חן יעקב
חן יעקב
29/11/2018

הייתה לנו מכת עכברים בעסק, הזמנתי הדברה נגד מכרסמים מכם והשירות היה ללא דופי, זמינות, מקצוענות ומחיר באמת שאפו.
תודה לכם על הסבלנות

רום בן כהן
רום בן כהן
14/12/2019

תודה לשגיב הלוכד שטיפל לנו בבעיית מכרסמים בעליית גג לאחר שמדביר אחר לא הצליח לפתור, כבר חודשיים אחרי אין זכר לחולדות ולעכברים, כיף שיש אנשי מקצוע כמוכם. יישר כוח

אוסנת רחמים
אוסנת רחמים
01/01/2019

חייבת להמליץ על השירות של עוז שפשוט הציל אותי אין מילה אחרת, היה לנו עכבר בבית ולא ידעתי מה לעשות רציתי כבר לעזוב את הדירה וללכת לאמא שלי, הגעתי לעוז הלוכד לאחר המלצות, תוך פחות מחצי שעה היה אצלי לכד את העכבר ממש תוך כמה דקות. 
אין מילים מקצוען

רננה מועלם
רננה מועלם
05/03/2020

תותחים! אני גרה בחיפה והיה לנו עכבר בבית, בעלי ניסה ללכוד את העכבר לבד ללא הצלחה, התקשרתי אליכם הגעתם וכעבור חצי שעה נלכד העכבר.
מקצוענים

אורטל קימחי
אורטל קימחי
12/09/2019

באמצע הלילה שמעתי רעש במטבח הלכתי לבדוק מה זה וראית חולדה ענקית על השיש, צרחתי ולא ידעתי מה לעשות, ישר חיפשתי בטלפון לוכד עכברים שעובד גם בלילה, הגעתי לשגיב הלוכד שהגיע תוך זמן קצר, ממש לכד את החולדה ועשה סריקה מקיפה והשאיר לי 2 מלכודות למקרה ויש עוד והכל נעשה בחיוך ובמחיר באמת הוגן ביחס לשעה.
תודה לשגיב האלוף על שירות מושלם!

שרון סויסה
שרון סויסה
05/02/2020

הייתי בבית עם תינוק וקמתי בלילה וראיתי גללים במטבח, שלחתי לכם ווצאפ, מיד עניתם וזיהתם שמדובר בחולדה, אחרי 20 דקות לוכד חולדות בשם שגיב הגיע, עשה סריקה ומצא את החולדה בין הארונות מטבח, אני ממש ממש מודה לכם על השירות והזמינות.
אנשים ישרים גם לא גבו מחיר מופרז כמו אחרים שהציעו לי מחירים לא הגיוניים

שרה שם טוב
שרה שם טוב
02/01/2020

תודה תודה ועוד פעם תודה, אני גרה בתל אביב וכבר המון זמן סובלת מחולדות, כל הזמן ראינו גללים, הזמנו מדביר שם מלכודות והלך, עד שהגענו אליכם לאחר המלצות רבות, עוז הגיע עשה סריקה מקיפה, תפס 2 חולדות, שם לנו רעלים ותיבות מיוחדות למכרסמים, בנוסף גם שם רעל בביוב. שירות פשוט מקצועי אמליץ עליכם לכל מי שאני מכירה
תודה

מה חדש
מלכודת חולדות:

עודכן לאחרונה: 27/04/2024, 17:46
מה עושים אם יש חולדה בבית:

עודכן לאחרונה: 10/04/2024, 13:58
הדברת חפרפרת:

עודכן לאחרונה: 15/03/2024, 11:02
ממה חולדות מפחדות:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:11
לוכד עכברים בקרית אתא:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:11
שסתום אל חוזר לביוב:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:10

מלכודת עכברים

מלכודת עכברים – הדרך הנכונה להיפטר מעכבר בבית או בעסק

אחת הדרכים הנפוצות והמקובלות ביותר לטיפול בבעיית עכברים היא ללכוד אותם. הלכידה מתבצעת באמצעים שונים - מלכודת עכברים וחולדות שאיננה מזיקה או מלכודת שהיא פחות ידידותית. כשמדובר בעכבר אחד, לוכדים מנוסים של הלוכד מעדיפים להשתמש במלכודת ידידותית לעכבר ולסביבה. האפשרויות האחרות עלולות לגרום נזק, אם העכבר מת במקום שבו קשה למצוא אותו. מהי מלכודת חכמה? מה זה מלכודת הומנית ומה היתרונות שלה? מה זה בעצם מלכודת דבק? מה זה מלכודת אלקטרונית לעכברים ועד כמה השימוש בה כדאי? תוכלו למצוא את כל התשובות כאן!


איפה קונים מלכודת עכברים?
לוכד מומלץ כבר בדרך אליכם!
הצבת מלכודות מחיר מ-300 ש"ח
שימוש במלכודות חכמות, כלוב, קפיץ ודבק
לייעוץ עם לוכד בווצאפ לחצו כאן
שירות בפריסה ארצית רחבה

לייעוץ בחינם ופרטים נוספים חייגו לטלפון:

  מלכודת עכברים ללכידה יעילה


מלכודת עכברים חכמה – פתרון הולם לעכברים במשרד או בבית

הדרך הטובה ביותר ללכוד עכבר היא הנחת מלכודת שתגרום לו להיכנס אליה ותכלא אותו בלי לגרום לו נזק. העיקרון של מלכודת עכברים חכמה הוא פשוט ומתבצע בשלושה שלבים:

1. מניחים פיתיון בקצה הפנימי של המלכודת.

