חן יעקב
חן יעקב
29/11/2018

הייתה לנו מכת עכברים בעסק, הזמנתי הדברה נגד מכרסמים מכם והשירות היה ללא דופי, זמינות, מקצוענות ומחיר באמת שאפו.
תודה לכם על הסבלנות

שרון סויסה
שרון סויסה
05/02/2020

הייתי בבית עם תינוק וקמתי בלילה וראיתי גללים במטבח, שלחתי לכם ווצאפ, מיד עניתם וזיהתם שמדובר בחולדה, אחרי 20 דקות לוכד חולדות בשם שגיב הגיע, עשה סריקה ומצא את החולדה בין הארונות מטבח, אני ממש ממש מודה לכם על השירות והזמינות.
אנשים ישרים גם לא גבו מחיר מופרז כמו אחרים שהציעו לי מחירים לא הגיוניים

אוסנת רחמים
אוסנת רחמים
01/01/2019

חייבת להמליץ על השירות של עוז שפשוט הציל אותי אין מילה אחרת, היה לנו עכבר בבית ולא ידעתי מה לעשות רציתי כבר לעזוב את הדירה וללכת לאמא שלי, הגעתי לעוז הלוכד לאחר המלצות, תוך פחות מחצי שעה היה אצלי לכד את העכבר ממש תוך כמה דקות. 
אין מילים מקצוען

אורטל קימחי
אורטל קימחי
12/09/2019

באמצע הלילה שמעתי רעש במטבח הלכתי לבדוק מה זה וראית חולדה ענקית על השיש, צרחתי ולא ידעתי מה לעשות, ישר חיפשתי בטלפון לוכד עכברים שעובד גם בלילה, הגעתי לשגיב הלוכד שהגיע תוך זמן קצר, ממש לכד את החולדה ועשה סריקה מקיפה והשאיר לי 2 מלכודות למקרה ויש עוד והכל נעשה בחיוך ובמחיר באמת הוגן ביחס לשעה.
תודה לשגיב האלוף על שירות מושלם!

רום בן כהן
רום בן כהן
14/12/2019

תודה לשגיב הלוכד שטיפל לנו בבעיית מכרסמים בעליית גג לאחר שמדביר אחר לא הצליח לפתור, כבר חודשיים אחרי אין זכר לחולדות ולעכברים, כיף שיש אנשי מקצוע כמוכם. יישר כוח

רננה מועלם
רננה מועלם
05/03/2020

תותחים! אני גרה בחיפה והיה לנו עכבר בבית, בעלי ניסה ללכוד את העכבר לבד ללא הצלחה, התקשרתי אליכם הגעתם וכעבור חצי שעה נלכד העכבר.
מקצוענים

שרה שם טוב
שרה שם טוב
02/01/2020

תודה תודה ועוד פעם תודה, אני גרה בתל אביב וכבר המון זמן סובלת מחולדות, כל הזמן ראינו גללים, הזמנו מדביר שם מלכודות והלך, עד שהגענו אליכם לאחר המלצות רבות, עוז הגיע עשה סריקה מקיפה, תפס 2 חולדות, שם לנו רעלים ותיבות מיוחדות למכרסמים, בנוסף גם שם רעל בביוב. שירות פשוט מקצועי אמליץ עליכם לכל מי שאני מכירה
תודה

מה חדש
מלכודת חולדות:

עודכן לאחרונה: 27/04/2024, 17:46
מה עושים אם יש חולדה בבית:

עודכן לאחרונה: 10/04/2024, 13:58
הדברת חפרפרת:

עודכן לאחרונה: 15/03/2024, 11:02
ממה חולדות מפחדות:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:11
לוכד עכברים בקרית אתא:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:11
שסתום אל חוזר לביוב:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:10

לוכד עכברים ברחובות

לוכד עכברים ברחובות - ותוך זמן קצר הבעיה נעלמת

רחובות מוכרת כעיר ירוקה ונקייה, ואיכות החיים בה נמצאת במגמת עלייה מתמשכת - אבל גם אליה נמשכים עכברים וחולדות. כשמכרסם קטן או גדול מופיע אצלכם בבית, במשרד, בחנות, במחסן או במפעל, חשוב לפעול באופן מידי ולהזמין לוכד עכברים ברחובות - את ה"לוכד", שכבר צבר ניסיון רב בתחום ולכן יכול להבטיח וגם לקיים סילוק מהיר של המטרד.

לוכד עכברים ברחובות בזמינות מיידית!
לכידת מכרסמים בחצר, בבית, בעליית גג, במשרד ועוד
הזמינו לוכד חולדות ברחובות החל מ-300 ש"ח
פותרים את הבעיה עם 100% הצלחה
רישיון המשרד להגנת הסביבה

לייעוץ בחינם ופרטים נוספים חייגו לטלפון:

 לוכד עכברים ברחובות מיומן ומומלץ


לוכד עכברים
מומלץ ברחובות עם זמינות גבוהה ומחיר אטרקטיבי

הצוות המקצועי של הלוכד מודע ללחץ הרב של כל מי שנמצא סביבו עכברים או חולדות, ולכן מקפיד על זמינות גבוהה כולל שירות של לוכד עכברים 24 שעות ברחובות.

