שרה שם טוב
שרה שם טוב
02/01/2020

תודה תודה ועוד פעם תודה, אני גרה בתל אביב וכבר המון זמן סובלת מחולדות, כל הזמן ראינו גללים, הזמנו מדביר שם מלכודות והלך, עד שהגענו אליכם לאחר המלצות רבות, עוז הגיע עשה סריקה מקיפה, תפס 2 חולדות, שם לנו רעלים ותיבות מיוחדות למכרסמים, בנוסף גם שם רעל בביוב. שירות פשוט מקצועי אמליץ עליכם לכל מי שאני מכירה
תודה

אורטל קימחי
אורטל קימחי
12/09/2019

באמצע הלילה שמעתי רעש במטבח הלכתי לבדוק מה זה וראית חולדה ענקית על השיש, צרחתי ולא ידעתי מה לעשות, ישר חיפשתי בטלפון לוכד עכברים שעובד גם בלילה, הגעתי לשגיב הלוכד שהגיע תוך זמן קצר, ממש לכד את החולדה ועשה סריקה מקיפה והשאיר לי 2 מלכודות למקרה ויש עוד והכל נעשה בחיוך ובמחיר באמת הוגן ביחס לשעה.
תודה לשגיב האלוף על שירות מושלם!

רננה מועלם
רננה מועלם
05/03/2020

תותחים! אני גרה בחיפה והיה לנו עכבר בבית, בעלי ניסה ללכוד את העכבר לבד ללא הצלחה, התקשרתי אליכם הגעתם וכעבור חצי שעה נלכד העכבר.
מקצוענים

שרון סויסה
שרון סויסה
05/02/2020

הייתי בבית עם תינוק וקמתי בלילה וראיתי גללים במטבח, שלחתי לכם ווצאפ, מיד עניתם וזיהתם שמדובר בחולדה, אחרי 20 דקות לוכד חולדות בשם שגיב הגיע, עשה סריקה ומצא את החולדה בין הארונות מטבח, אני ממש ממש מודה לכם על השירות והזמינות.
אנשים ישרים גם לא גבו מחיר מופרז כמו אחרים שהציעו לי מחירים לא הגיוניים

אוסנת רחמים
אוסנת רחמים
01/01/2019

חייבת להמליץ על השירות של עוז שפשוט הציל אותי אין מילה אחרת, היה לנו עכבר בבית ולא ידעתי מה לעשות רציתי כבר לעזוב את הדירה וללכת לאמא שלי, הגעתי לעוז הלוכד לאחר המלצות, תוך פחות מחצי שעה היה אצלי לכד את העכבר ממש תוך כמה דקות. 
אין מילים מקצוען

רום בן כהן
רום בן כהן
14/12/2019

תודה לשגיב הלוכד שטיפל לנו בבעיית מכרסמים בעליית גג לאחר שמדביר אחר לא הצליח לפתור, כבר חודשיים אחרי אין זכר לחולדות ולעכברים, כיף שיש אנשי מקצוע כמוכם. יישר כוח

חן יעקב
חן יעקב
29/11/2018

הייתה לנו מכת עכברים בעסק, הזמנתי הדברה נגד מכרסמים מכם והשירות היה ללא דופי, זמינות, מקצוענות ומחיר באמת שאפו.
תודה לכם על הסבלנות

מה חדש
מלכודת חולדות:

עודכן לאחרונה: 27/04/2024, 17:46
הדברת חפרפרת:

עודכן לאחרונה: 15/03/2024, 11:02
ממה חולדות מפחדות:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:11
לוכד עכברים בקרית אתא:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:11
שסתום אל חוזר לביוב:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:10
תיבות האכלה לחולדות:

עודכן לאחרונה: 09/11/2023, 14:45

מה עושים אם יש חולדה בבית

מה עושים אם יש חולדה בבית?

