רום בן כהן
רום בן כהן
14/12/2019

תודה לשגיב הלוכד שטיפל לנו בבעיית מכרסמים בעליית גג לאחר שמדביר אחר לא הצליח לפתור, כבר חודשיים אחרי אין זכר לחולדות ולעכברים, כיף שיש אנשי מקצוע כמוכם. יישר כוח

אוסנת רחמים
אוסנת רחמים
01/01/2019

חייבת להמליץ על השירות של עוז שפשוט הציל אותי אין מילה אחרת, היה לנו עכבר בבית ולא ידעתי מה לעשות רציתי כבר לעזוב את הדירה וללכת לאמא שלי, הגעתי לעוז הלוכד לאחר המלצות, תוך פחות מחצי שעה היה אצלי לכד את העכבר ממש תוך כמה דקות. 
אין מילים מקצוען

אורטל קימחי
אורטל קימחי
12/09/2019

באמצע הלילה שמעתי רעש במטבח הלכתי לבדוק מה זה וראית חולדה ענקית על השיש, צרחתי ולא ידעתי מה לעשות, ישר חיפשתי בטלפון לוכד עכברים שעובד גם בלילה, הגעתי לשגיב הלוכד שהגיע תוך זמן קצר, ממש לכד את החולדה ועשה סריקה מקיפה והשאיר לי 2 מלכודות למקרה ויש עוד והכל נעשה בחיוך ובמחיר באמת הוגן ביחס לשעה.
תודה לשגיב האלוף על שירות מושלם!

שרון סויסה
שרון סויסה
05/02/2020

הייתי בבית עם תינוק וקמתי בלילה וראיתי גללים במטבח, שלחתי לכם ווצאפ, מיד עניתם וזיהתם שמדובר בחולדה, אחרי 20 דקות לוכד חולדות בשם שגיב הגיע, עשה סריקה ומצא את החולדה בין הארונות מטבח, אני ממש ממש מודה לכם על השירות והזמינות.
אנשים ישרים גם לא גבו מחיר מופרז כמו אחרים שהציעו לי מחירים לא הגיוניים

שרה שם טוב
שרה שם טוב
02/01/2020

תודה תודה ועוד פעם תודה, אני גרה בתל אביב וכבר המון זמן סובלת מחולדות, כל הזמן ראינו גללים, הזמנו מדביר שם מלכודות והלך, עד שהגענו אליכם לאחר המלצות רבות, עוז הגיע עשה סריקה מקיפה, תפס 2 חולדות, שם לנו רעלים ותיבות מיוחדות למכרסמים, בנוסף גם שם רעל בביוב. שירות פשוט מקצועי אמליץ עליכם לכל מי שאני מכירה
תודה

רננה מועלם
רננה מועלם
05/03/2020

תותחים! אני גרה בחיפה והיה לנו עכבר בבית, בעלי ניסה ללכוד את העכבר לבד ללא הצלחה, התקשרתי אליכם הגעתם וכעבור חצי שעה נלכד העכבר.
מקצוענים

חן יעקב
חן יעקב
29/11/2018

הייתה לנו מכת עכברים בעסק, הזמנתי הדברה נגד מכרסמים מכם והשירות היה ללא דופי, זמינות, מקצוענות ומחיר באמת שאפו.
תודה לכם על הסבלנות

מה חדש
רעל עכברים:

עודכן לאחרונה: 10/01/2022, 15:56
פינוי פגרים:

עודכן לאחרונה: 10/01/2022, 15:49
לוכד עכברים בפתח תקווה:

עודכן לאחרונה: 10/01/2022, 15:45
לוכד עכברים בראשון לציון:

עודכן לאחרונה: 10/01/2022, 15:42
לוכד עכברים בירושלים:

עודכן לאחרונה: 10/01/2022, 15:36
הדברת חולדות בעסק:

עודכן לאחרונה: 10/01/2022, 15:29

לוכד עכברים בשוהם

לוכד עכברים בשוהם תוך חצי שעה אצלכם

איך תופסים עכברים וחולדות, מתי נהוג להשתמש ברעל, איך מרעילים חולדות בצורה בטוחה ואחראית, כמה זה אמור לעלות ומה עושים אם צריך להזמין לוכד עכברים בשוהם באמצע הלילה? את כל התשובות לשאלות האלה תוכלו לקרוא כאן.

עכבר זה לא יצור שנעים להיתקל בו, במיוחד לא בבית, שם אתם מרגישים בטוחים ומוגנים מפני כל סוג של מזיק. אך מה לעשות שעכברים מוצאים את דרכם לבתים בשלל דרכים – כאלה שאתם אפילו לא מודעים אליהן – אך אל דאגה, כי אנחנו שומרים עליכם מפניהם. לא רק שנשלח אליכם לוכד עכברים בשוהם תוך זמן קצר שילכוד את העכבר במהרה, אלא שהוא גם יוכל לאתר את האזורים שדרכם המכרסם ככל הנראה חדר לביתכם. הלוכדים שלנו ידעו להגיד לכם מה לעשות בנוגע לכל נקודות התורפה של הבית כדי למנוע את הגעתם של המכרסמים בשנית, ולא תצטרכו להתמודד עוד עם בעיית מכרסמים אחרי ביקור שלנו. רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת? הרימו אלינו טלפון ונשמח לענות לשיחתכם ולעמוד לשירותכם.

