חן יעקב
חן יעקב
29/11/2018

הייתה לנו מכת עכברים בעסק, הזמנתי הדברה נגד מכרסמים מכם והשירות היה ללא דופי, זמינות, מקצוענות ומחיר באמת שאפו.
תודה לכם על הסבלנות

שרון סויסה
שרון סויסה
05/02/2020

הייתי בבית עם תינוק וקמתי בלילה וראיתי גללים במטבח, שלחתי לכם ווצאפ, מיד עניתם וזיהתם שמדובר בחולדה, אחרי 20 דקות לוכד חולדות בשם שגיב הגיע, עשה סריקה ומצא את החולדה בין הארונות מטבח, אני ממש ממש מודה לכם על השירות והזמינות.
אנשים ישרים גם לא גבו מחיר מופרז כמו אחרים שהציעו לי מחירים לא הגיוניים

שרה שם טוב
שרה שם טוב
02/01/2020

תודה תודה ועוד פעם תודה, אני גרה בתל אביב וכבר המון זמן סובלת מחולדות, כל הזמן ראינו גללים, הזמנו מדביר שם מלכודות והלך, עד שהגענו אליכם לאחר המלצות רבות, עוז הגיע עשה סריקה מקיפה, תפס 2 חולדות, שם לנו רעלים ותיבות מיוחדות למכרסמים, בנוסף גם שם רעל בביוב. שירות פשוט מקצועי אמליץ עליכם לכל מי שאני מכירה
תודה

רננה מועלם
רננה מועלם
05/03/2020

תותחים! אני גרה בחיפה והיה לנו עכבר בבית, בעלי ניסה ללכוד את העכבר לבד ללא הצלחה, התקשרתי אליכם הגעתם וכעבור חצי שעה נלכד העכבר.
מקצוענים

אורטל קימחי
אורטל קימחי
12/09/2019

באמצע הלילה שמעתי רעש במטבח הלכתי לבדוק מה זה וראית חולדה ענקית על השיש, צרחתי ולא ידעתי מה לעשות, ישר חיפשתי בטלפון לוכד עכברים שעובד גם בלילה, הגעתי לשגיב הלוכד שהגיע תוך זמן קצר, ממש לכד את החולדה ועשה סריקה מקיפה והשאיר לי 2 מלכודות למקרה ויש עוד והכל נעשה בחיוך ובמחיר באמת הוגן ביחס לשעה.
תודה לשגיב האלוף על שירות מושלם!

אוסנת רחמים
אוסנת רחמים
01/01/2019

חייבת להמליץ על השירות של עוז שפשוט הציל אותי אין מילה אחרת, היה לנו עכבר בבית ולא ידעתי מה לעשות רציתי כבר לעזוב את הדירה וללכת לאמא שלי, הגעתי לעוז הלוכד לאחר המלצות, תוך פחות מחצי שעה היה אצלי לכד את העכבר ממש תוך כמה דקות. 
אין מילים מקצוען

רום בן כהן
רום בן כהן
14/12/2019

תודה לשגיב הלוכד שטיפל לנו בבעיית מכרסמים בעליית גג לאחר שמדביר אחר לא הצליח לפתור, כבר חודשיים אחרי אין זכר לחולדות ולעכברים, כיף שיש אנשי מקצוע כמוכם. יישר כוח

מה חדש
מלכודת חולדות:

עודכן לאחרונה: 27/04/2024, 17:46
מה עושים אם יש חולדה בבית:

עודכן לאחרונה: 10/04/2024, 13:58
הדברת חפרפרת:

עודכן לאחרונה: 15/03/2024, 11:02
ממה חולדות מפחדות:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:11
לוכד עכברים בקרית אתא:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:11
שסתום אל חוזר לביוב:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:10

רעל עכברים

רעל עכברים - בחירת סוג הרעל המתאים

אחת השיטות המוכרות לביצוע הדברת עכברים וחולדות היא שימוש ברעל. ישנם סוגים שונים של רעל המאפשרים לבצע הדברה יעילה כשכל סוג רעל משפיע בצורה שונה. חברת הלוכד מכירה את הסוגים השונים של רעלים ועושה בהם שימוש בהתאם לנסיבות ולצרכים. מה זה בעצם רעל עכברים? מהם המרכיבים השונים שלו? מהי ההשפעה של סוגי רעל שונים על יעילות ההדברה? איפה קונים רעל לעכברים? מהן שיטות ההדברה האחרות?