חדירה של מזיקים למיניהם לתוך בתים שבהם מתגוררות משפחות היא עניין נפוץ. כאשר נתקלים במזיקים ומכרסמים שונים, ובעיקר אם מוצאים חולדה בבית, חשוב לפעול במהירות ובנחישות כדי לסלק אותה מהבית בהקדם. לוכדים מקצועיים של הלוכד יגיעו במהירות הגבוהה ביותר האפשרית, יזהו את הבעיה ויעשו כל דבר על מנת לפתור אותה בהקדם. איך בדיוק נכנסות חולדות לתוך הבית? מהן הסכנות הכרוכות בנוכחות של חולדה בתוך הבית? מה עושים אם ראיתי חולדה בבית? מה עושים כדי להוציא את החולדה במהירות? לפניכם כל התשובות.


גיליתם חולדה בבית מה עושים?
הזמינו לוכד חולדות מקצועי!
לחצו כאן ושלחו תמונה בווצאפ - מענה מיידי
ייעוץ בחינם וללא התחייבות עם לוכד מוסמך
שירות בפריסה כלל ארצית

לבירורים ופרטים נוספים הרימו טלפון:
 

  מה עושים אם יש חולדה בבית


איך חולדה נכנסת לבית?

יש על פני כדור הארץ בעלי חיים ויצורים רבים שהיכולת שלהם לשרוד היא יוצאת דופן. אבל מבין כל החיות ובעיקר מבין כל היונקים, החולדה היא בעלת כושר ההישרדות הגבוה ביותר. חולדה יכולה לטפס גבוה וגם לצלול למעמקים. וכל זה, פשוט בשביל למצוא מזון בשבילה ובשביל הצאצאים שלה. אם תהיתם פעם איך חולדה נכנסת לבית הרי שהתשובה לכך היא שחולדה יכולה לטפס ויכולה גם להיכנס הביתה דרך צנרת הביוב, אם היא מצליחה לחדור לתוכה. שילוב של הזנחה סביבתית, צנרת ישנה ופיצוצים בצנרת הביתית יכול לתת לחולדה את ההזדמנות להיכנס הביתה ולהפוך לדיירת קבועה במקום.

 

סימנים שיש לכם חולדות בבית

 

מהן הסכנות שמביאה איתה החולדה הביתה?

הסכנות הגלומות בנוכחות של חולדה בתוך הבית הן רבות מאד. באופן כללי, סכנות של חולדה בבית כוללות סכנה לנשיכה של חולדה שעלולה להיות קטלנית. ידוע על מקרים רבים שבהן חולדות נשכו תינוקות וילדים קטנים, פשוט כי הן יכולות. חולדות נשכו גם מבוגרים שלא התנהגו בזהירות הראויה. בנוסף, חולדות בבית מזהמות, מעצם הנוכחות והמגורים שלהן בצנרת הביוב המכילה את כל הזבל האנושי. חולדות ידועות גם כנשאיות של מחלות ממאירות, וחלק משמעותי מהמגפות הכלל עולמיות כולל מגפת הדבר, עברו ממקום למקום באמצעות חולדות.

 

האם חולדה מסוכנת לחיות מחמד?

חולדות עלולות להעביר לחיית המחמד שלכם את מחלת העכברת (לפטוספירוזיס), שאמנם גם בני אדם יכולים להידבק בה, אך קל לנו יותר להימנע ממנה מכיוון שנדרש עבורה מגע עם שתן שמכיל את החיידק, ורוב האנשים שנחשפים לחיידק אינם מפתחים את המחלה. גם כאשר המחלה מתפתחת, התסמינים הם קלים, אולם אצל בעלי חיים זה לא המצב. אפילו עם טיפול רפואי, 10-15% מהכלבים הנגועים מתים, ולכן אם יש לכם חיית מחמד בבית, אתם חייבים להיפטר מהחולדה ומהסכנות שהיא מביאה איתה לחיית המחמד שלכם.


מה חולדה יכולה לעשות שהיא רואה בן אדם?

