אורטל קימחי
אורטל קימחי
12/09/2019

באמצע הלילה שמעתי רעש במטבח הלכתי לבדוק מה זה וראית חולדה ענקית על השיש, צרחתי ולא ידעתי מה לעשות, ישר חיפשתי בטלפון לוכד עכברים שעובד גם בלילה, הגעתי לשגיב הלוכד שהגיע תוך זמן קצר, ממש לכד את החולדה ועשה סריקה מקיפה והשאיר לי 2 מלכודות למקרה ויש עוד והכל נעשה בחיוך ובמחיר באמת הוגן ביחס לשעה.
תודה לשגיב האלוף על שירות מושלם!

אוסנת רחמים
אוסנת רחמים
01/01/2019

חייבת להמליץ על השירות של עוז שפשוט הציל אותי אין מילה אחרת, היה לנו עכבר בבית ולא ידעתי מה לעשות רציתי כבר לעזוב את הדירה וללכת לאמא שלי, הגעתי לעוז הלוכד לאחר המלצות, תוך פחות מחצי שעה היה אצלי לכד את העכבר ממש תוך כמה דקות. 
אין מילים מקצוען

שרה שם טוב
שרה שם טוב
02/01/2020

תודה תודה ועוד פעם תודה, אני גרה בתל אביב וכבר המון זמן סובלת מחולדות, כל הזמן ראינו גללים, הזמנו מדביר שם מלכודות והלך, עד שהגענו אליכם לאחר המלצות רבות, עוז הגיע עשה סריקה מקיפה, תפס 2 חולדות, שם לנו רעלים ותיבות מיוחדות למכרסמים, בנוסף גם שם רעל בביוב. שירות פשוט מקצועי אמליץ עליכם לכל מי שאני מכירה
תודה

רננה מועלם
רננה מועלם
05/03/2020

תותחים! אני גרה בחיפה והיה לנו עכבר בבית, בעלי ניסה ללכוד את העכבר לבד ללא הצלחה, התקשרתי אליכם הגעתם וכעבור חצי שעה נלכד העכבר.
מקצוענים

חן יעקב
חן יעקב
29/11/2018

הייתה לנו מכת עכברים בעסק, הזמנתי הדברה נגד מכרסמים מכם והשירות היה ללא דופי, זמינות, מקצוענות ומחיר באמת שאפו.
תודה לכם על הסבלנות

שרון סויסה
שרון סויסה
05/02/2020

הייתי בבית עם תינוק וקמתי בלילה וראיתי גללים במטבח, שלחתי לכם ווצאפ, מיד עניתם וזיהתם שמדובר בחולדה, אחרי 20 דקות לוכד חולדות בשם שגיב הגיע, עשה סריקה ומצא את החולדה בין הארונות מטבח, אני ממש ממש מודה לכם על השירות והזמינות.
אנשים ישרים גם לא גבו מחיר מופרז כמו אחרים שהציעו לי מחירים לא הגיוניים

רום בן כהן
רום בן כהן
14/12/2019

תודה לשגיב הלוכד שטיפל לנו בבעיית מכרסמים בעליית גג לאחר שמדביר אחר לא הצליח לפתור, כבר חודשיים אחרי אין זכר לחולדות ולעכברים, כיף שיש אנשי מקצוע כמוכם. יישר כוח

מה חדש
מלכודת חולדות:

עודכן לאחרונה: 27/04/2024, 17:46
מה עושים אם יש חולדה בבית:

עודכן לאחרונה: 10/04/2024, 13:58
הדברת חפרפרת:

עודכן לאחרונה: 15/03/2024, 11:02
ממה חולדות מפחדות:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:11
לוכד עכברים בקרית אתא:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:11
שסתום אל חוזר לביוב:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:10

מה עכברים אוכלים

מה אוכל עכבר ואיך אפשר להיעזר בזה כדי ללכוד אותו?

הדבר העיקרי שמושך מכרסמים וגורם להם להיכנס לתוך הבית הוא האפשרות להשיג מזון טעים. לכן, ההיגיון אומר שאם מצמצמים את האפשרות של עכבר או חולדה למצוא אוכל, מקטינים גם את הסיכויים לכך שהם יכנסו לתוך הבית. הלוכד, חברה מובילה בתחום לכידת חולדות, עכברים ומכרסמים, מסייעת לבעלי בתים פרטיים ולדיירים בדירות ללכוד מכרסמים שהצליחו לחדור לתוך המבנה. אז מה אוכל עכבר ומכרסמים אחרים? מה ההבדל בין עכברים שחודרים לתוך הבית לבין חולדות? איך אפשר לעשות שימוש במזון כדי להרחיק את החולדה או העכבר? גלו את התשובות כבר עכשיו.


מה אוכל עכבר? מה אוכלת חולדה?
איך לתפוס עכברים וחולדות במהירות וביעילות?
פתרונות מוצלחים ללכידת עכברים
שירות בפריסה כלל ארצית

לייעוץ בחינם ופרטים נוספים חייגו לטלפון:

 מה אוכל עכבר או חולדה


למה חשוב לדעת מה אוכלים עכברים?