איזה רעל מתאים להדברה נגד חולדות ועכברים?
לייעוץ עם לוכד בווצאפ לחצו כאן
פיזור רעלים בביוב, בחצר, בעליית גג ועוד
הגעה מהירה מהיום להיום
שירות בפריסה כלל ארצית

לפרטים נוספים חייגו לטלפון:
 
רעל עכברים וחולדות להדברה יעילה

 

מה זה רעל עכברים ומתי עושים בו שימוש?

רעל נגד עכברים מופיע בצורות שונות - גרעינים, כדורים אדומים, פיתיונות או אבקה. בנוסף יש רעלים מבוססי ציאניד. יש רעלים שהשפעתם מיידית ויש אחרים שההשפעה שלהם באה לידי ביטוי בתוך שעות, ימים ואפילו שבועות מרגע ההרעלה. עם זאת, שימוש נכון ברעל עשוי להפחית את הסבל של בעל החיים שאכל אותו. לפעמים, כדאי להזמין לוכד עכברים שילכוד את העכבר בקלות ולהימנע מפיזור של רעלים מזיקים.

רעל עכברים כחול לאחר שחולדות אכלו ממנו

רעל עכברים כחול


רעל עכברים מרכיבים והשפעות של הרעל

כל הסוגים של רעלים נגד עכברים כוללים מרכיבים קטלניים למי שאוכל אותם. המרכיבים  בסוגים השונים של רעל עכברים חזק הם משתנים, וכן גם ההשפעה שלהם:

√ נוגדי קרישהעם הסוג הזה של רעלים ניתן למנות את שלושת הסוגים של אנטיקואגולנט. ההבדל ביניהם נוגע בעיקר לזמן שנדרש לרעל כדי להשפיע.

√ הרעלה באמצעות מערכת הדם: רעלים מבוססי פלואור אורגני, הגורמים להרעלה והשבתת הפעילות הנשימתית.

√ הרעלה באמצעות הפחתת הפעילות המוחית: רעלים מבוססי אלפא כלורולוז, גורמים להפחתת הפעילות המוחית ואבדן ההכרה של המכרסם שהורעל ובהמשך למוות שלו.

√ הרעלה באמצעות מערכת הנשימה: רעלים כאלה הם מבוססי ציאניד הגורמים למוות מהיר אבל אלים וכואב לכל מי שנושם אותם, כולל בני אדם.

√ שיתוק הגוף וחנק: הרעלים הגורמים לסוג הזה של מוות הם סטריכנין ואבץ פוספיד, מדובר במוות קשה וכואב, ולפיכך השימוש בסוגי הרעל האלה כמעט והופסק.

רעל עכברים בביוב

רעל עכברים בביוב 


סוגי רעל עכברים ואיך בוחרים את סוג הרעל הרצוי

בחירת סוג הרעל צריכה להתאים לסוג המכרסם ולמידת התחכום שלו. אחד המאפיינים של עכברים, ובעיקר של חולדות, הוא שמדובר בחיות שלומדות. חולדה שתראה חברה שלה אוכלת פיתיון או רעל עכברים כחול ומתה באופן מיידי, תימנע מלאכול מאותו פיתיון. מוות מושהה, לפיכך, הוא חיוני כשמדובר בחולדות. אבל אם מדובר בכמות גדולה של מכרסמים, כדאי לפזר כמות גדולה של רעל עכברים קוביות שישמשו כפיתיונות ויגרמו למוות מיידי. לפניכם טבלה המפרטת סוגים שונים של רעלים והמרכיבים שלהם.

שם הרעל

איך הוא מופיע

ההשפעה של הרעל

זמן התגובה של הרעל

השפעה סביבתית

אנטיקואגולנט חומר נוגד קרישה – דור 1

חומר נוגד קרישה. מופיע בצורת פיתיונות לעכברים

הרעלת העכבר ודימומים פנימיים

הרעל גורם למוות העכבר לאחר מספר ימים

השפעת הרעל נמשכת גם אחרי שהעכבר מת.

