר תינוקות בשכונת פסגות אפק בשעה 22:00

הגענו למקום מיד כחלק מהשירות של לוכד עכברים 24 שעות בראש העין. הצלחנו למצוא את העכבר שהסתתר בין התריס לחלון ולכדנו אותו.

550 ש"ח