שרון סויסה
שרון סויסה
05/02/2020

הייתי בבית עם תינוק וקמתי בלילה וראיתי גללים במטבח, שלחתי לכם ווצאפ, מיד עניתם וזיהתם שמדובר בחולדה, אחרי 20 דקות לוכד חולדות בשם שגיב הגיע, עשה סריקה ומצא את החולדה בין הארונות מטבח, אני ממש ממש מודה לכם על השירות והזמינות.
אנשים ישרים גם לא גבו מחיר מופרז כמו אחרים שהציעו לי מחירים לא הגיוניים

רננה מועלם
רננה מועלם
05/03/2020

תותחים! אני גרה בחיפה והיה לנו עכבר בבית, בעלי ניסה ללכוד את העכבר לבד ללא הצלחה, התקשרתי אליכם הגעתם וכעבור חצי שעה נלכד העכבר.
מקצוענים

אוסנת רחמים
אוסנת רחמים
01/01/2019

חייבת להמליץ על השירות של עוז שפשוט הציל אותי אין מילה אחרת, היה לנו עכבר בבית ולא ידעתי מה לעשות רציתי כבר לעזוב את הדירה וללכת לאמא שלי, הגעתי לעוז הלוכד לאחר המלצות, תוך פחות מחצי שעה היה אצלי לכד את העכבר ממש תוך כמה דקות. 
אין מילים מקצוען

אורטל קימחי
אורטל קימחי
12/09/2019

באמצע הלילה שמעתי רעש במטבח הלכתי לבדוק מה זה וראית חולדה ענקית על השיש, צרחתי ולא ידעתי מה לעשות, ישר חיפשתי בטלפון לוכד עכברים שעובד גם בלילה, הגעתי לשגיב הלוכד שהגיע תוך זמן קצר, ממש לכד את החולדה ועשה סריקה מקיפה והשאיר לי 2 מלכודות למקרה ויש עוד והכל נעשה בחיוך ובמחיר באמת הוגן ביחס לשעה.
תודה לשגיב האלוף על שירות מושלם!

רום בן כהן
רום בן כהן
14/12/2019

תודה לשגיב הלוכד שטיפל לנו בבעיית מכרסמים בעליית גג לאחר שמדביר אחר לא הצליח לפתור, כבר חודשיים אחרי אין זכר לחולדות ולעכברים, כיף שיש אנשי מקצוע כמוכם. יישר כוח

חן יעקב
חן יעקב
29/11/2018

הייתה לנו מכת עכברים בעסק, הזמנתי הדברה נגד מכרסמים מכם והשירות היה ללא דופי, זמינות, מקצוענות ומחיר באמת שאפו.
תודה לכם על הסבלנות

שרה שם טוב
שרה שם טוב
02/01/2020

תודה תודה ועוד פעם תודה, אני גרה בתל אביב וכבר המון זמן סובלת מחולדות, כל הזמן ראינו גללים, הזמנו מדביר שם מלכודות והלך, עד שהגענו אליכם לאחר המלצות רבות, עוז הגיע עשה סריקה מקיפה, תפס 2 חולדות, שם לנו רעלים ותיבות מיוחדות למכרסמים, בנוסף גם שם רעל בביוב. שירות פשוט מקצועי אמליץ עליכם לכל מי שאני מכירה
תודה

מה חדש
מלכודת חולדות:

עודכן לאחרונה: 27/04/2024, 17:46
מה עושים אם יש חולדה בבית:

עודכן לאחרונה: 10/04/2024, 13:58
הדברת חפרפרת:

עודכן לאחרונה: 15/03/2024, 11:02
ממה חולדות מפחדות:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:11
לוכד עכברים בקרית אתא:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:11
שסתום אל חוזר לביוב:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:10

לוכד עכברים ברמת גן

לוכד עכברים ברמת גן במחיר זול ובזמינות 24/7

עכבר או חולדה אלו מכרסמים אשר מחפשים לעצמם מקום מוגן ונעים לחיות בו. הם לא צריכים פתח גדול כדי להיכנס לתוך הבית ומסתפקים בחורים קטנים שקשה לזהות. מכרסמים אשר מצאו לעצמם אזור מחיה טוב, חשוך ועם מזון זמין, לא יעזבו מעצמם. במקרה של מגורים באזור המרכז, רק לוכד עכברים ברמת גן עם ניסיון רב יוכל באמת להרחיק את העכבר או החולדה.


