רום בן כהן
רום בן כהן
14/12/2019

תודה לשגיב הלוכד שטיפל לנו בבעיית מכרסמים בעליית גג לאחר שמדביר אחר לא הצליח לפתור, כבר חודשיים אחרי אין זכר לחולדות ולעכברים, כיף שיש אנשי מקצוע כמוכם. יישר כוח

רננה מועלם
רננה מועלם
05/03/2020

תותחים! אני גרה בחיפה והיה לנו עכבר בבית, בעלי ניסה ללכוד את העכבר לבד ללא הצלחה, התקשרתי אליכם הגעתם וכעבור חצי שעה נלכד העכבר.
מקצוענים

שרון סויסה
שרון סויסה
05/02/2020

הייתי בבית עם תינוק וקמתי בלילה וראיתי גללים במטבח, שלחתי לכם ווצאפ, מיד עניתם וזיהתם שמדובר בחולדה, אחרי 20 דקות לוכד חולדות בשם שגיב הגיע, עשה סריקה ומצא את החולדה בין הארונות מטבח, אני ממש ממש מודה לכם על השירות והזמינות.
אנשים ישרים גם לא גבו מחיר מופרז כמו אחרים שהציעו לי מחירים לא הגיוניים

שרה שם טוב
שרה שם טוב
02/01/2020

תודה תודה ועוד פעם תודה, אני גרה בתל אביב וכבר המון זמן סובלת מחולדות, כל הזמן ראינו גללים, הזמנו מדביר שם מלכודות והלך, עד שהגענו אליכם לאחר המלצות רבות, עוז הגיע עשה סריקה מקיפה, תפס 2 חולדות, שם לנו רעלים ותיבות מיוחדות למכרסמים, בנוסף גם שם רעל בביוב. שירות פשוט מקצועי אמליץ עליכם לכל מי שאני מכירה
תודה

אוסנת רחמים
אוסנת רחמים
01/01/2019

חייבת להמליץ על השירות של עוז שפשוט הציל אותי אין מילה אחרת, היה לנו עכבר בבית ולא ידעתי מה לעשות רציתי כבר לעזוב את הדירה וללכת לאמא שלי, הגעתי לעוז הלוכד לאחר המלצות, תוך פחות מחצי שעה היה אצלי לכד את העכבר ממש תוך כמה דקות. 
אין מילים מקצוען

חן יעקב
חן יעקב
29/11/2018

הייתה לנו מכת עכברים בעסק, הזמנתי הדברה נגד מכרסמים מכם והשירות היה ללא דופי, זמינות, מקצוענות ומחיר באמת שאפו.
תודה לכם על הסבלנות

אורטל קימחי
אורטל קימחי
12/09/2019

באמצע הלילה שמעתי רעש במטבח הלכתי לבדוק מה זה וראית חולדה ענקית על השיש, צרחתי ולא ידעתי מה לעשות, ישר חיפשתי בטלפון לוכד עכברים שעובד גם בלילה, הגעתי לשגיב הלוכד שהגיע תוך זמן קצר, ממש לכד את החולדה ועשה סריקה מקיפה והשאיר לי 2 מלכודות למקרה ויש עוד והכל נעשה בחיוך ובמחיר באמת הוגן ביחס לשעה.
תודה לשגיב האלוף על שירות מושלם!

מה חדש
מלכודת חולדות:

עודכן לאחרונה: 27/04/2024, 17:46
מה עושים אם יש חולדה בבית:

עודכן לאחרונה: 10/04/2024, 13:58
הדברת חפרפרת:

עודכן לאחרונה: 15/03/2024, 11:02
ממה חולדות מפחדות:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:11
לוכד עכברים בקרית אתא:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:11
שסתום אל חוזר לביוב:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:10

לוכד עכברים בתל מונד

לוכד עכברים בתל מונד שלוכד גם חולדות

בזמן האחרון אתם רואים בבית גללים בצבע חום, חלקם ארוכים וחלקם קצרים ואתם לא יודעים לומר האם מסתתר אצלכם עכבר או שמא מדובר בחולדה? מה שאתם כן יודעים זה שבטוח מדובר בחיה ממשפחת המכרסמים. גם אם מדובר בעכבר וגם אם מדובר בחולדה, חשוב לדעת כי שניהם מפיצים מחלות ולכן מסוכנים לאדם. אם זיהיתם בבית גללים כמו שמתואר למעלה, אתם חייבים להזמין לוכד עכברים בתל מונד ויפה שעה אחת קודם, אחרת המכרסמים שנמצאים בבית שלכם יתרבו והצרה תהיה גדולה אף יותר.


