אוסנת רחמים
אוסנת רחמים
01/01/2019

חייבת להמליץ על השירות של עוז שפשוט הציל אותי אין מילה אחרת, היה לנו עכבר בבית ולא ידעתי מה לעשות רציתי כבר לעזוב את הדירה וללכת לאמא שלי, הגעתי לעוז הלוכד לאחר המלצות, תוך פחות מחצי שעה היה אצלי לכד את העכבר ממש תוך כמה דקות. 
אין מילים מקצוען

אורטל קימחי
אורטל קימחי
12/09/2019

באמצע הלילה שמעתי רעש במטבח הלכתי לבדוק מה זה וראית חולדה ענקית על השיש, צרחתי ולא ידעתי מה לעשות, ישר חיפשתי בטלפון לוכד עכברים שעובד גם בלילה, הגעתי לשגיב הלוכד שהגיע תוך זמן קצר, ממש לכד את החולדה ועשה סריקה מקיפה והשאיר לי 2 מלכודות למקרה ויש עוד והכל נעשה בחיוך ובמחיר באמת הוגן ביחס לשעה.
תודה לשגיב האלוף על שירות מושלם!

חן יעקב
חן יעקב
29/11/2018

הייתה לנו מכת עכברים בעסק, הזמנתי הדברה נגד מכרסמים מכם והשירות היה ללא דופי, זמינות, מקצוענות ומחיר באמת שאפו.
תודה לכם על הסבלנות

רום בן כהן
רום בן כהן
14/12/2019

תודה לשגיב הלוכד שטיפל לנו בבעיית מכרסמים בעליית גג לאחר שמדביר אחר לא הצליח לפתור, כבר חודשיים אחרי אין זכר לחולדות ולעכברים, כיף שיש אנשי מקצוע כמוכם. יישר כוח

שרון סויסה
שרון סויסה
05/02/2020

הייתי בבית עם תינוק וקמתי בלילה וראיתי גללים במטבח, שלחתי לכם ווצאפ, מיד עניתם וזיהתם שמדובר בחולדה, אחרי 20 דקות לוכד חולדות בשם שגיב הגיע, עשה סריקה ומצא את החולדה בין הארונות מטבח, אני ממש ממש מודה לכם על השירות והזמינות.
אנשים ישרים גם לא גבו מחיר מופרז כמו אחרים שהציעו לי מחירים לא הגיוניים

שרה שם טוב
שרה שם טוב
02/01/2020

תודה תודה ועוד פעם תודה, אני גרה בתל אביב וכבר המון זמן סובלת מחולדות, כל הזמן ראינו גללים, הזמנו מדביר שם מלכודות והלך, עד שהגענו אליכם לאחר המלצות רבות, עוז הגיע עשה סריקה מקיפה, תפס 2 חולדות, שם לנו רעלים ותיבות מיוחדות למכרסמים, בנוסף גם שם רעל בביוב. שירות פשוט מקצועי אמליץ עליכם לכל מי שאני מכירה
תודה

רננה מועלם
רננה מועלם
05/03/2020

תותחים! אני גרה בחיפה והיה לנו עכבר בבית, בעלי ניסה ללכוד את העכבר לבד ללא הצלחה, התקשרתי אליכם הגעתם וכעבור חצי שעה נלכד העכבר.
מקצוענים

מה חדש
מלכודת חולדות:

עודכן לאחרונה: 27/04/2024, 17:46
מה עושים אם יש חולדה בבית:

עודכן לאחרונה: 10/04/2024, 13:58
הדברת חפרפרת:

עודכן לאחרונה: 15/03/2024, 11:02
ממה חולדות מפחדות:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:11
לוכד עכברים בקרית אתא:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:11
שסתום אל חוזר לביוב:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:10

תיבות האכלה לחולדות

תיבות האכלה לחולדות – כך מדבירים חולדות בצורה אחראית

איך תיבת האכלה עוזרת להדביר חולדות, אילו אמצעי בטיחות מסייעים למנוע פגיעה בילדים ובבעלי חיים אחרים, מתי אפשר וצריך להשתמש בתיבה שכזו וכמה עולה להדביר עם תיבות האכלה לחולדות? כל התשובות נמצאות כאן לפניכם.

אנשים רבים משערים שהדברה נגד חולדות מצריכה פיזור של רעלים בסביבה שבה הן נמצאות. עם זאת, הדברה שכזו היא כלל אינה אחראית ועלולה לגרום להרעלה של בעלי חיים אחרים, כמו חתולים וכלבים, והיא עלולה אף לסכן ילדים. לכן אנחנו לעולם לא מדבירים כך חולדות, אלא אך ורק עם תיבות האכלה סגורות שהרעל נמצא בתוכן. ההדברה הזו לא פחות יעילה בשום צורה, והמטרה שלה היא לוודא שלא תישקף שום סכנה לאף יצור חי אחר פרט למכרסמים. אנחנו בחברת הלוכד שוקלים בקפידה כל מקרה שבו נדרשת הדברה עם רעל, ונבצע אותה רק במידה שאנחנו בטוחים שלכידה לא תתאפשר.