המקומות שהעכבר מגיע אליהם קשורים באופן ישיר במזון שהוא אוכל. לכן, היכרות עם המזון של העכבר יכולה לעזור. עכברים אוכלים בעיקר זרעים או דברים קשים. מה שבעינינו נחשב חומר גלם בלבד שאי אפשר לאכול כפי שהוא, נחשב בעיני העכבר מעדן מלכים. יש קשר של ממש בין התשובה לשאלה מה עכבר אוהב לאכול לבין האופן שבו אפשר ללכוד אותו. למרות שאמרנו שעכבר אוכל גרעינים וזרעים יבשים, העכבר מאוד אוהב גם לחם, עוגות ומוצרי מאפה בכלל. לכן, כשחושבים על פיתיון שימשוך את העכבר למלכודת, הפיתיון הטוב ביותר הוא מאפה או גבינה שבשבילם עכבר, שהוא חיה חשדנית, יכנס לתוך מלכודת אותה יציב לוכד עכברים מוסמך.

 

איזה אוכל חולדות אוכלות ואיזה לא?

מחפשים את הפיתיון המומלץ ביותר ללכידת חולדות? עיינו בטבלה הבאה:

פיתיונות מומלצים לחולדות

פיתיונות שאינם מומלצים

חמאת בוטנים - חמאת בוטנים נחשבת לפיתיון הטוב ביותר לחולדות. מספיק להשאיר כפית אחת, והריח כבר ימשוך אותן. גם במבה תעבוד.

גבינה – בניגוד לדעה הרווחת ולסרטי האנימציה, גבינה היא דווקא לא פיתיון מוצלח במיוחד. גבינה יכולה לשמש כפיתיון רק אם יש לה ריח חזק מאד.

חתיכה של נקניק – מה שטוב בנקניק זה הריח החזק שלו שמושך את החולדות. מומלץ להשתמש בקבנוס, ואפשר להשתמש גם בפרוסה של נקניקיה.

מאכלים גדולים – חולדות ימנעו ממאכלים גדולים. לכן, חשוב לפרוס את האוכל לחתיכות קטנות שהן יכולות להחזיק בקלות.

מזון של כלבים – חולדות כל-כך אוהבות אוכל של כלבים, עד שלעיתים הן אוכלות את הצואה שלהם... כמה גרגירי אוכל של הכלב בתוך המלכודת יעשו את העבודה.

פיתיונות רעילים – פיתיונות רעילים עלולים להגיע להישג ידם של ילדים או חיות מחמד, ואין בהם צורך ממשי. עדיף להסתמך על המלכודת עצמה.


איזה פיתיון מומלץ לחולדות – שלושה טיפים לבחירת פיתיון

הפיתיונות הטובים ביותר עונים על התנאים הבאים:

· מזונות עם ריח חזק – למשל סוגים שונים של בשר, או גבינות ריחניות כמו גבינה כחולה.

· מזונות בחתיכות קטנות – מזון בחתיכות קטנות שהחולדות יכולות להחזיק בין כפות הידיים שלהן.

· מזונות עתירי קלוריות ומזונות מתוקים – כמו במבה, חמאת בוטנים, שוקולד, זרעים ואגוזים.


איזה אוכל לא להשאיר חשוף במטבח מסעדה

בעלי מסעדה? בעזרת הטיפים הבאים המטבח שלכם יישאר נקי מחולדות:

· אחסנו את האוכל במכלים אטומים מזכוכית או פלסטיק.

· הימנעו מאחסון האוכל על הרצפה או במדפים התחתונים.

· סלקו אוכל רקוב במהירות, הריח החזק שלו מושך חולדות ועכברים.

קשרו את שקיות הזבל שאתם מכניסים לפח האשפה, ודאגו שהפח יהיה סגור ואטום.


מה חולדות אוהבות לאכול?

הרגלי האכילה של חולדות דומים לאלה של עכברים. אבל חוץ ממה שעכברים אוכלים חולדות יכולות לאכול גם דברים אחרים, שנראים לנו ממש בלתי סבירים. אם העכבר הוא בצורה כל שהיא בררן, כששואלים מה חולדה אוהבת לאכול התשובה הרבה יותר מורכבת. לכן, יכולת ההישרדות של החולדה טובה יותר וזה גם מה שהופך אותה למסוכנת יותר. בכל מקום שהחולדה נמצאת בו היא פשוט נוגסת בכל דבר וגורמת נזקים משמעותיים. אז מה אוכלת חולדה? היא אוכלת מה שעכברים אוכלים וגם מה שבני אדם אוכלים. אבל בנוסף, חולדות אוכלות חוטי חשמל, גומי, פלסטיק וקרטון ובקיצור – כמעט כל דבר. ועדיין, חולדה מעדיפה דברים טעימים, וזה מה שכדאי לשים במלכודת העכברים. מאפה ריחני או גבינה עם ניחוח עז ימשכו את החולדה למלכודת.

 

איך מזון לחולדות ועכברים עוזר לנו ללכוד אותם?

כשיודעים מה עכברים וחולדות אוכלים, אפשר להשתמש במידע הזה כדי להכין את הפיתיון הטוב ביותר. ככל שהפיתיון טעים וריחני יותר, כך הסיכוי שהחולדה או העכבר יכנסו למלכודת ויסיימו את מבצע הלכידה בצורה הטובה ביותר. אם יש לכם צורך ללכוד חולדות או עכברים בבית, זה המקום הנכון עבורכם. צרו קשר עם הלוכד והבטיחו לעצמכם שקט נפשי ולכידה מהירה של המכרסמים הלא רצויים.


שאלות ותשובות

חמאת בוטנים, במבה וקבנוס נחשבים לפיתיון המומלץ ביותר.
גבינות רכות עם ריח חזק כמו גבינה כחולה, גבינת ברי וקממבר.
עכברים אוכלים בעיקר זרעים וגרעינים כמו חיטה, תירס ופסטה.
חולדת החוף אוכלת חלבונים כמו בשר וביצים, וגם דגנים וזרעים. חולדה מצויה היא צמחונית.