שרה שם טוב
שרה שם טוב
02/01/2020

תודה תודה ועוד פעם תודה, אני גרה בתל אביב וכבר המון זמן סובלת מחולדות, כל הזמן ראינו גללים, הזמנו מדביר שם מלכודות והלך, עד שהגענו אליכם לאחר המלצות רבות, עוז הגיע עשה סריקה מקיפה, תפס 2 חולדות, שם לנו רעלים ותיבות מיוחדות למכרסמים, בנוסף גם שם רעל בביוב. שירות פשוט מקצועי אמליץ עליכם לכל מי שאני מכירה
תודה

אורטל קימחי
אורטל קימחי
12/09/2019

באמצע הלילה שמעתי רעש במטבח הלכתי לבדוק מה זה וראית חולדה ענקית על השיש, צרחתי ולא ידעתי מה לעשות, ישר חיפשתי בטלפון לוכד עכברים שעובד גם בלילה, הגעתי לשגיב הלוכד שהגיע תוך זמן קצר, ממש לכד את החולדה ועשה סריקה מקיפה והשאיר לי 2 מלכודות למקרה ויש עוד והכל נעשה בחיוך ובמחיר באמת הוגן ביחס לשעה.
תודה לשגיב האלוף על שירות מושלם!

אוסנת רחמים
אוסנת רחמים
01/01/2019

חייבת להמליץ על השירות של עוז שפשוט הציל אותי אין מילה אחרת, היה לנו עכבר בבית ולא ידעתי מה לעשות רציתי כבר לעזוב את הדירה וללכת לאמא שלי, הגעתי לעוז הלוכד לאחר המלצות, תוך פחות מחצי שעה היה אצלי לכד את העכבר ממש תוך כמה דקות. 
אין מילים מקצוען

רננה מועלם
רננה מועלם
05/03/2020

תותחים! אני גרה בחיפה והיה לנו עכבר בבית, בעלי ניסה ללכוד את העכבר לבד ללא הצלחה, התקשרתי אליכם הגעתם וכעבור חצי שעה נלכד העכבר.
מקצוענים

רום בן כהן
רום בן כהן
14/12/2019

תודה לשגיב הלוכד שטיפל לנו בבעיית מכרסמים בעליית גג לאחר שמדביר אחר לא הצליח לפתור, כבר חודשיים אחרי אין זכר לחולדות ולעכברים, כיף שיש אנשי מקצוע כמוכם. יישר כוח

שרון סויסה
שרון סויסה
05/02/2020

הייתי בבית עם תינוק וקמתי בלילה וראיתי גללים במטבח, שלחתי לכם ווצאפ, מיד עניתם וזיהתם שמדובר בחולדה, אחרי 20 דקות לוכד חולדות בשם שגיב הגיע, עשה סריקה ומצא את החולדה בין הארונות מטבח, אני ממש ממש מודה לכם על השירות והזמינות.
אנשים ישרים גם לא גבו מחיר מופרז כמו אחרים שהציעו לי מחירים לא הגיוניים

חן יעקב
חן יעקב
29/11/2018

הייתה לנו מכת עכברים בעסק, הזמנתי הדברה נגד מכרסמים מכם והשירות היה ללא דופי, זמינות, מקצוענות ומחיר באמת שאפו.
תודה לכם על הסבלנות

מה חדש
מלכודת חולדות:

עודכן לאחרונה: 27/04/2024, 17:46
מה עושים אם יש חולדה בבית:

עודכן לאחרונה: 10/04/2024, 13:58
הדברת חפרפרת:

עודכן לאחרונה: 15/03/2024, 11:02
ממה חולדות מפחדות:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:11
לוכד עכברים בקרית אתא:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:11
תיבות האכלה לחולדות:

עודכן לאחרונה: 09/11/2023, 14:45

שסתום אל חוזר לביוב

התקנת שסתום אל חוזר לביוב – הפתרון האולטימטיבי נגד חולדות

בתים ובתי עסק רבים חולקים את השטח שלהם עם אורחות לא רצויות – חולדות. אותן חולדות יכולות להגיע משלל מקומות, אך אחת מנקודות החדירה העיקריות שלהן היא מערכת הביוב. יתכן שמתחת לבית או לבית העסק שלכם ובביוב חיות עשרות ואף מאות חולדות, ובסופו של דבר הן ינסו לעלות במעלה הצנרת שלכם בחיפוש אחר מזון.

