חן יעקב
חן יעקב
29/11/2018

הייתה לנו מכת עכברים בעסק, הזמנתי הדברה נגד מכרסמים מכם והשירות היה ללא דופי, זמינות, מקצוענות ומחיר באמת שאפו.
תודה לכם על הסבלנות

אורטל קימחי
אורטל קימחי
12/09/2019

באמצע הלילה שמעתי רעש במטבח הלכתי לבדוק מה זה וראית חולדה ענקית על השיש, צרחתי ולא ידעתי מה לעשות, ישר חיפשתי בטלפון לוכד עכברים שעובד גם בלילה, הגעתי לשגיב הלוכד שהגיע תוך זמן קצר, ממש לכד את החולדה ועשה סריקה מקיפה והשאיר לי 2 מלכודות למקרה ויש עוד והכל נעשה בחיוך ובמחיר באמת הוגן ביחס לשעה.
תודה לשגיב האלוף על שירות מושלם!

רום בן כהן
רום בן כהן
14/12/2019

תודה לשגיב הלוכד שטיפל לנו בבעיית מכרסמים בעליית גג לאחר שמדביר אחר לא הצליח לפתור, כבר חודשיים אחרי אין זכר לחולדות ולעכברים, כיף שיש אנשי מקצוע כמוכם. יישר כוח

שרון סויסה
שרון סויסה
05/02/2020

הייתי בבית עם תינוק וקמתי בלילה וראיתי גללים במטבח, שלחתי לכם ווצאפ, מיד עניתם וזיהתם שמדובר בחולדה, אחרי 20 דקות לוכד חולדות בשם שגיב הגיע, עשה סריקה ומצא את החולדה בין הארונות מטבח, אני ממש ממש מודה לכם על השירות והזמינות.
אנשים ישרים גם לא גבו מחיר מופרז כמו אחרים שהציעו לי מחירים לא הגיוניים

רננה מועלם
רננה מועלם
05/03/2020

תותחים! אני גרה בחיפה והיה לנו עכבר בבית, בעלי ניסה ללכוד את העכבר לבד ללא הצלחה, התקשרתי אליכם הגעתם וכעבור חצי שעה נלכד העכבר.
מקצוענים

שרה שם טוב
שרה שם טוב
02/01/2020

תודה תודה ועוד פעם תודה, אני גרה בתל אביב וכבר המון זמן סובלת מחולדות, כל הזמן ראינו גללים, הזמנו מדביר שם מלכודות והלך, עד שהגענו אליכם לאחר המלצות רבות, עוז הגיע עשה סריקה מקיפה, תפס 2 חולדות, שם לנו רעלים ותיבות מיוחדות למכרסמים, בנוסף גם שם רעל בביוב. שירות פשוט מקצועי אמליץ עליכם לכל מי שאני מכירה
תודה

אוסנת רחמים
אוסנת רחמים
01/01/2019

חייבת להמליץ על השירות של עוז שפשוט הציל אותי אין מילה אחרת, היה לנו עכבר בבית ולא ידעתי מה לעשות רציתי כבר לעזוב את הדירה וללכת לאמא שלי, הגעתי לעוז הלוכד לאחר המלצות, תוך פחות מחצי שעה היה אצלי לכד את העכבר ממש תוך כמה דקות. 
אין מילים מקצוען

מה חדש
מלכודת חולדות:

עודכן לאחרונה: 27/04/2024, 17:46
מה עושים אם יש חולדה בבית:

עודכן לאחרונה: 10/04/2024, 13:58
הדברת חפרפרת:

עודכן לאחרונה: 15/03/2024, 11:02
ממה חולדות מפחדות:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:11
לוכד עכברים בקרית אתא:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:11
שסתום אל חוזר לביוב:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:10

עכבר בארון מטבח

עכבר בארון מטבח - בשבילנו זה לא מסובך!

כשאדם פותח את ארון המטבח כדי להוציא משם חבילת פסטה, סיר או כל פריט אחר שהוא זקוק לו, ופתאום רואה עכבר, התגובה האינסטינקטיבית היא כמעט תמיד רתיעה ובהלה. גם העכבר מן הסתם נלחץ מכך שמקום המסתור שלו התגלה, ולכן בדרך כלל הוא יברח משם. גם אם הוא נשאר בארון, לכאורה לכוד, לא כדאי לנסות לתפוס אותו בכוחות עצמכם.

אז מה כן התשובה לשאלה מה עושים כשיש עכבר בארון מטבח? קודם כל נרגעים ונזכרים שמדובר ביצור זעיר. לאחר מכן מתקשרים למי שיבצע עבורכם את הפעולה הנכונה, תוך זמן קצר ובמחיר נמוך, הוא לוכד עכברים מיומן.


