שרה שם טוב
שרה שם טוב
02/01/2020

תודה תודה ועוד פעם תודה, אני גרה בתל אביב וכבר המון זמן סובלת מחולדות, כל הזמן ראינו גללים, הזמנו מדביר שם מלכודות והלך, עד שהגענו אליכם לאחר המלצות רבות, עוז הגיע עשה סריקה מקיפה, תפס 2 חולדות, שם לנו רעלים ותיבות מיוחדות למכרסמים, בנוסף גם שם רעל בביוב. שירות פשוט מקצועי אמליץ עליכם לכל מי שאני מכירה
תודה

רום בן כהן
רום בן כהן
14/12/2019

תודה לשגיב הלוכד שטיפל לנו בבעיית מכרסמים בעליית גג לאחר שמדביר אחר לא הצליח לפתור, כבר חודשיים אחרי אין זכר לחולדות ולעכברים, כיף שיש אנשי מקצוע כמוכם. יישר כוח

שרון סויסה
שרון סויסה
05/02/2020

הייתי בבית עם תינוק וקמתי בלילה וראיתי גללים במטבח, שלחתי לכם ווצאפ, מיד עניתם וזיהתם שמדובר בחולדה, אחרי 20 דקות לוכד חולדות בשם שגיב הגיע, עשה סריקה ומצא את החולדה בין הארונות מטבח, אני ממש ממש מודה לכם על השירות והזמינות.
אנשים ישרים גם לא גבו מחיר מופרז כמו אחרים שהציעו לי מחירים לא הגיוניים

אוסנת רחמים
אוסנת רחמים
01/01/2019

חייבת להמליץ על השירות של עוז שפשוט הציל אותי אין מילה אחרת, היה לנו עכבר בבית ולא ידעתי מה לעשות רציתי כבר לעזוב את הדירה וללכת לאמא שלי, הגעתי לעוז הלוכד לאחר המלצות, תוך פחות מחצי שעה היה אצלי לכד את העכבר ממש תוך כמה דקות. 
אין מילים מקצוען

אורטל קימחי
אורטל קימחי
12/09/2019

באמצע הלילה שמעתי רעש במטבח הלכתי לבדוק מה זה וראית חולדה ענקית על השיש, צרחתי ולא ידעתי מה לעשות, ישר חיפשתי בטלפון לוכד עכברים שעובד גם בלילה, הגעתי לשגיב הלוכד שהגיע תוך זמן קצר, ממש לכד את החולדה ועשה סריקה מקיפה והשאיר לי 2 מלכודות למקרה ויש עוד והכל נעשה בחיוך ובמחיר באמת הוגן ביחס לשעה.
תודה לשגיב האלוף על שירות מושלם!

חן יעקב
חן יעקב
29/11/2018

הייתה לנו מכת עכברים בעסק, הזמנתי הדברה נגד מכרסמים מכם והשירות היה ללא דופי, זמינות, מקצוענות ומחיר באמת שאפו.
תודה לכם על הסבלנות

רננה מועלם
רננה מועלם
05/03/2020

תותחים! אני גרה בחיפה והיה לנו עכבר בבית, בעלי ניסה ללכוד את העכבר לבד ללא הצלחה, התקשרתי אליכם הגעתם וכעבור חצי שעה נלכד העכבר.
מקצוענים

מה חדש
מלכודת חולדות:

עודכן לאחרונה: 27/04/2024, 17:46
מה עושים אם יש חולדה בבית:

עודכן לאחרונה: 10/04/2024, 13:58
הדברת חפרפרת:

עודכן לאחרונה: 15/03/2024, 11:02
ממה חולדות מפחדות:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:11
לוכד עכברים בקרית אתא:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:11
שסתום אל חוזר לביוב:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:10