אנטיקואגולנט חומר נוגד קרישה – דור 2

בצורת כדורים אדומים -נקרא  רעל עכברים אדום  

 

הרעלה של העכבר

מוות מיידי  

השפעת הרעל תימשך גם אחרי המוות של המכרסם.

אנטיקואגולנט חומר נוגד קרישה – דור 3

אבקה

גורם לבעיה בקרישת הדם

מוות אחרי כשלושה שבועות

השפעת הרעל נמשכת גם אחרי שהעכבר מת.

רעל מבוסס אלפא כלורולוז

מופיע בצורת אבקה לבנה

גורם להפסקת הפעילות המוחית

עכברים מאבדים הכרה לאחר רבע שעה מבליעת הרעל. חולדות מחזיקות זמן רב יותר, ולכן עלולות לסבול, בעיקר בקיץ

השיטה הפחות בעייתית והכי ידידותית להמתת עכברים ללא סבל.

רעלים מבוססי ציאניד

גז או נוזל שמוחדר למחילות של מכרסמים

קשיי נשימה

מוות כמעט מיידי - בתוך כדקה

השפעה סביבתית קשה, כולל על בעלי חיים אחרים ובני אדם.

סטריכנין

מופיע בצורת פיתיון

התכווצויות שרירים, עוויתות, קשיי נשימה

מוות בתוך שעות, כרוך בסבל רב וכאבים

עלול לגרום למותם של בעלי חיים אחרים. השימוש בו בירידה.

אבץ פוספיד

מופיע בצורת פיתיון עם ריח חזק

הרעלה ושיתוק מערכות בגוף

מוות בתוך שעות

מושך מכרסמים ודוחה בעלי חיים אחרים ובעלי כנף. לחומר הזה נוסף חומר אחר, הגורם אצל בני אדם וחיות מחמד להקאות, המוציאות את הרעל מהגוף.


איפה קונים רעל עכברים ואיך להשתמש בו בצורה בטוחה

קניית רעל עכברים היא צעד לא פשוט. מדובר בחומר רעיל שעלול לגרום לנזקים משמעותיים. נשאלת השאלה בנושא של רעל עכברים היכן קונים אותו ואיך בוחרים את הרעל הנכון. את הרעל חשוב לקנות אצל חברות הדברה ומדבירים מוסמכים שיודעים להסביר גם איך משתמשים ברעל. אם מדובר בבעיה חמורה של חולדות או עכברים, ההמלצה החד משמעית שלנו היא להסתייע בשירותיו הטובים של לוכד עכברים או של מדביר מקצועי.


האם רעל עכברים מסוכן לאדם?

התשובה לשאלה הזאת היא חד משמעית – בני אדם שיחשפו לרעלים עלולים בהחלט להינזק. רעלים מבוססי ציאניד עלולים להשפיע על כל מי שנמצא בסביבה. סוגים אחרים של רעלים כמו רעל עכברים שקיות המושלך כפיתיונות וסוגים אחרים, עלולים לגרום נזק לתינוקות וילדים קטנים שעלולים להכניס אותם לפה. על כן, חשוב לבחור היטב איך להדביר חולדות ועכברים. ואם הרעלה שלהם היא השיטה המועדפת – אילו רעלים כדאי לבחור.

 

האם רעל עכברים מסוכן לכלבים וחתולים

חלק ניכר מסוגי הרעלים אכן מסוכן לכלבים ולחתולים, כאשר המסוכן שבהם הוא הסטריכנין. זאת הסיבה לכך שהשימוש בו פחת ומתבצע רק במקרים שבהם אין כל ברירה אחרת. יש סוגים אחרים של רעלים שהם מסוכנים פחות, וגם ניתן לטפל בהרעלה אם הכלב או החתול מגלה בימני מצוקה. לכן חשוב לדעת היכן פוזר הרעל ולהרחיק משם כלבים וחתולים. לחילופין, אפשר לבצע הדברה נגד כל סוגי המכרסמים על ידי חברת הדברה, שיודעת גם לבחור את החומר הנכון בהתאם לנסיבות.