מצאתם עכבר בארונות מטבח מה עושים?
לכידת עכברים בידיים - במקום
שירות בפריסה ארצית רחבה
רישיון המשרד להגנת הסביבה

לפרטים נוספים חייגו לטלפון:

לכידת עכבר בארון מטבח 

למה כדאי להזמין לוכד מנוסה כשיש עכבר בארון מטבח?

עכברים הם מכרסמים קטנים מאוד - האורך של עכבר ממוצע, בלי הזנב, הוא בדרך כלל כ-7-8 ס"מ בלבד. בשביל הפרופורציה: בערך אצבע של אדם בוגר. הם מגיעים לבתים שלנו בגלל שפע המזון שיש בהם ובהתאם גם נמשכים במיוחד אל ארונות המטבח שמספקים מסתור וגם גישה נוחה לאוכל.

למרות הממדים הצנועים, עכבר בארון מטבח עלול לגרום נזק של ממש. קודם כל הוא פוגע במזון שהוא מוצא ובכך גורם להפסדים כספיים. שנית, עכברים חייבים לחדד את השיניים כל הזמן ולכן הם עלולים לכרסם גם כבלי חשמל ועוד פריטים, ולהזיק גם להם.

עוד סיבה טובה להזמין לוכד עכברים מקצועי כשמתגלה עכבר במטבח היא שהמכרסמים עלולים להעביר מחלות שונות לבני אדם. ביניהן: סלמונלה (חיידק שפוגע במערכת העיכול), ולפטוספירוזיס - מחלה שמוכרת בשם עכברת, ושהסימפטומים שלה הם כאבי שרירים, כאבי ראש וחום. במקרים חמורים תיתכן גם דלקת קרום המוח ואפילו אי ספיקה של הכליות או הכבד.

כל ניסיון לתפוס את העכבר באופן לא מקצועי עלול להוביל לנשיכה ולסכנת זיהום, או לבריחה של העכבר ומציאת מקום מסתור חדש (והמשך הנזקים).

תפיסת עכבר בידיים ללא מלכודת

תפיסת עכברים ללא מלכודות

 

איך לוכד עכברים מקצועי לוכד את העכבר בארונות מטבח?

כשמתגלים עכברים בארונות מטבח הפתרון הנכון הוא כאמור להזעיק לוכד מיומן. לא כדאי לפזר רעל עכברים מפני שבמקרה כזה העכבר אמנם עשוי לאכול את הרעל ולמות - אבל אין לכם דרך לדעת איפה זה יקרה, ולכן אתם עלולים להיתקע עם פגר של עכבר במקום נסתר, שהופך אט אט למפגע תברואתי חמור.

בעזרת מומחה, לכידת עכברים אפשרית בשתי דרכים: ביד או באמצעות מלכודת. אם העכבר עדיין בארון, לוכד מיומן יצליח לתפוס אותו ביד ומיד. לאחר מכן הוא יבצע ניטור מקיף במטבח ובמקומות אחרים בבית שבהם עלולים להסתתר עכברים אחרים.

במקרים שבהם העכבר חמק מהארון, הלוכד יסרוק את הדירה באופן יסודי. לאחר מכן תגובש אסטרטגיה מתאימה ובמידת הצורך יוצבו מלכודות בנקודות שבהן העכבר צפוי לעבור. לניסיון של הלוכד יש תפקיד קריטי בגלל שמדובר בבעל חיים חכם וחמקמק, ורק מי שמכיר היטב את המכרסמים יכול לחשוב כמוהם ובעצם להקדים אותם.


הסימנים שמעידים על נוכחות של עכבר בבית

מעבר לשאלה איך להיפטר מעכבר בארון מטבח והתשובה לה, כדאי לדעת גם מהם הסימנים שמעידים על נוכחות מכרסמים. בדרך זו תוכלו להזמין לוכד עוד לפני המפגש הכאמור מאוד לא נעים עם העכבר פנים אל מול פנים.

1. סימן אחד הוא סימני שיניים. עכברים כאמור צריכים לחדד את השיניים כל הזמן, ולכן אפשר לראות את סימני הכרסום על משקופים, כבלי חשמל ועוד פריטים, וכמובן על אריזות מזון.

2. סימן שני הוא צואה. קקי של עכבר נראים כמו גרגרי אורז אבל בצבע כהה. גם הפרשות שומניות לאורך מסלולי התנועה של העכברים, בעיקר צמוד לקירות, הם סימן שכדאי להזמין לוכד.