מרכיב נוסף בשירות האיכותי הוא אחריות מלאה על כל פעולה וכמו כן תקבלו המלצות וטיפים למניעת הופעת מכרסמים חדשים בבית או בעסק, בהתאם למאפיינים הספציפיים שלו. היעילות הגבוהה מאפשרת גביית מחירים נמוכים על כל לכידת או הדברת עכברים.

 

איך נקבעת עלות לכידת עכברים וחולדות ברחובות?

העלות של לכידת עכבר או לכידת חולדה ברחובות נקבעת בהתאם למורכבות הפעולה. כשהמיקום של העכבר או החולדה ידוע, המחיר יהיה נמוך יותר, מספר המכרסמים משפיע כמובן גם הוא על המחיר וכך גם שיטת הפעולה המבוקשת והמתאימה לנסיבות. שירות בשעות הלילה או בסופי שבוע יהיה מעט יקר יותר, ובאופן כללי תוכלו לזכות בטיפול מהיר בבעיה במחיר של החל מ-300 ₪.


איך לוכד חולדות ברחובות מתמודד עם המכרסם הערמומי?

חולדות הן מכרסמים אינטליגנטיים ובעלי יכולות הישרדות גבוהות מאוד. אם יש אצלכם מספר חולדות או משפחה של עכברים, הם יכולים לתקשר ביניהם ולהזהיר זה את זה מפני סכנות. בהתאם לוכד חולדות ברחובות נדרש להתמודד עם אתגר מורכב מאוד, ולכן יש חשיבות רבה כל כך לניסיון.

לוכד שמכיר לעומק את מאפייני ההתנהגות של המכרסמים יודע לזהות מראש גם את דרכי הפעולה שלהם וגם את הדרכים שבהן הם ינסו להתחמק מהלכידה. רק לאחר איסוף המידע הרלוונטי וגיבוש אסטרטגיה מדויקת, מדביר חולדות מנוסה מתחיל בהצבת המלכודות - וכך הוא גם יכול להשלים את פתרון הבעיה בזמן הקצר ביותר האפשרי.

 

הדרכים שבהן אפשר לפתור מכת עכברים בבית ברחובות

אפשרות אחת היא רעל, אבל חשוב לקחת בחשבון שהעכבר או החולדה עלולים למות בנקודה נסתרת מהעין - למשל מאחורי מקרר, או במקום כלשהו בגינה כשמדובר על בית פרטי ברחובות. במצב שכזה עלול להתפתח מפגע תברואתי, ולכן במרבית המקרים ההמלצה היא על לכידה ולא הרעלה.

כדי ללכוד עכברים וחולדות ברחובות יש 4 סוגים של מלכודות:

1. מלכודת כלוב - מלכודת שמתאימה למי שרוצה להיפטר מהעכבר או החולדה אבל לא רוצה להרוג אותם. הלוכד חוזר אל הבית או העסק אחרי שהמכרסם הקטן נתפס במלכודת, ומשחרר אותו בשדה פתוח מחוץ לעיר.

2. מלכודת חשמלית - מלכודת שסוגרת מעגל חשמלי ברגע שנכנס אליה עכבר או חולדה. מכת החשמל ממיתה באופן מידי את המכרסם.

3. מלכודת קפיץ - בסוג הזה של המלכודות המוות הוא תוצאה של מכה עוצמתית מקפיץ שנסגר על הגוף של החולדה או העכבר. גם במקרים אלה המוות הוא מידי.

4. מלכודת דבק - מלכודת פחות מומלצת בגלל שהמוות לא מתרחש מיד. העכבר עלול לגסוס אפילו מספר ימים תוך כדי שהוא דבוק למלכודת, וזהו מן הסתם מחזה שלא כל אחד רוצה לראות.

בחלק מהמקרים מדביר עכברים מפזר גם חומרים ייעודיים ליד מקומות המסתור שלהם - כך שהם ייצאו מהם ויברחו מהבית או ייתפסו במלכודות. לכידת עכברים אפשרית גם באמצעות מוט מיוחד.

 

איפה מסתתרים עכברים וחולדות?

הפעולה הראשונה של לוכד עכברים ברחובות היא כאמור להבין איפה מסתתרים המכרסמים ובהתאם לבחור את הנקודות שבהן יוצבו מלכודות.

המקומות שבהם בדרך כלל מתחבאים עכברים וחולדות הם מאחורי המקרר, בתוך ארונות ובמיוחד כאלה עמוסים שאפשר להסתתר בהם מאחורי פריטים כאלה ואחרים (כולל ארונות בחדרי שינה), במחסנים ובפרט אם יש בהם בלגן, בתוך חורים בקירות, בתעלות המזגן ובעליות גג. חולדות עלולות להופיע גם מבעד לחלונות ולהגיח מהאסלה.

אחד הסימנים היותר בולטים לנוכחות של מכרסמים הוא גללים של עכבר או חולדה. הגללים של העכבר קטנים, בערך בגודל של גרגר אורז, ואלה של החולדה גדולים יותר (בערך כמו חרצן זית). אם נתקלתם בגללים מומלץ בחום להזמין מיד את הלוכד - כדי שתוכלו לישון בשקט באמת.