 

רעל עכברים מחיר הטיפול ומה הוא כולל

כשמדובר בטיפול באמצעות רעל עכברים מחיר ההדברה עשוי להשתנות בהתאם לנסיבות. מחיר להדברת ולכידת מכרסמים יכול לנוע בטווח שבין 300 ₪ לבין מחיר של יותר מאשר 700 ₪. המחיר תלוי במספר הפעמים שהמדביר מגיע כדי לבצע את הדברת המכרסמים וגם בכמות החומר ובסוג החומרים שבהם נעשה שימוש. בנוסף, המחיר מושפע גם מחומרת הבעיה ומכמות המכרסמים שצריך להדביר.

רעלים בביוב - שקיות

רעל עכברים בביוב

 

רעל נגד חולדות והחשיבות שלו

מכל המכרסמים החולדות הן החכמות ביותר. ולא סתם הן נבחרו לצורך ניסויים במעבדות. כשבוחרים רעלים לחולדות יש צורך להתחשב בעובדה שהחולדה לא תאכל פיתיון דומה לזה שהרג חברה שלה. לפיכך, רעלים להדברת חולדות צריכים להיות כאלה שההשפעה שלהם על המכרסם שאכל אותם מושהית ולא מאפשרת לחולדה לקשר בין בליעת הרעל למוות שבא בעקבותיה. הסברנו גם שכשמדובר בנושא של רעל חולדות איפה קונים אותו חשוב לא פחות מבחירת סוג הרעל.

 

רעל עכברים ביתי והשימוש הנכון בו

אם נמצאו עכברים ומכרסמים אחרים בבית או בחצר, חשוב לבצע הדברת עכברים מקצועית ויעילה בהקדם האפשרי. התגובה המהירה תמנע התרבות. במקרם רבים רעל עכברים ביתי יכול לעזות את העבודה, אך אם המכרסמים כבר הגיעו לתוך הבית, ההמלצה החד משמעית שלנו היא להזמין מדביר מקצועי. בדירת מגורים כדאי להימנע מהרעלת עכברים וללכוד אותם.

אם יש לכם עניין לבצע הדברת חולדות בביוב ובחצר או הדברה נגד עכברים בגינה, זה המקום הנכון עבורכם. חברת הלוכד – מומחית ללכידת חולדות, עכברים ומכרסמים, תשלח אליכם לוכדים שילכדו את המכרסמים או ידבירו אותם במהירות וביעילות. צרו קשר כעת ועשו צעד חשוב בדרך לבית נקי ממכרסמים.

שאלות נפוצות על רעל עכברים

לכל סוג של רעל לוקח זמן אחר לפעול, אך בדרך כלל משתמשים המדבירים ברעל אנטיקואגולנט. אם החולדה אכלה מנה הגונה של הרעל בבת אחת, ייקח לה 4-6 ימים למות ממנו.
כשמכרסמים גוססים אחרי צריכת רעל, הם בדרך כלל יוצאים מהבית כדי לחפש מקור מים, מאחר שהם סובלים מהתייבשות. עם זאת, לעיתים הם חלשים מדי כדי לצאת מהמאורה שלהם.
רעל אנטיקואגולנט גורם לעכבר למות בייסורים עקב דימום פנימי, ולא מדובר בפתרון הומאני להדברת עכברים. ישנן שיטות הדברה הומאניות אחרות שאינן כוללות שימוש ברעלים, כמו לכידה.
אם אינכם רואים את המכרסמים, ואתם שמים לב לכך שיש פחות נזקים שהם גורמים להם ושלא מופיעים גללים חדשים – כל אלו הם סימנים לכך שהרעל עבד ושהמכרסמים כבר מתו.
הבצל הוא מזון שיכול להרוג עכבר באופן טבעי, מכיוון שהוא רעיל למכרסמים. עם זאת, הטריק הוא לגרום לעכבר לאכול מהבצל, וזה יכול להיות קשה מאוד, מכיוון שריחו דוחה את המכרסם.