אורטל קימחי
אורטל קימחי
12/09/2019

באמצע הלילה שמעתי רעש במטבח הלכתי לבדוק מה זה וראית חולדה ענקית על השיש, צרחתי ולא ידעתי מה לעשות, ישר חיפשתי בטלפון לוכד עכברים שעובד גם בלילה, הגעתי לשגיב הלוכד שהגיע תוך זמן קצר, ממש לכד את החולדה ועשה סריקה מקיפה והשאיר לי 2 מלכודות למקרה ויש עוד והכל נעשה בחיוך ובמחיר באמת הוגן ביחס לשעה.
תודה לשגיב האלוף על שירות מושלם!

אוסנת רחמים
אוסנת רחמים
01/01/2019

חייבת להמליץ על השירות של עוז שפשוט הציל אותי אין מילה אחרת, היה לנו עכבר בבית ולא ידעתי מה לעשות רציתי כבר לעזוב את הדירה וללכת לאמא שלי, הגעתי לעוז הלוכד לאחר המלצות, תוך פחות מחצי שעה היה אצלי לכד את העכבר ממש תוך כמה דקות. 
אין מילים מקצוען

שרון סויסה
שרון סויסה
05/02/2020

הייתי בבית עם תינוק וקמתי בלילה וראיתי גללים במטבח, שלחתי לכם ווצאפ, מיד עניתם וזיהתם שמדובר בחולדה, אחרי 20 דקות לוכד חולדות בשם שגיב הגיע, עשה סריקה ומצא את החולדה בין הארונות מטבח, אני ממש ממש מודה לכם על השירות והזמינות.
אנשים ישרים גם לא גבו מחיר מופרז כמו אחרים שהציעו לי מחירים לא הגיוניים

רום בן כהן
רום בן כהן
14/12/2019

תודה לשגיב הלוכד שטיפל לנו בבעיית מכרסמים בעליית גג לאחר שמדביר אחר לא הצליח לפתור, כבר חודשיים אחרי אין זכר לחולדות ולעכברים, כיף שיש אנשי מקצוע כמוכם. יישר כוח

חן יעקב
חן יעקב
29/11/2018

הייתה לנו מכת עכברים בעסק, הזמנתי הדברה נגד מכרסמים מכם והשירות היה ללא דופי, זמינות, מקצוענות ומחיר באמת שאפו.
תודה לכם על הסבלנות

שרה שם טוב
שרה שם טוב
02/01/2020

תודה תודה ועוד פעם תודה, אני גרה בתל אביב וכבר המון זמן סובלת מחולדות, כל הזמן ראינו גללים, הזמנו מדביר שם מלכודות והלך, עד שהגענו אליכם לאחר המלצות רבות, עוז הגיע עשה סריקה מקיפה, תפס 2 חולדות, שם לנו רעלים ותיבות מיוחדות למכרסמים, בנוסף גם שם רעל בביוב. שירות פשוט מקצועי אמליץ עליכם לכל מי שאני מכירה
תודה

רננה מועלם
רננה מועלם
05/03/2020

תותחים! אני גרה בחיפה והיה לנו עכבר בבית, בעלי ניסה ללכוד את העכבר לבד ללא הצלחה, התקשרתי אליכם הגעתם וכעבור חצי שעה נלכד העכבר.
מקצוענים

מה חדש
מלכודת חולדות:

עודכן לאחרונה: 27/04/2024, 17:46
מה עושים אם יש חולדה בבית:

עודכן לאחרונה: 10/04/2024, 13:58
הדברת חפרפרת:

עודכן לאחרונה: 15/03/2024, 11:02
ממה חולדות מפחדות:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:11
לוכד עכברים בקרית אתא:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:11
שסתום אל חוזר לביוב:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:10

לוכד עכברים ברמלה

לוכד עכברים ברמלה במחיר הזול ביותר בעיר

לוכד עכברים ברמלה הוא הפתרון הנכון כשמופיעים אצלכם בבית, במשרד או בכל מקום אחר מכרסמים. רצוי מאוד לא לנסות לתפוס את העכבר או את החולדה בלי עזרה של לוכד מנוסה - כשהם מרגישים מותקפים, הם עלולים לנשוך והתוצאה לא נעימה. בנוסף מכרסמים עלולים להעביר מחלות כשלמשל העכבר עלול להדביק בני אדם בסלמונלה. חברת הלוכד מתחייבת לזמינות גבוהה, למחירים נמוכים ולאחריות מלאה על כל עבודה.

לוכד עכברים ברמלה בזמינות מיידית!
לכידת מכרסמים במזגן, בביוב, באסלה, במטבח, במשרד ועוד
הזמינו לוכד עם ניסיון מחיר החל מ-300 ש"ח
פותרים את הבעיה עם 100% הצלחה
רישיון המשרד להגנת הסביבה

לייעוץ בחינם ופרטים נוספים חייגו לטלפון:
 
לוכד עכברים ברמלה בזמינות מיידית

 

איפה מסתתרים עכברים וחולדות?