לוכד עכברים בתל מונד בזמינות מיידית!
לכידת חולדות בעליית גג, במטבח, בביוב, במשרד ועוד
הזמינו לוכד עם ניסיון מחיר החל מ-300 ש"ח
פותרים את הבעיה עם 100% הצלחה
רישיון המשרד להגנת הסביבה

לייעוץ בחינם ופרטים נוספים חייגו לטלפון:

 לוכד עכברים בתל מונד 24 שעות

 

איך לבחור לוכד עכברים בתל מונד?

לוכד עכברים מומלץ בתל מונד הוא לוכד עכברים בעל רישיון וניסיון בתחום. כאשר מדובר באיש מקצוע מנוסה ובעל רישיון, הוא ידע לזהות איזה מכרסם נמצא בבית שלכם, היכן הוא מסתתר והאם מדובר באחד או יותר. לכל אלו יש חשיבות רבה לגבי הלכידה. כאשר יודעים את המשתנים הללו, ניתן להתאים את שיטת הלכידה הטובה ביותר. כמו כן, לוכד חולדות בתל מונד יפעל על פי חוקי האתיקה של המקצוע, ישתמש בשיטות לכידה שאינן הורגות את המכרסמים ויחזיר אותם אל הטבע.

 

ראיתי עכבר מסתובב בבית בלילה, מתי להזמין לוכד?

אחת הבעיות עם מכרסמים כמו חולדות ועכברים, שהם מסתתרים במהלך היום ויוצאים בעיקר בלילה. יש שתי דרכים ללכוד עכברים וחולדות. הדרך הראשונה היא להגיע אליכם בזמן שראיתם אותם מסתובבים ואם זה בלילה זה אומר שתצטרכו להזמין לוכד עכברים 24 שעות בתל מונד. הדרך השנייה היא לעקוב אחר הסימנים שלהם ביום ולדעת היכן המסתור שלהם ושם לשים מלכודות. שתי הדרכים טובות ומקובלות. הלוכד יחליט יחד אתכם מה כדאי, אך חשוב לדעת שהלוכד עובד 24 שעות.

 

סיבות שבגללן עכברים וחולדות נכנסים אליכם הביתה

עכברים וחולדות מגיעים אליכם הביתה כי יש לכם כל מה שהם צריכים למחייתם. יש אצלכם מים באזור המקלחת, השירותים והמטבח. יש אצלכם אוכל בעיקר במטבח ולפעמים בסלון ובחדרי הבית ויש אצלכם מקומות מסתור נעימים מאוד. כל אלו יחד מביאים לכך שחולדות ועכברים רוצים לשהות אצלכם בבית ולהתרבות. קקי של עכבר או חולדה זו אחת הדרכים לזהות האם המכרסמים אכן אצלכם וככל שיש יותר קקי שלהם, כך אתם תוכלו לדעת שלא מדובר רק בעכבר או חולדה יחידים, אלא במשפחה.

 

מקומות שבהם מכרסמים אוהבים להסתתר

כאשר יגיע אליכם לוכד עכברים מנוסה, הדבר הראשון שהוא יעשה זה לזהות היכן המכרסמים מסתתרים. הוא יחפש במקומות מסתור שעכברים וחולדות מאוד אוהבים. את העכברים הקטנים לרוב תמצאו בעליית הגג, במחסן, באזורים במטבח, מאחורי המקרר ובתעלת המזגן. העכבר אוהב להסתתר במקומות אלו כי הם נעימים לו והוא מרגיש בהם בטוח. גם לחולדות יש מקומות אהובים ולרוב תמצאו אותן מגיעות מאזור האסלה או מסתתרות בגג רעפים, בבורות הביוב ובאזורים בהם נמצאת הצנרת.


איך נראים גללים של עכבר או חולדה?

גללים של עכבר:

* גרגרים מחודדים בקצוות

* גודל 0.5 ס"מ (כמו גרגר אורז)

* צבע חום / שחור

* בדרך כלל מקבץ גדול יחסית

גללים של חולדה:

* גרגרים עבים וארוכים

* גודל 1.5 ס"מ (כמו חרצן של זית)

* צבע חום / שחור

* בדרך כלל עד 10 גרגרים

 

איך לוכד חולדות בתל מונד צריך לפעול? 