לכידת עכברוש

לכידת עכברוש – איך תופסים עכברוש במהירות

עכברושים, חולדות ועכברים הם מכרסמים שיכולים להסתגל לחיים במגוון רחב של אזורים. בדרך כלל אנשים נרתעים מהם ולפעמים אפילו פוחדים, ובצדק. הלוכד – חברה מקצועית שמתמחה בלכידת עכברים, חולדות ומכרסמים, מסייעת למעוניינים בכך ללכוד אותם במהירות וביעילות. לכידת עכברוש היא לא עניין פשוט והיא דורשת מיומנות והיכרות עם צורת החשיבה ואופן הפעולה שלו. ההיכרות עם העכברושים מגדילה את הסיכויים ללכוד אותם בזמן הקצר ביותר האפשרי. מה זה בעצם עכברוש? האם יש הבדל בין העכברוש לבין החולדה? איך אפשר ללכוד עכברוש ולמה זה עדיף על פתרונות אחרים? כל התשובות לפניכם.

 לוכד עכברושים בזמינות מיידית
לכידת חולדות יעילה מחיר החל מ-300 ש"ח
מתחייבים ל-100% הצלחה
שירות בפריסה ארצית רחבה
רישיון המשרד להגנת הסביבה

לייעוץ בחינם ופרטים נוספים חייגו לטלפון:

 לכידת עכברוש עם מלכודות


עכברוש, חולדה ומה שביניהם

החולדה היא יונק ששייך למעשה למשפחת העכברים. למרות הדמיון הרב, לוכד עכברים עם ניסיון יכול בקלות להבדיל בין שני המינים. החולדה היא גדולה יותר מעכבר, בעלת זנב ארוך יותר והצורה של הראש שלה שונה מזאת של העכבר. מאפיינים חשובים נוספים של החולדה הם חוש הריח המפותח מאד שלה, חוש שמיעה יוצא מגדר הרגיל וכושר הישרדות שמרבית היונקים האחרים לא מתאפיינים בו. ואולם לכל מי שתוהה מה ההבדל בין עכברוש לחולדה התשובה היא שזה בעצם אותו הדבר. הכינוי הנפוץ של חולדה הוא "עכברוש" לכן כל הניסיונות לחפש הבדלים בין השניים נדונו לכישלון מלכתחילה. עם זאת, חשוב גם לומר שיש סוגים שונים של חולדות שהתפתחו ככל הנראה בהתאם לאזור המחיה והמגורים שלהן.

 

למה צריך ללכוד עכברושים?

העכברוש נמנה עם סוג היונקים שיכול להסתגל לכל מקום במהירות. מאפיין נוסף שלו הוא הריבוי הטבעי הגבוה. המשמעות היא שאם העכברוש לא מתגלה בזמן, הוא יכול להקים משפחה לתפארת בתוך הבית או המבנה. באשר לשאלה איך ללכוד עכברוש – הרי שהתשובה היא שהדרך הנכונה והמועדפת היא ללכוד אותו באמצעות מלכודת. הפתרון של הרעלת החולדה או העכברוש הוא פחות ישים משתי סיבות. הראשונה – אם יש יותר מעכברוש אחד, ברגע שהוא יראה שחבר שלו אכל משהו ומת, הוא פשוט לא יאכל את הרעל. הסיבה השנייה – קשה למצוא את העכברוש אחרי שהוא הורעל, ועד שהוא יימצא הגופה שלו תרקיב ותסריח למרחקים.


איך תופסים עכברוש?

הדרך הנכונה לתפוס עכברוש היא באמצעות מלכודת. את המלכודת מניחים על מסלול התנועה של החולדה כשבתוכה יש פיתיון. החולדה אוכלת את הפיתיון ונלכדת. כשחושבים איך לתפוס עכברוש חשוב לדעת שהדרך הנכונה היא לשים פיתיון שיגרום לו להיכנס למלכודת. אחרי שתופסים אותו, מעבירים אותו למקום אחר. הרעלת העכברוש היא פתרון אחרון שמשתמשים בו רק כשאין ברירה. אם יש לכם עכברוש בתוך הבית או בעסק ואם יש לכם עניין ללכוד חולדה במהירות ובמקצועיות, אתם בהחלט במקום הנכון. חברת הלוכד, מומחית ללכידת חולדות, עכברים ומכרסמים, תבצע את המשימה במהירות וביעילות, תלכוד וירחיק את החולדה מהבית או מהעסק ותהפוך אותם למקום שבטוח להיות בו.