2. מניחים את המלכודת על מסלול התנועה הצפוי של העכבר ומשאירים את הדלת פתוחה. כשהעכבר מגיע ונוגס מהפיתיון נסגרת הדלת ונועלת אותו בתוך המלכודת.

3. הרחקה של עכבר. פשוט, קל וידידותי.


מלכודת קפיץ לעכברים וחולדות

 

מלכודת עכברים הומנית - ללכוד ולשחרר את העכבר

אם תשאלו, יגיד כמעט כל מדביר או לוכד עכברים שהדרך הטובה ביותר להיפטר מהמכרסם הזה היא פשוט להרחיק אותו. כל שיטה אחרת היא אכזרית, או שהנזק שהיא עלולה לגרום גדול מהתועלת. מלכודת עכברים הומנית מאפשרת ללכוד את העכבר בתוך מלכודת שלא מזיקה לו ולהעביר אותו לכל מקום שהוא מספיק רחוק מהבית. מלכודת העכברים הזאת היא רב פעמית וממלאת את הייעוד שלה על הצד הטוב ביותר.

עכבר שנתפס במלכודת הומאנית

מלכודת עכברים הומאנית 


מלכודת דבק לעכברים, מכרסמים ומזיקים

לפעמים בעיית המזיקים והמכרסמים בבית היא חמורה מדי כדי לנסות לפתור אותה באמצעות מלכודת. אם המזיקים התרבו או שמלכתחילה חדר לבית יותר מעכבר אחד, יש צורך לנקוט בשיטה אגרסיבית יותר. מלכודת דבק לעכברים היא בדיוק השיטה הזאת. המלכודת הזאת מפיצה ריח שמושך אליה את העכברים. עכבר שנדבק איננו יכול להיחלץ וכל מה שנשאר זה לפנות אותו מהבית. אם יש יותר מעכבר אחד, יש סיכויים גדולים שגם הם יילכדו. במקום גדול כמו בית עסק או אולם, אפשר להציב מספר מלכודות ולהגדיל בכך את הסיכויים ללכוד את המכרסמים.

 

מלכודות עכברים הומניות


מלכודת עכברים קפיץ ללכידה מהירה ויעילה

העיקרון של מלכודת קפיץ ללכידת עכברים ומכרסמים אחרים דומה לזה של מלכודת הומנית או חכמה. גם כאן המנגנון נכנס לפעולה כאשר העכבר נכנס למלכודת כדי לזלול את הפיתיון. עם זאת, כאשר מוסיפים לכל מלכודת עכברים קפיץ, היא הופכת לאמינה יותר ועשויה להביא תוצאות מצוינות. המלכודת מונעת מהעכבר לברוח ולפחות לזמן מה יכול להיות בבית או בעסק שקט מהעכברים. מדובר במלכודת יעילה, נוחה לשימוש ובעיקר בלתי מזיקה לעכבר.

 לכידת עכברים עם מלכודת קפיץ

לכידת עכברים עם מלכודת קפיץ

 

מה ההיתרונות והחסרונות של מלכודת עכברים כלוב?

מלכודת כלוב היא מלכודת ששיטת הפעולה שלה דומה למלכודות אחרות – מניחים פיתיון בתוך המלכודת, העשויה ממתכת ונראית כמו כלוב. היתרון של מלכודת כזאת הוא גם החיסרון שלה – אפשר לראות דרך מלכודת עכברים כלוב מה היצור הלכוד בתוכה למרות שמדובר במלכודת יעילה מאד, כדאי להשתמש בה רק אם אתם לא פוחדים או נגעלים מהעכבר ונרתעים ממנו. כדאי להשתמש במלכודת כזאת בחדרי מדרגות או בחצר, אבל לא בתוך הבית.


האם מלכודת עכברים אלקטרונית נחשבת ליעילה?

אחד מסוגי המלכודות שאפשר לעשות בהן שימוש היא מלכודת אלקטרונית. מדובר במלכודת שנועדה להרחיק עכברים ולאו דווקא ללכוד אותם. מלכודת עכברים אלקטרונית לא תמיד משיגה את המטרה שלה. ייתכן שאפשר להשתמש בה כאמצעי נוסף ללכידת חולדות או עכברים, אבל כאמצעי יחיד לטיפול בעכברים ומכרסמים היעילות שלה מוטלת בספק. יש מגוון רחב של מלכודות, ואפשר ללכוד את העכבר באמצעות מלכודת עכברים ידידותית, שתאפשר לשחרר את העכבר בלי לפגוע בו ובלי לגרום לו נזק.

 

איפה משיגים מלכודת עכברים?

יש מקומות רבים שבהם ניתן להשיג מלכודת עכברים. עם זאת, כאשר מבררים בקשר להתאמת מלכודת עכברים איפה קונים אותה ומה השיקולים, התשובה ברורה. המקום לקנות מלכודת היא אצל המדבירים של הלוכד. הלוכדים שלנו מכירים את אופן ההתנהגות של כל מכרסם ויודעים להתאים את המלכודת בצורה מושלמת לצרכים של המשתמשים. צרו קשר כעת ולוכד מומלץ יגיע אליכם ויבחר את המלכודת שתעשה את העבודה בצורה המוצלחת ביותר.