כדי למנוע מהן את האפשרות לעשות זאת, לנו בחברת הלוכד יש פתרון יעיל עבורכם, והוא שסתום האל חוזר לביוב. מדובר בתוספת לצנרת הביוב שמונעת את האפשרות של החולדות לעלות לביתכם ודרך האסלה, והיא יעילה במיוחד, כשביכולתה לחסוך לכם מאות ואף אלפי שקלים בשנה על הצורך בלכידת והדברת חולדות.

 

רוצים להתקין שסתום אל חוזר לביוב?
לחצו כאן לייעוץ בווצאפ עם לוכד מקצועי
פתרון מושלם למניעת חולדות שעולות מהביוב
הגעה מהיום להיום
שירות בפריסה כלל ארצית

לפרטים נוספים חייגו לטלפון:

 שסתום אל חוזר


היתרונות של שסתום אל חוזר למניעת עליית חולדות מהביוב

השסתום הזה מציע מספר רב של יתרונות במלחמה נגד החולדות:

1. מעבר חד כיווני: השסתום מאפשר למים לעבור לכיוון הביוב, אך לא מאפשר לשום דבר להגיע מכיוון הביוב אל עבר האסלה. זה המנגנון פשוט ויעיל שלמעשה מונע את האפשרות של החולדות לעלות לבית שלכם מהביוב.

2. הפחתת כמות החולדות בבית: על ידי חסימת מעבר החולדות מהביוב לביתכם, אתם למעשה תראו הרבה פחות חולדות בבית ואפילו תיפטרו מהבעיה הזו לחלוטין, זאת כל עוד שאר סביבת ביתכם תהיה אטומה ומוגנת מפניהן.

3. מניעת מחלות: החולדות שעולות מהביוב מביאות איתן את כל המחלות שהן סוחבות משם, והשסתום למעשה לא יאפשר לחולדות שסוחבות חיידקים ונגיפים מהביוב לעלות לביתכם ולזהם את סביבתכם.

4. עמידות לאורך שנים: השסתום שאנחנו מתקינים עשוי מפלדת אל-חלד שמיועדת להחזיק לאורך שנים רבות, מבלי להיכנע לחולדות בשום שלב.

5. חיסכון ענק: במקום להזמין לוכד חולדות בכל פעם שיש חולדה בבית, פתרו לעצמכם את הבעיה אחת ולתמיד בעזרת שסתום האל חוזר בהשקעה חד פעמית.

 

מתי נדרשת התקנת שסתום אל חזור לביוב?

אז איך תדעו האם השסתום הזה אכן מתאים לכם ויסייע לכם?

הנה המקרים שבהם תוכלו להיות בטוחים ששסתום אל חזור הוא הפתרון הנכון:

* הימצאות חולדות בביוב: אם היה אצלכם לוכד חולדות שאכן וידא כי יש חולדות בביוב, כמובן שהתקן שכזה נדרש כדי למנוע מהן לעלות לעבר ביתכם.

* בעיית חולדות חוזרת ונשנית: התקן אל חזור למערכת הביוב יוכל לוודא שאתם לא תצטרכו עוד לסבול מהבעיה שלא הצלחתם לפתור ביעילות עד היום.

* חולדות אצל השכנים: אם יש בשכונה שלכם בעיית חולדות באופן כללי, סביר להניח שהן מגיעות מהביוב, וההתקן ישמור על הבית שלכם מוגן.

* שיפוץ בבית: אם אתם משפצים את הבית, זו הזדמנות מצוינת לשלב את ההתקן הזה ולמנוע הגעת חולדות בעתיד.

 

שסתום אל חוזר מחיר ומה הוא כולל?

השסתום הזה הוא השקעה חד פעמית משתלמת מאוד שאינה יקרה כל כך, ויכולה למעשה להשתוות ל-2 הדברות או לכידות חולדות, כך שאם כבר הזמנתם אותנו להדברת חולדות מקצועית, תוכלו לבקש גם התקנה של השסתום ולמנוע את הפעם הבאה במחיר משתלם.

העלות של השסתום עצמו נעה בין 550-750 ש״ח, ומשתנה בהתאם לקוטר הנדרש. עלות ההתקנה תשתנה בהתאם למורכבות הצנרת והגישה אליה, אולם לרוב תסתכם במחיר סמלי שנע בין 200-300 ש״ח. למידע נוסף ולקבלת הצעת מחיר משתלמת ללא התחייבות תוכלו להרים אלינו כבר עכשיו טלפון.