אורטל קימחי
אורטל קימחי
12/09/2019

באמצע הלילה שמעתי רעש במטבח הלכתי לבדוק מה זה וראית חולדה ענקית על השיש, צרחתי ולא ידעתי מה לעשות, ישר חיפשתי בטלפון לוכד עכברים שעובד גם בלילה, הגעתי לשגיב הלוכד שהגיע תוך זמן קצר, ממש לכד את החולדה ועשה סריקה מקיפה והשאיר לי 2 מלכודות למקרה ויש עוד והכל נעשה בחיוך ובמחיר באמת הוגן ביחס לשעה.
תודה לשגיב האלוף על שירות מושלם!

שרה שם טוב
שרה שם טוב
02/01/2020

תודה תודה ועוד פעם תודה, אני גרה בתל אביב וכבר המון זמן סובלת מחולדות, כל הזמן ראינו גללים, הזמנו מדביר שם מלכודות והלך, עד שהגענו אליכם לאחר המלצות רבות, עוז הגיע עשה סריקה מקיפה, תפס 2 חולדות, שם לנו רעלים ותיבות מיוחדות למכרסמים, בנוסף גם שם רעל בביוב. שירות פשוט מקצועי אמליץ עליכם לכל מי שאני מכירה
תודה

רננה מועלם
רננה מועלם
05/03/2020

תותחים! אני גרה בחיפה והיה לנו עכבר בבית, בעלי ניסה ללכוד את העכבר לבד ללא הצלחה, התקשרתי אליכם הגעתם וכעבור חצי שעה נלכד העכבר.
מקצוענים

רום בן כהן
רום בן כהן
14/12/2019

תודה לשגיב הלוכד שטיפל לנו בבעיית מכרסמים בעליית גג לאחר שמדביר אחר לא הצליח לפתור, כבר חודשיים אחרי אין זכר לחולדות ולעכברים, כיף שיש אנשי מקצוע כמוכם. יישר כוח

חן יעקב
חן יעקב
29/11/2018

הייתה לנו מכת עכברים בעסק, הזמנתי הדברה נגד מכרסמים מכם והשירות היה ללא דופי, זמינות, מקצוענות ומחיר באמת שאפו.
תודה לכם על הסבלנות

שרון סויסה
שרון סויסה
05/02/2020

הייתי בבית עם תינוק וקמתי בלילה וראיתי גללים במטבח, שלחתי לכם ווצאפ, מיד עניתם וזיהתם שמדובר בחולדה, אחרי 20 דקות לוכד חולדות בשם שגיב הגיע, עשה סריקה ומצא את החולדה בין הארונות מטבח, אני ממש ממש מודה לכם על השירות והזמינות.
אנשים ישרים גם לא גבו מחיר מופרז כמו אחרים שהציעו לי מחירים לא הגיוניים

אוסנת רחמים
אוסנת רחמים
01/01/2019

חייבת להמליץ על השירות של עוז שפשוט הציל אותי אין מילה אחרת, היה לנו עכבר בבית ולא ידעתי מה לעשות רציתי כבר לעזוב את הדירה וללכת לאמא שלי, הגעתי לעוז הלוכד לאחר המלצות, תוך פחות מחצי שעה היה אצלי לכד את העכבר ממש תוך כמה דקות. 
אין מילים מקצוען

מה חדש
מלכודת חולדות:

עודכן לאחרונה: 27/04/2024, 17:46
מה עושים אם יש חולדה בבית:

עודכן לאחרונה: 10/04/2024, 13:58
הדברת חפרפרת:

עודכן לאחרונה: 15/03/2024, 11:02
ממה חולדות מפחדות:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:11
לוכד עכברים בקרית אתא:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:11
שסתום אל חוזר לביוב:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:10

מה לשים במלכודת עכברים או חולדות?

מה לשים במלכודת עכברים או חולדות כדי ללכוד אותם בקלות?

הדרך המועדפת להרחקת עכברים מהבית היא ללכוד אותם ולשחרר הרחק מהמקום. האופציה האחרת, שהיא הרעלת העכבר, היא הרבה פחות אטרקטיבית. אבל בשביל לגרום לעכבר להיכנס לתוך מלכודת חשוב לשים בתוכה פיתיון מתאים.