בשטחים הפתוחים שסביב רמלה חיים לא מעט עכברים וחולדות. המזון שיש בבתים ובעסקים מושך אותם פנימה, ואז הם גם מחפשים מקומות מסתור מתאימים. חשוב לדעת שמדובר בבעלי חיים אינטליגנטיים מאוד, ולכן הם יודעים להתחבא היטב, כולל במקומות לא צפויים כמו התעלות של המזגן (שבתוכן הן עלולים לכרסם כבלים וצינורות!). העכברים הזעירים (אורך של עכבר ממוצע, בלי הזנב הוא 7-8 ס"מ בלבד) יכולים להסתתר בתוך קירות, ועוד מקומות נפוצים הם מאחורי המקרר, בארונות ובעליית הגג. חולדות מסוגלות לטפס על קירות ולכן אפשר לפעמים למצוא אותן בין החלון לתריס. לוכד עכברים מומלץ ברמלה יודע לאתר את המכרסמים ולוודא שהם לא ימשיכו לשבש את שגרת החיים שלכם.

 

הסימנים שכדאי להזמין לוכד עכברים ברמלה

בחלק מהמקרים לא רואים את המכרסמים הקטנים, אבל בכל זאת יש סימנים שמבהירים שכדאי להזמין לוכד עכברים 24 שעות ברמלה. איך יודעים שיש עכבר בבית?

1. שובל של שתן צמוד לקיר.

2. סימני כרסום על פריטים שונים (ולא רק מזון!).

3. קולות של התרוצצויות, בעיקר בשעות הלילה.

4. גללים - אלה של החולדה הם בגודל של חרצנים של זיתים, ואילו גללים של עכבר הם בגודל של גרגר אורז. בכל מקרה הגוון כהה.

 

הדברת או לכידת מכרסמים – מה עדיף?

מדביר חולדות ברמלה הוא למעשה יותר לוכד מאשר מדביר קלאסי. חשוב לציין שאין ריסוס יעיל נגד מכרסמים, וגם פיזור רעל הוא כמעט תמיד אופציה לא מומלצת - בגלל שאין דרך לדעת איפה העכבר או החולדה ימותו, ואף אחד לא רוצה להיתקע עם פגר של מכרסם במקום שאי אפשר בכלל לראות. בהתאם השיטה הנכונה ביותר היא לכידה - ובמיוחד כשמי שמבצע את הפעולה הוא לוכד עכברים עם ניסיון נרחב.

 

הזמינו לוכד חולדות ברמלה עם אסטרטגיית פעולה חכמה!

כאמור גם חולדות וגם עכברים הם בעלי חיים חכמים שלמדו לשרוד גם בקרבת בני אדם. בגלל שהם מודעים ליתרון הגודל של בני אדם, הנטייה שלהם היא להתרחק מעימותים, אבל מצד שני שפע האוכל שיש בדירות ובתים גורם להם לא לברוח אלא להסתתר.

בהתאם האתגר של לוכד עכברים או לוכד חולדות ברמלה הוא לזהות את המיקום של המכרסמים ואז לבחור באסטרטגיית הפעולה המתאימה ביותר.

אופציה אחת של לכידת חולדה ברמלה היא בעזרת לוכדן - מוט מיוחד שמנטרל את בעל החיים ומאפשר להניח אותו בכלוב. כשיש עכברים לפעמים תתבצע תפיסה ביד, כמובן עם כפפות ייעודיות כדי למנוע נשיכות. אסטרטגיה אחרת היא הנחת מלכודות בנקודות שבהן עוברים המכרסמים כך שהם לא יעמדו בפיתוי וייכנסו אליהן. המלכודת המומלצת ביותר היא מלכודת כלוב - המכרסם נתפס במלכודת אבל נשאר בחיים, והלוכד חוזר אליכם, לוקח את הכלוב ומשחרר אותו בשטח פתוח מחוץ לרמלה.

 

דוגמאות ללכידות עכברים וחולדות שביצענו ברמלה

שיחת הטלפון שקיבלנו

העבודה שביצענו

מחיר

זוג צעיר בשכונת בן גוריון שסיפר על קולות כרסום מתוך תעלות המזגן

הצוות שלנו איתר חולדה במזגן ולכד אותה ביד. למרבה המזל היא לא הספיקה לגרום נזק ממשי

400 ש"ח

גבאי בשכונת וייצמן דיווח על חולדה בבית כנסת

החולדה הסתתרה היטב ולכן פיזרנו בשטח מלכודות כלוב. למחרת קיבלנו טלפון נוסף - החולדה נלכדה. הגענו שוב לבית הכנסת ושחררנו אותה בשטח פתוח

350 ש"ח

אישה שמצאה משפחת עכברים במחסן הדירה

פיזרנו מלכודות עם פיתיון לעכברים והבעיה נפתרה – כל העכברים נלכדו

500 ש"ח

בעל חנות בקניון ברמלה ננשך ע"י חולדה

המלצנו לו לפנות מיד לטיפול רפואי והגענו לחנות תוך 20 דקות. החולדה הייתה תוקפנית אבל הצלחנו לנטרל אותה עם לוכדן, להניח אותה בכלוב ולשחרר אותה בשדה מחוץ לעיר

350 ש"ח

 

מה עוד כולל השירות של לוכד עכברים ברמלה?

בנוסף לשירות הדברת עכברים ברמלה, הלוכד יעזור לכם להבין איך בעצם המכרסמים הצליחו לחדור אל הבית או העסק (או כל מקום אחר). עם הטיפים הפשוטים והקלים ליישום בנושא הרחקת עכברים שתקבלו, תוכלו לדעת בוודאות שלא יגיעו אליכם מכרסמים חדשים - ותוכלו להמשיך וליהנות משקט ושלווה.