לכידת עכברים בשוהם 24 שעות ביממה
הזמינו לוכד מעכשיו לעכשיו מחיר החל מ-300 ש"ח
שימוש בתיבות האכלה ללא סכנה לילדים ובעלי חיים
לכידת מכרסמים באסלה, בחצר, בביוב, במשרד ועוד
רישיון המשרד להגנת הסביבה

לייעוץ בחינם ופרטים נוספים חייגו לטלפון:

לוכד עכברים בשוהם 24 שעות

לוכד חולדות בשוהם עם ניסיון של מעל 15 שנה

לא כל אחד יכול לתפוס חולדה, מכיוון שנדרש ניסיון רב לשם כך. מדובר במכרסם גדול וזריז מאוד, והטריק הוא לדעת לאן הוא יברח להתחבא ואיך לתפוס אותו שם. לוכד חולדות בשוהם מטעמנו ידע איפה לחפש את החולדה שנמצאת בדירתכם – בין אם היא מאחורי המקרר, באסלה, מאחורי רהיטים, בעליית הגג או במרתף. הלוכד יוכל ללכוד אותה בידיים או בעזרת לוכדן, ולא קרה אפילו מקרה אחד שבו נכשלנו. אנחנו תמיד מנצחים את החולדות, ובסופו של דבר משחררים אותן הרחק מביתכם, באזורים שמתאימים יותר למחייתן מבלי שיפריעו למנוחתו של אף אדם.

 

הדברת עכברים בשוהם עם רעל – איך זה נעשה?

עכברים יכולים להגיע לבית משלל סיבות ולהסתתר במגוון מקומות, כולל תעלות מזגן. אמנם לרוב מלכודות יוכלו לסייע לתפוס אותם, אך כשדוחים את הטיפול בבעיית המכרסמים הם עלולים להתרבות, ואז כבר יש מכה גדולה של עכברים. במצב שכזה מלכודות לא יעזרו, וצריך יהיה להדביר אותם בעזרת רעלים. הדברת מכרסמים לא תיעשה כמובן באופן רשלני, אלא בצורה אחראית ומבוקרת, בעזרת תיבות האכלה שיוצבו באזורים מוגדרים ושאותם יוכל המדביר לפנות בסוף ההדברה. כך למעשה אין שום סכנה מפני חשיפת אנשים, ילדים או חיות מחמד לרעלים – העכברים הם היחידים שניזונים מהפיתיון, ותוך ימים בודדים כולם ימותו.


מתי הדברת חולדות בשוהם עדיפה על פני לכידה?

החולדה, כפי שרבים מכם בטח כבר יודעים, היא חיה חמקמקה ואינטליגנטית במיוחד. עם זאת, מה שאתם אולי לא יודעים זה שהיא יכולה ללמוד מניסיון, וכשהיא רואה חולדה אחרת נלכדת במלכודת, היא לומדת להיזהר ממנה. הרחקת חולדות יכולה לסייע במידת מה למנוע את הבעיה בעתיד, אך יש לטפל בחולדות שנמצאות כבר עכשיו בסביבה, ואת זה עושים בדרך כלל בעזרת הדברה. בין אם אלו חולדות בגג רעפים, בבניין או בבור ביוב, רעל יעשה את העבודה הטובה ביותר, ויראה תוצאות תוך זמן קצר.


רק אצלנו – לוכד עכברים בשוהם במחיר הוגן

המכרסמים לא לוקחים הפסקה לעולם, ובכל עת יש בית איפשהו שבו נדרשת לכידה. אנחנו מודעים לצורך הבהול בלוכד מומלץ שיסלק את המכרסם, ונוטים שלא לגבות מחירים יקרים על שירות פשוט שכזה. אמנם אתם לא הייתם מעוניינים להתעסק בעכברים ובחולדות, אך לנו אין שום בעיה עם זה, ונוכל לעזור לכם במהרה מבלי שתצטרכו לשבור את קופת החיסכון כדי לזכות בשקט נפשי. אז כמה בעצם אנחנו גובים על הדברה ולכידה? הנה כמה דוגמאות מהדברות ולכידות שעשינו כבר ביישוב שלכם.

עבודות הדברה ולכידה שביצענו ביישוב

כמה זה עלה

לכידת חולדה בשוהם באסלה

החולדה יצאה מהביוב ועלתה דרך האסלה, שם היא נתקעה. לכדנו את החולדה ועל הדרך גם פיזרנו פיתיונות מורעלים בביוב על מנת שבעיה זו לא תתרחש בשנית.

450 ₪

הדברת עכברים בבניין בשוהם

עכברים הגיעו לחדר מדרגות בבניין – ככל הנראה התרבו בגינה. הדברנו אותם עם פיתיון מורעל שהצבנו בתיבות האכלה שנשארו מאובטחות ונעולות.

400 ₪

הדברת חולדות במחסן בשוהם

מדביר חולדות בשוהם מצא המוני חולדות במחסן, ובחר להדביר אותן גם עם מלכודות וגם עם רעל כדי לטפל בבעיה ביעילות ובמהירות. חלק מהחולדות נלכדו תוך מספר שעות בודדות, האחרות מתו תוך יומיים.

550 ₪

לכידת עכבר בדירה בשוהם

הזמינו אותנו באופן בהול באמצע הלילה ללכידת עכבר. הגענו תוך רבע שעה ותפסנו את המכרסם, שניסה להסתתר מאחורי התנור.

600 ₪

 

לוכד עכברים 24 שעות בשוהם זמין לשירותכם

אנחנו לא נחים לרגע ודואגים שאתם תוכלו לישון בנעימים בלילה, אז אם אתם שומעים רחשים וצעדים של עכבר או אף רואים מכרסם מולכם, אל תהססו להתקשר אלינו. נשלח אליכם לוכד עכברים מומלץ בשוהם שיגיע אליכם תוך זמן קצר ויסייע ללכוד את המכרסם.