הלוכד, צוות לוכדים שמתמחה בלכידת מכרסמים, יבחר את הפיתיון המתאים ביותר שיגרום לעכבר או לחולדה להיכנס ישר למלכודת. למה חשוב ללכוד עכבר ולא להרוג אותו באמצעות רעל? מה לשים במלכודת עכברים? מה כדאי לשים במלכודת שנועדה לחולדות?


מה שמים במלכודות לעכברים או חולדות?
לייעוץ בחינם דרך הווצאפ עם לוכד מוסמך לחצו כאן
פתרונות יעילים ושיטות שעובדות
שירות בפריסה כלל ארצית

לייעוץ בחינם ופרטים נוספים הרימו טלפון:
 
מה לשים במלכודת עכברים או חולדות

 

מה לשים במלכודת עכברים שמניחים בבית?

כששואלים מדבירים המכירים את הנושא מה כדאי, ללכוד עכבר או להרעיל אותו, ההסכמה הכללית היא שתמיד עדיף ללכוד את העכבר בחיים. אם מדבירים עכבר בעזרת רעלים, אי אפשר לדעת איפה הוא ימות וכמה זמן ייקח למצוא את הגופה. רק מי שנתקל פעם בגופת עכבר מסריחה, יכול להבין את הגועל שזה מעורר. מצד שני, לכידת עכבר או חולדה בחיים מאפשרת להרחיק אותם מהמקום בלי לפגוע בדיירים, וגם בלי לפגוע בבעל חיים. לכן, כל מה שנשאר הוא להבין כאשר מניחים מלכודת עכברים מה לשים בתוכה, שיגרום לעכבר או לחולדה להיכנס פנימה ולהילכד.


איזה אוכל לשים במלכודת עכברים?

שאלת השאלות היא איזה אוכל לשים במלכודת עכברים שימשוך את העכבר למלכודת, הפיתיון המתאים ביותר ללכידת מכרסמים היא שאלה שכל לוכד עכברים מנוסה חשב עליה לא מעט. למרות זאת, אין הסכמה בקשר למה לשים במלכודת ולוכדים שונים נותנים תשובות שונות.

את התשובות הללו אפשר לחלק בצורה גסה לפי הפרמטרים הבאים:

√ נקניקים: מה שמייחד את הנקניק הוא הריח החזק שלו שמושך במקרים רבים את העכבר לתוך המלכודת.

√ דגים או טונה: גם כאן מדובר בפיתיון שיש לו ריח ספציפי חזק, ונחשב למעדן של ממש.

√ גבינות: מדבירים רבים מעדיפים גבינות, כי לדעתם העכברים מעדיפים אותן על פני כל פיתיון אחר.

√ במבה או שוקולד: שני אלה נחשבים בעיני המכרסמים למעדן, שבגללו הם נוהגים בחוסר זהירות ונכנסים למלכודת.  


מה הכי טוב לשים במלכודת עכברים?
 

מה הכי טוב לשים במלכודת עכברים


מה לשים במלכודת חולדות ואיך גורמים להן להיכנס למלכודת?

החולדה היא חיה חכמה שיודעת להיזהר מאד ממלכודות. לכן, השאלה מה לשים במלכודת חולדות היא ממש חשובה. בדרך כלל, התשובה דומה למה שנאמר קודם. אבל כשמדובר בחולדות, חשוב לשים פיתיון שיהיה בולט, גדול וריחני במיוחד. פיתיון כזה יגרום לחולדה להיכנס לתוך המלכודת. חשוב גם שהפיתיון ימוקם נכון ולא יאפשר לחולדה לחטוף אותו ולברוח. הפיתיונות לעכברים ולחולדות כאחד צריכים להיות איכותיים, גדולים וכאלה שימשכו חולדות ועכברים דווקא לתוך המלכודת.

אם יש לכם צורך ללכוד עכבר או חולדה שנכנסו לבית, זה המקום הנכון עבורכם. צרו קשר כבר כעת עם הלוכד – מומחה ללכידת חולדות, עכברים ומכרסמים. מדובר במדביר מכרסמים מקצועי שמשיג תוצאות טובות ביותר בזמן הקצר ביותר.