חן יעקב
חן יעקב
29/11/2018

הייתה לנו מכת עכברים בעסק, הזמנתי הדברה נגד מכרסמים מכם והשירות היה ללא דופי, זמינות, מקצוענות ומחיר באמת שאפו.
תודה לכם על הסבלנות

אורטל קימחי
אורטל קימחי
12/09/2019

באמצע הלילה שמעתי רעש במטבח הלכתי לבדוק מה זה וראית חולדה ענקית על השיש, צרחתי ולא ידעתי מה לעשות, ישר חיפשתי בטלפון לוכד עכברים שעובד גם בלילה, הגעתי לשגיב הלוכד שהגיע תוך זמן קצר, ממש לכד את החולדה ועשה סריקה מקיפה והשאיר לי 2 מלכודות למקרה ויש עוד והכל נעשה בחיוך ובמחיר באמת הוגן ביחס לשעה.
תודה לשגיב האלוף על שירות מושלם!

רום בן כהן
רום בן כהן
14/12/2019

תודה לשגיב הלוכד שטיפל לנו בבעיית מכרסמים בעליית גג לאחר שמדביר אחר לא הצליח לפתור, כבר חודשיים אחרי אין זכר לחולדות ולעכברים, כיף שיש אנשי מקצוע כמוכם. יישר כוח

שרון סויסה
שרון סויסה
05/02/2020

הייתי בבית עם תינוק וקמתי בלילה וראיתי גללים במטבח, שלחתי לכם ווצאפ, מיד עניתם וזיהתם שמדובר בחולדה, אחרי 20 דקות לוכד חולדות בשם שגיב הגיע, עשה סריקה ומצא את החולדה בין הארונות מטבח, אני ממש ממש מודה לכם על השירות והזמינות.
אנשים ישרים גם לא גבו מחיר מופרז כמו אחרים שהציעו לי מחירים לא הגיוניים

אוסנת רחמים
אוסנת רחמים
01/01/2019

חייבת להמליץ על השירות של עוז שפשוט הציל אותי אין מילה אחרת, היה לנו עכבר בבית ולא ידעתי מה לעשות רציתי כבר לעזוב את הדירה וללכת לאמא שלי, הגעתי לעוז הלוכד לאחר המלצות, תוך פחות מחצי שעה היה אצלי לכד את העכבר ממש תוך כמה דקות. 
אין מילים מקצוען

רננה מועלם
רננה מועלם
05/03/2020

תותחים! אני גרה בחיפה והיה לנו עכבר בבית, בעלי ניסה ללכוד את העכבר לבד ללא הצלחה, התקשרתי אליכם הגעתם וכעבור חצי שעה נלכד העכבר.
מקצוענים

שרה שם טוב
שרה שם טוב
02/01/2020

תודה תודה ועוד פעם תודה, אני גרה בתל אביב וכבר המון זמן סובלת מחולדות, כל הזמן ראינו גללים, הזמנו מדביר שם מלכודות והלך, עד שהגענו אליכם לאחר המלצות רבות, עוז הגיע עשה סריקה מקיפה, תפס 2 חולדות, שם לנו רעלים ותיבות מיוחדות למכרסמים, בנוסף גם שם רעל בביוב. שירות פשוט מקצועי אמליץ עליכם לכל מי שאני מכירה
תודה

מה חדש
מלכודת חולדות:

עודכן לאחרונה: 27/04/2024, 17:46
מה עושים אם יש חולדה בבית:

עודכן לאחרונה: 10/04/2024, 13:58
הדברת חפרפרת:

עודכן לאחרונה: 15/03/2024, 11:02
ממה חולדות מפחדות:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:11
לוכד עכברים בקרית אתא:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:11
שסתום אל חוזר לביוב:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:10

לוכד עכברים ברעננה

לוכד עכברים ברעננה – תוצאות מידיות על המקום

מה הסימנים למכרסמים בבית, מה מושך אותם, איפה הם מסתתרים, מה אפשר לעשות נגדם וכמה עולה להזמין לוכד עכברים ברעננה? את כל התשובות תגלו כבר עכשיו!

עכברים זה לא מראה נעים, ואם אתם כבר מתמודדים עם כאלה בביתכם, אתם בטוח יודעים על מה אנחנו מדברים. אך רגע לפני שאתם צורחים בבהלה, תנו לנו להרגיע אתכם. כל מה שאתם צריכים לעשות זה לקחת את הטלפון, להתקשר אלינו, ואנחנו בחברת הלוכד נשלח אליכם כבר עכשיו לוכד עכברים ברעננה שיגיע אליכם תוך פחות משעה. נלכוד את המכרסם במהרה – גם אם יש כמה – ולא תצטרכו עוד לדאוג בנוגע לעכברים בזמן הקרוב.