כיום לכידת חולדה בתל מונד נעשית באופן מקצועי ומבלי לפגוע בחולדה. כחלק מן המקצוע קיימים חוקים אתיים שאינם מרשים להדביר חולדות, אלא אם מדובר על מצב של מכת חולדות והדרך היחידה להיפטר מהן היא הדברה. אם מדובר בחולדה אחת או שתיים, הדרך תהיה לכידת חולדות בעזרת מלכודות ומאכלים אהובים על החולדה אשר מושכים אותה להגיע אל המלכודת. כיום זו הדרך הנפוצה והטובה ביותר ללכידת חולדות בבית.

 

הדברת עכברים בתל מונד כאשר יש מכת עכברים

מכת עכברים זהו מצב שבו לא זיהינו את העכבר הראשוני שהגיע אל הבית ובינתיים הוא הקים את ביתו אצלכם ומתרבה בלי סוף. במצב כזה יהיה מאוד קשה לבצע לכידה של כל העכברים והדרך היחידה להיפטר מהם יהיה הדברת עכברים באמצעות רעל עכברים. לרוב יהיה מדובר בפיתיון רעיל שיגרום למותם של העכברים. העכבר המת יהיה לכוד בתוך המלכודת הרעילה וכך למדביר יהיה קל לפנות את הפגרים.

 

הדברת חולדות בתל מונד המגיעות מאזור הביוב

הביוב והצנרת הם המקומות שמהם החולדות מגיעות אל הבתים. הם מגיעות משם כי גם שם יש להם מים ואוכל בשפע. על מנת להימנע מהגעתן אליכם הביתה או אל גג הרעפים שלכם, חשוב להזמין מדביר חולדות בתל מונד שיפזר רעל סביב הביוב וימנע את הגעתן אל הבית שלכם.

 

דוגמאות ללכידות והדברות מכרסמים שביצענו בתל מונד

אצלנו בחברת הלוכד מבצעים לכידת וגם הדברת מכרסמים. תוכלו לראות דוגמאות לעבודות שביצענו, איך פעלנו וכמה גבינו על השירות.

למה הזמינו אותנו

העבודה שהלוכד שלנו ביצע

העלות שגבינו

לכידה של עכבר בתעלת המזגן

הגענו בעשר בלילה ללכוד את העכבר שמסתתר בתעלת המזגן, פיזרנו שתי מלכודות באזורים שמהם הוא יכול לצאת. בכל מלכודת שמנו פיתיון אורגני שאינו רעיל. יום לאחר מכן העכבר נתפס ופינינו אותו מהבית

400 ₪

לכידה של חולדה בעליית הגג

עלינו לעליית הגג, פיזרנו מספר מלכודות באזורים שונים ובפינות מסתור. בתוך המלכודות שמנו פיתיון אורגני. לאחר כשעתיים החולדה נתפסה והחזרנו אותה לטבע במקום מרוחק מהבית

350 ₪

הדברת חולדות בביוב

דיירי הבניין הזמינו אותנו לבצע הדברת חולדות בביוב של הבניין לאחר שאחד הדיירים מצא חולדה בביתו. פיזרנו רעל סביב הביוב

300 ₪

לכידה של עכבר בגב המקרר

עכבר קטן הסתתר מאחורי המקרר. בעלי הבית ניסו לדפוק על המקרר כדי שיצא, אך העכבר לא יצא ונשאר שם. הגענו, שמנו מלכודת עם פיתיון ולאחר שלוש שעות הוא נתפס.

400 ₪
 

שאלות ותשובות על לכידת עכברים בתל מונד

כן, עם מלכודת כלוב - ואחרי שהעכבר נתפס הלוכד מגיע, לוקח את הכלוב ומשחרר את העכבר בטבע, רחוק מהבית שלכם.
לא בידיים חשופות וגם לא עם שואב אבק (כדי שלא יתפזרו חלקיקים מזיקים) - אלא עם כפפות. חובה לחטא אח"כ את האזור עם אקונומיקה.
לא. חולדות לעומת זאת כן עלולות לנשוך - אם הן מרגישות מאוימות.
אם רואים גללים של עכבר מתחת למזגן, או סימני כרסום (של כבלים וכו') - יש סיכוי גבוה לנוכחות עכבר בתעלה. גם רעשי כרסום מעידים על הימצאות העכבר.