 

למה כדאי להשתמש בתיבות האכלה נגד חולדות?
לחצו כאן לייעוץ בווצאפ עם לוכד מקצועי
פיזור תיבות עם רעל ופיתיון בחצר, בגג ועוד
פותרים לכם את הבעיה גם מהיום להיום
שירות בפריסה כלל ארצית

לייעוץ בחינם ופרטים נוספים חייגו לטלפון:

 תיבות האכלה לחולדות

מה זה תיבת האכלה לחולדות?

התיבה היא קופסה קטנה שאפשר לנעול בעזרת מפתח שנמצא בידיו של לוכד חולדות בלבד. התיבה עצמה מאובטחת לחפץ כלשהו שנמצא בסביבה ושאינו נייד, כמו גדר של גינה או מעקה של מדרגות, כך שלא ניתן יהיה לקחת אותה מהמקום שבו הצבנו אותה. בתוך התיבה אנחנו מציבים פיתיונות שרעילים לחולדות, ולתיבה עצמה יש פתחים קטנים בצדדים שדרכם יכולים להיכנס המכרסמים. הם נכנסים לתיבה, ניזונים מהפיתיון שמשך אותם, ובסופו של דבר ותוך זמן קצר, הם מתחילים לגסוס ומתים. בשיטת הדברה שכזו ישנה רק סכנה להדברה משנית, למשל אם ציפור תאכל את הפגר של העכבר שמת מהרעל, גם היא תורעל. לכן מומלץ לדאוג גם לפנות את הפגר אחרי ההדברה.


הצבת תיבות האכלה לעכברים בחצר של בניין משותף

תיבות האכלה לעכברים בחצר


מתי משתמשים בתיבות האכלה נגד חולדות?

תמיד עדיף ללכוד את החולדה, וזאת מכמה סיבות. הראשונה היא שזו הדרך המהירה ביותר לטפל בבעיית המכרסמים, והשנייה היא שכך אנחנו לא מסכנים שום חיה אחרת בהרעלה משנית. עם זאת, זה לא תמיד מתאפשר – במיוחד אם ישנה כמות גדולה של חולדות באזור מסוים. אי אפשר ללכוד עשר חולדות בביקור אחד וגם לא בשני ביקורים, ולכן כדי לחסוך לכם בעלות השירות, במצב שכזה מומלץ פשוט לבצע הדברת מכרסמים ולתת לרעל לעשות את שלו.


תיבות האכלה נגד חולדות

יתרונות וחסרונות של תיבות האכלה

היתרונות של תיבת ההאכלה נעוצים ביעילות שלה לטווח הארוך, מה שמשתקף גם במחיר שאתם משלמים על ההדברה. ביחס להדברה עם מלכודות שמצריכה מספר ביקורים, ההדברה עם תיבות ההאכלה היא זולה יותר, וזאת מאחר שהתיבה עצמה היא רב פעמית וצריך רק להציב בה פיתיונות נוספים. אך כמו כל דבר, גם לה יש חסרונות ביחס לפתרונות אחרים לטיפול בחולדות, וכמובן שהיא אינה מהווה פתרון הומאני כמו לכידה ושחרור המכרסם בטבע. בנוסף, חולדה שמתה מהרעלה עלולה לגרום להרעלה משנית של חיה אחרת שתאכל את הפגר שלה.


תיבת האכלה לחולדות עם מפתח לבטיחות מרבית

גם אם ילדים או בעלי חיים ימצאו את התיבה וישחקו איתה, הם לא יוכלו לפתוח אותה מאחר שהיא נעולה עם מפתח. הפיתיון המורעל לא יוכל לצאת דרך החורים שבצדי הקופסה, מכיוון שהוא נעוץ בתוך התיבה ולא מונח בתוכה באופן חופשי. אפילו אם ילדים או בעלי חיים אחרים ינסו לדחוף גפיים לתוך החור שבתיבה, הם לא יוכלו לגעת ברעל, מאחר שהוא נמצא מאחורי קיר וממוקם במרכזה. אנחנו עושים את מרב המאמצים כדי לוודא שלא ייגרם שום נזק לכם, לילדיכם או לחיות המחמד שלכם, והתיבות שלנו מאובטחות ברמה הגבוהה ביותר.


כמה עולה להדביר חולדות עם תיבות האכלה?

המחיר שאתם משלמים על הצבת תיבה עם רעל ופיתיון הוא כ-100 ₪ לתיבה, וייתכן שתידרש רק תיבה אחת, אולם לעיתים צריך להציב כמה תיבות בכמה מוקדים שונים. תוכלו לקבל מאיתנו הצעת מחיר מדויקת בטלפון – אנחנו בחברת הלוכד זמינים עבורכם בכל יום ובכל שעה. נציין שהמחיר שאתם משלמים כולל גם אחריות למשך חודש אחד שלם – עד שבעיית המכרסמים תיפתר במלואה. לא תצטרכו לשלם על ביקור חוזר של המדביר לצורך מילוי התיבות עם פיתיון רעיל נוסף.