כשמדובר בחולדות, הדבר החשוב ביותר שחשוב לדעת הוא שאסור בשום פנים ואופן לנסות ללכוד אותן באופן עצמאי. למרות שהיא חיה קטנה, הרי שהחולדה היא מסוכנת מאוד. יש לה הרבה אומץ והיא לא נרתעת מלנשוך כל אחד, גם אם הוא יותר גדול ממנה. לכן, התשובה הנכונה לשאלה מה עושים אם יש חולדה בבית היא פשוטה: אם ראיתם חולדה, יש לפנות מייד למדביר או לוכד חולדות. הלוכד יטמין מלכודות וילכוד את החולדה או החולדות בבית במהירות וביעילות וירחיק אותן מהמקום בצורה מקצועית.

 

חולדה בבית מה עושים - להרחיק או להרוג?

השאלה אם להרוג או להרחיק חולדה שהתגלתה בתוך הבית היא שאלה שאין עליה תשובה אחת ויחידה. לרוב, כאשר שואלים מדבירים הם מעדיפים תמיד ללכוד את החולדה ולהרחיק אותה. הסיבה לכך היא שגם אם החולדה אוכלת חומר רעיל שהמדביר פיזר, היא עלולה למות בתוך מקום מוסתר שיקשה על המדביר ועל הדיירים בבית למצוא אותו. בהמשך, הפגר של החולדה עלול להסריח ולהפוך למפגע בריאותי של ממש. ביותר ממקרה אחד נאלצו בעלי בתים לפרק קירות גבס או תקרות גבס, פשוט כי חולדה שהורעלה מתה מאחורי הקירות האלה, מה שלא השאיר ברירה אלא לפרק אותם.

 

מה היתרונות של הרחקת חולדות?

לעומת הסכנה שבהריגת החולדה, יש הרבה יתרונות בהרחקה של חולדה. בראש וראשונה, אין סכנה שהיא תמות ותסריח במקום שבו אי אפשר למצוא אותה, עד שכבר יהיה מאוחר מדי וכל הבית מסריח. שנית, הרחקת חולדות היא צעד הומאני, וכל מי שהנושא חשוב לו מבין שאפשר גם אחרת ולא חייבים להרוג חולדות גם אם הן מסוכנות. לכן, לכל מי שתהה אם יש חולדה בבית מה עושים התשובה היא פשוטה – עדיף להרחיק את החולדה. לוכד חולדות מנוסה יניח מלכודות במקומות הנכונים, אשר מכילות פיתיונות שכל חולדה תתקשה לעמוד בפניהם. החולדה תיכנס למלכודת ותילכד שם, והלוכד ירחיק אותה למקום אחר.

 

איך לוודא שלא תיכנס עוד חולדה לבית?

אנחנו ממליצים על 4 צעדים שיסייעו לכם לוודא שלא תיכנס אליכם עוד חולדה לתוך הבית:

1. שמרו על בית נקי: זה הדבר הראשון והחשוב ביותר, מכיוון שהחולדות מחפשות פירורי מזון וחומרי קינון בביתכם, ואם היא תמצא שם כאלה, ספק שתעזוב מעצמה.

2. טפלו בנזילות: החולדה צריכה גם נוזלים כדי לחיות, ואם יש נזילה באחד הצינורות שבבית או סביבו, או אפילו אם המרתף שלכם קצת לח, היא תרגיש את זה ותימשך למקורות המים האלה.

3. סדרו את הגינה: על אף שהחולדה נכנסת לבית, סביר להניח שמקום המסתור והמחייה העיקרי שלה הוא בגינה, ושם יש לה אזור מסתור מסוים. טפחו את הגינה שלכם ושמרו עליה נקייה מפסולת.

4. אטמו נקודות חדירה: אנחנו נוכל לזהות מאיפה החולדה חודרת לביתכם וגם לאטום את הנקודות האלה עבורכם עם קצף איטום. אם תעדיפו איטום בשיטה אחרת, מומלץ שתדאגו לעשות זאת.


הדברה והרחקה מקצועית של חולדות

אם יש לכם חולדה שנכנסה לתוך הבית ואם אתם מעוניינים להיפטר ממנה במהירות וביעילות, אתם בהחלט במקום המתאים ביותר. צרו קשר כעת עם לוכד עכברים ועשו צעד חשוב לטיפול בבעיית החולדות באמצעות הרחקה או כל אמצעי אחר שדרוש לטיפול בבעיה.