לוכד עכברים ברמת גן בזמינות מיידית!
לכידת מכרסמים בבית, בגינה, במטבח, במשרד ועוד
הזמינו לוכד חולדות ברמת גן החל מ-300 ש"ח
פותרים את הבעיה עם 100% הצלחה
רישיון המשרד להגנת הסביבה

לייעוץ בחינם ופרטים נוספים חייגו לטלפון:

 לוכד עכברים ברמת גן מוסמך ומומלץ


למה חשוב להזמין לוכד חולדות ברמת גן כמה שיותר מהר?

עכברים או חולדות מגיעים בדרך כלל לבדם ורק לאחר שהם מרגישים בטוחים הם יחליטו להקים במקום (במקרה זה בבית שלכם) את משפחתם. מומלץ שתזמינו לוכד עכברים מומלץ ברמת גן כבר בשלב הראשון בו הבנתם כי יש לכם מכרסם לא רצוי בבית. ככל שהטיפול נעשה בשלבים מוקדמים יותר כך עבודת הלוכד מינימלית ובהתאם גם המחיר שתשלמו על השירות הלכידה.

במסגרת עבודתו, לוכד חולדות מומלץ ברמת גן או לוכד עכברים יתפוס את המכרסם ויעביר אותו למקום מרוחק מבתים. מכרסם שישוחרר בקרבת מקום לבית או לבתים אחרים, ימצא את דרכו חזרה פנימה. כלומר עכברים וחולדות נוטים לחזור למקום שהם מצאו לעצמם ועל כן חלק בלתי נפרד מהעבדה של לוכד חולדות ברמת גן 24 שעות היא להגיע במהירות, לתפוס את המכרסם ולשחרר אותו על פי הכללים.

תפיסת עכברים 24 שעות ביממה

תפיסת עכברים 24 שעות ביממה

 

גרים ברמת גן ויש לכם עכבר או חולדה בבית?

עכבר או חולדה יכנסו למקום שנעים להם לחיות בו. הם לא מצפים לתנאים מיוחדים אלא למקום חשוך שיוכלו לשהות בו, מקור אוכל ומים. הבית שלכם יכול להיות נקי או מלוכלך, האוכל יכול להיות על השולחן והוא יכול להיות סגור בקופסאות בארון ועדיין, תצטרכו להזמין לוכד עכברים ברמת גן שיעזור לכם.

את המכרסמים תוכלו לזהות במספר דרכים, גם בלי שתראו אותם באופן פיזי (אם כי גם זה יכול לקרות). שאריות של גללים הם סימן ברור לכך שיש לכם עכברים או חולדות בבית. איך לזהות קקי של עכבר או חולדה? כאשר מעט גללים קטנים מצביעים על כך שאתם צריכים הדברת עכברים ברמת גן והרבה גללים גדולים מצביעים על הימצאות של חולדות. המכרסמים יוצאים החוצה בשעות הלילה ועושים רעשי הליכה קטנים שלרוב קשה לפספס.

סימנים נוספים יהיו קופסאות אוכל שכורסמו בצדדים ושבילי שתן שפעמים רבות יהיה להם גם ריח חזק. במקרה של זיהוי יש להזמין הדברת חולדות ברמת גן במהירות האפשרית. הלוכד יגיע אל הבית, יתחקה אחר הפעולות של המכרסמים ויקבל החלטה מבוססת ניסיון כיצד לתפוס אותם ולמנוע את חזרתם.

 

לכידה או הדברת עכברים ברמת גן?

מכרסמים נכנסים לבית כדי להישאר בו ולכן השאלה האם לבצע לכידה או הדברת עכברים ברמת גן היא שאלה רלוונטית. המטרה שלנו היא להרחיק את הגורם שפוגע ומסכן אתכם. פיזור רעלים עלול להוביל למספר סיטואציות: המכרסם לא תמיד ייגש אליו ובמיוחד במקרה של מספר חולדות שיודעות לזהות את הרעל ולהתריע אחת בפני השנייה.