לכידת עכברים ברעננה עם 100% הצלחה!
מתחייבים לפתור את הבעיה
הזמינו לוכד מחיר החל מ-300 ש"ח
מחפשים לוכד מעכשיו לעכשיו? נגיע תוך 30 דקות!
רישיון המשרד להגנת הסביבה

לייעוץ בחינם ופרטים נוספים חייגו לטלפון:

לוכד עכברים ברעננה מעכשיו לעכשיו


איך תדעו שאכן יש לכם מכרסמים בבית

אם ראיתם מכרסם אחד מול העיניים, הרי שהתשובה ברורה – יש מכרסם בבית, אך כמובן שיכול להיות שיש יותר מאחד. יש עוד סימנים מעידים על הימצאות מכרסמים, שיכולים גם לרמוז לכם על הכמות שלהם, כשהעיקרי שבהם הוא גללים של עכבר או חולדה.

הגללים האלה יכולים לנוע בגודלם ולהיות קטנים יותר מגרגר אורז או גדולים יותר. אם הם קטנים, אלו אכן גללים של עכבר, ואם הם גדולים אלו הם גללים של חולדה. הכמות שלהם תראה לכם כמה מכרסמים יש, וככל שיש יותר גללים במקום אחד, כך ניתן לשער שיש יותר מכרסמים. שלחו לנו תמונה בוואטסאפ ונדע איזה מכרסם זה וכמה ממנו יש בביתכם.


איך לוכד עכברים ברעננה מוצא אותם?

ניתן לסכם את גורמי המשיכה ב-3 מילים פשוטות, שאנחנו אוהבים לכנות 'שלושת המ"מים', והם: מים, מזון ומחסה. כל עוד החולדות ימצאו בסביבתכם את שלושת הגורמים האלה, או אפילו רק אחד מהם, הם לא יהססו להישאר בה. לוכד עכברים מומלץ ברעננה יוכל לעזור לכם לזהות את הגורם הספציפי שמושך מכרסמים דווקא לביתכם, וייתן לכם טיפים וכלים שיעזרו לכם למנוע את הגעתם בשנית.

 

איפה מדביר חולדות ברעננה ימצא את המכרסמים?

חשוב למכרסמים להסתתר במהלך היום במקום חשוך, מכיוון שהם פעילים בעיקר בלילה, וביום הם מסתתרים מפני טורפים פוטנציאלים. לכן לוכד עכברים ימצא אותם בדרך כלל בעליית הגג, במחסן עמוס פריטים, בתעלות מזגן או מאחורי רהיטים או מוצרי חשמל, בעיקר במטבח. לפעמים הם מתחבאים גם במקומות לא כל כך נסתרים, כמו מאחורי האסלה. אם מצאתם עכבר שרץ להסתתר, הזמינו דרכנו מיד לוכד עכברים 24 שעות ברעננה שיגיע לאתר אותו באופן מידי וללכוד אותו על המקום.

 

לוכד חולדות ברעננה עם פתרון לכל בעיה

הטריק עם חולדות זה שהן חכמות במיוחד, ולכן לא כל שיטת הדברה יכולה לעבוד נגדן. אם למשל חולדה אחת ראתה אחרת נתפסת במלכודת, היא לא תיפול בפח הזה ותדע שעליה להימנע מכל כלי דומה. לכן הפתרון שלנו הוא פשוט מאוד במצב שכזה. הדבר הראשון שינסה לעשות לוכד חולדות ברעננה זה לתפוס את החולדה באופן פעיל, כלומר בידיים או בעזרת לוכדן.

אם זה לא מתאפשר, הדבר הטוב והיעיל ביותר שאפשר לעשות זה להשאיר תיבת האכלה עם פיתיון רעיל, ולחכות יומיים עד שהחולדות ימותו. מכיוון שזה ייקח קצת זמן, החולדות לא ידעו שהפיתיון הזה מסוכן עבורן, וזה יעבוד טוב מאוד אם יש מספר חולדות במקום אחד – כולן ימותו.

 

כמה עולה הדברת עכברים ברעננה?

המדבירים שלנו זמינים עבורכם בכל יום ובכל שעה, ואנחנו נדאג להרחיק עכברים מסביבתכם במחיר שישתלם לכם ושלא יגרום לכם להסס. כמה משלמים על הדברת, לכידת או הרחקת עכברים? כדי לענות על השאלה, בואו נסתכל על כמה דוגמאות מעבודות שביצענו בעבר בעיר.

הדברות ולכידות שביצענו בעיר

איך ביצענו את העבודה?

כמה גבינו על כך?

לכידת חולדה ברעננה בחצר בניין

שכנים התלוננו על חולדה שמסתובבת מתחת לבניין.

מכיוון שחשדנו בכך שיש כמה חולדות ולא רק אחת, הצבנו תיבת האכלה עם פיתיון רעיל שזמין רק לחולדות.

450 ₪

הדברת עכברים בדירה 

קיבלנו קריאה ב-12 בלילה בעקבות היתקלות בעכבר.

תוך חצי שעה כבר היינו בבית הלקוח, ותפסנו את העכבר בידיים.

600 ₪

הדברת חולדות במחסן 

רעשים נשמעו מתוך מחסן נטוש מתחת לבניין, וכשפתחו אותו גילו שיש בו המוני חולדות.

לכדנו 2 חולדות על המקום, והצבנו גם מלכודות נוספות ותיבות האכלה כדי להגיע להצלחה מקסימלית ותוצאות מהירות.

500 ₪