בנוסף, פיזור רעלים ללא תיבות האכלה היא פעולה שמסכנת בעלי חיים וילדים שנמצאים בבית. לכן מדביר עכברים ברמת גן צריך לתכנן את העבודה ולא רק לפזר רעל. המטרה היא להצליח לתפוס את המכרסמים בדרך היעילה ביותר וכן להרחיק עכברים או חולדות. רק מדביר חולדות ברמת גן בעל ניסיון רב יוכל לקבל את ההחלטה הנכונה לטיפול במכרסם.


הדברת עכברים ברמת גן שמסתתרים בגג רעפים

גג רעפים הוא מקום מסתור אידיאלי למכרסמים - גם חולדות וגם עכברים. ליתר דיוק מדובר בחלל שבין המבנה עצמו לבין גג הרעפים, וזאת מפני שבני אדם לא מגיעים אליו כך שהמכרסמים מרגישים מוגנים. בדרך כלל הזיהוי של הנוכחות של העכברים מבוסס על הרעש שהם משמיעים בלילות, וגם על הביקורים שלהם במטבח כדי לחפש מזון. לוכד מיומן יעזור לכם לדעת בוודאות האם אכן יש אורחים לא רצויים בגג הרעפים - ואם כן, הדברת חולדות תתבצע באמצעות מלכודות. אפשרות אחת היא מלכודת שממיתה את העכבר, ובמקרה כזה חשוב לגלות ערנות כדי לא להישאר עם פגר של בעל חיים בגג הרעפים במשך ימים רבים. אפשרות שנייה היא מלכודת כלוב, שמשאירה את העכבר בחיים - במקרה כזה הלוכד יחזור כדי לקחת את העכבר ולשחרר אותו בשטח פתוח הרחק מהבתים של רמת גן.

 

למה חשוב לבצע הדברת חולדות ברמת גן בביובים?

מתחת לרמת גן, כמו מתחת לכל עיר גדולה, משתרעת רשת ביוב מסועפת. הביוב מונע מפגעים תברואתיים, אבל גם עלול להביא אל הבתים והעסקים בעיר חולדות. כדאי לדעת שחולדות יודעות לשחות, ומאחר שבתעלות הביוב יש גם מזון זמין עבורן, זהו מקום אידיאלי מבחינתן. כל עוד הן נשארות בביוב, מן הסתם אין בעיה - אבל כשחולדות מתחילות להגיח מבור ביוב שאינו אטום לחלוטין - חשוב מאוד לטפל בכך בהקדם. הדברת מכרסמים במקרה שכזה כוללת פיזור פיתיונות מורעלים בתוך בור הביוב עצמו, כשהפיתיונות הם כאלה שמיועדים ספציפית לביוב (יש להם ציפוי מיוחד שמגן עליהם). בנוסף חשוב להקפיד על איטום מלא של בורות ביוב כדי למנוע מפגעים מסוג זה.


המקומות שבהם מסתתרים עכברים

* חורים בקיר

* תעלות המזגן

* מרפסת שירות

* עליית גג או מתחת לגג רעפים

* מאחורי מכונת כביסה

* מאחורי מקרר

* מרווחים בין ארונות לקירות

* בתוך תקרות גבס או קירות גבס


אל תהססו - הזמינו לוכד עכברים ברמת גן!

הלוכד מביא איתו ניסיון של שנים רבות, מיומנות ומטרה אחת – לסלק את המכרסם או המכרסמים מהבית. הלוכד יבצע את כל העבודה משלב איתור הבעיה, החלטה כיצד לטפל בה ופינוי של המכרסם אל המקום המיועד לכך וכל זאת בלי שתצטרכו להיות מעורבים בדבר.

שאלות ותשובות

לא, יש מקרים שבהם העכבר מצליח להשתחרר.
בערך כמו גרגר אורז (והצבע שלהם כהה).
כן. עכברים מעבירים לפטוספירוזיס, סלמונלה, הנטאווירוס ועוד.
אפסי. חולדה כן יכולה למשוך אדם או חיית מחמד אם היא מרגישה מותקפת.