אורטל קימחי
אורטל קימחי
12/09/2019

באמצע הלילה שמעתי רעש במטבח הלכתי לבדוק מה זה וראית חולדה ענקית על השיש, צרחתי ולא ידעתי מה לעשות, ישר חיפשתי בטלפון לוכד עכברים שעובד גם בלילה, הגעתי לשגיב הלוכד שהגיע תוך זמן קצר, ממש לכד את החולדה ועשה סריקה מקיפה והשאיר לי 2 מלכודות למקרה ויש עוד והכל נעשה בחיוך ובמחיר באמת הוגן ביחס לשעה.
תודה לשגיב האלוף על שירות מושלם!

שרון סויסה
שרון סויסה
05/02/2020

הייתי בבית עם תינוק וקמתי בלילה וראיתי גללים במטבח, שלחתי לכם ווצאפ, מיד עניתם וזיהתם שמדובר בחולדה, אחרי 20 דקות לוכד חולדות בשם שגיב הגיע, עשה סריקה ומצא את החולדה בין הארונות מטבח, אני ממש ממש מודה לכם על השירות והזמינות.
אנשים ישרים גם לא גבו מחיר מופרז כמו אחרים שהציעו לי מחירים לא הגיוניים

רננה מועלם
רננה מועלם
05/03/2020

תותחים! אני גרה בחיפה והיה לנו עכבר בבית, בעלי ניסה ללכוד את העכבר לבד ללא הצלחה, התקשרתי אליכם הגעתם וכעבור חצי שעה נלכד העכבר.
מקצוענים

חן יעקב
חן יעקב
29/11/2018

הייתה לנו מכת עכברים בעסק, הזמנתי הדברה נגד מכרסמים מכם והשירות היה ללא דופי, זמינות, מקצוענות ומחיר באמת שאפו.
תודה לכם על הסבלנות

רום בן כהן
רום בן כהן
14/12/2019

תודה לשגיב הלוכד שטיפל לנו בבעיית מכרסמים בעליית גג לאחר שמדביר אחר לא הצליח לפתור, כבר חודשיים אחרי אין זכר לחולדות ולעכברים, כיף שיש אנשי מקצוע כמוכם. יישר כוח

שרה שם טוב
שרה שם טוב
02/01/2020

תודה תודה ועוד פעם תודה, אני גרה בתל אביב וכבר המון זמן סובלת מחולדות, כל הזמן ראינו גללים, הזמנו מדביר שם מלכודות והלך, עד שהגענו אליכם לאחר המלצות רבות, עוז הגיע עשה סריקה מקיפה, תפס 2 חולדות, שם לנו רעלים ותיבות מיוחדות למכרסמים, בנוסף גם שם רעל בביוב. שירות פשוט מקצועי אמליץ עליכם לכל מי שאני מכירה
תודה

אוסנת רחמים
אוסנת רחמים
01/01/2019

חייבת להמליץ על השירות של עוז שפשוט הציל אותי אין מילה אחרת, היה לנו עכבר בבית ולא ידעתי מה לעשות רציתי כבר לעזוב את הדירה וללכת לאמא שלי, הגעתי לעוז הלוכד לאחר המלצות, תוך פחות מחצי שעה היה אצלי לכד את העכבר ממש תוך כמה דקות. 
אין מילים מקצוען

מה חדש
מלכודת חולדות:

עודכן לאחרונה: 27/04/2024, 17:46
מה עושים אם יש חולדה בבית:

עודכן לאחרונה: 10/04/2024, 13:58
הדברת חפרפרת:

עודכן לאחרונה: 15/03/2024, 11:02
ממה חולדות מפחדות:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:11
לוכד עכברים בקרית אתא:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:11
שסתום אל חוזר לביוב:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:10

לוכד עכברים בקרית אונו

לוכד עכברים בקרית אונו - הניסיון שמבטיח תוצאות

מפגש עם עכבר או עם חולדה הוא חוויה לא נעימה, ויש גם מקרים טראומטיים. עכברים עלולים להעביר לבני אדם לפטופירוזיס (המחלה שמוכרת יותר בשם "עכברת"), סיכון נוסף הוא סלמונלה (אותו חיידק מסוכן שנמצא לפעמים גם בביצים), חולדות עלולות לנשוך כשהן בלחץ, ובאופן כללי אין סיבה לארח מכרסמים בבית או בעסק. כדי לפתור את הבעיה במהירות ובוודאות נדרש ניסיון רחב - וזה היתרון המשמעותי של "הלוכד". כל לוכד עכברים בקרית אונו מטעמנו יתן לכם אחריות מלאה לעבודה, והחברה מתחייבת להגעה מהירה ולמחירים נמוכים.

הזמינו לוכד עכברים בקרית אונו מעכשיו לעכשיו!
לוכד חולדות בקרית אונו מחיר החל מ-300 ש"ח
מתחייבים לפתור את הבעיה עם 100% הצלחה
שירות מהיר בזמינות 24 שעות ביממה
רישיון המשרד להגנת הסביבה

לייעוץ בחינם ופרטים נוספים חייגו לטלפון:

 לוכד עכברים בקרית אונו שזמין 24 שעות


שיטות העבודה של לוכד עכברים מנוסה ומיומן

המרכיב החשוב ביותר בעבודה של הלוכד הוא התכנון. העכברים הקטנטנים (אורך של עכבר בלי הזנב הוא בסך הכל כ-8 ס"מ, בערך כמו אצבע של אדם בוגר) הם חמקמקים מאוד, והחולדות הן חכמות ויודעות איך לשרוד גם במצבים קשים מבחינתן. בהתאם רק מי שמכיר היטב את ההרגלים של המכרסמים ויודע לצפות מראש כל תנועה ותנועה שלהם יכול להיות תמיד צעד אחד לפניהם - וללכוד אותם.

דגש משמעותי שני בעבודה של לוכד עכברים בקרית אונו הוא דרך הפעולה: רעל עכברים עלול להוביל למצב שבו העכבר שהגיע אליכם לבית או לעסק אכן ימות, אבל במקום שבו בכלל לא תוכלו לראות את הפגר. במקרים כאלה עלול להיגרם מפגע תברואתי חמור, ולכן לכידת עכברים יעילה תתבצע בעזרת מלכודות.

 

סוגי מלכודות לעכברים ולחולדות

ישנם 4 סוגים של מלכודות שבהן משתמש מדביר עכברים וחולדות:

1. מלכודת דבק - יעילה רק נגד עכברים. חשוב לדעת מראש שהעכבר פשוט נדבק למלכודת ומת מרעב, צמא ותשישות, ולכן ייתכן שהוא יגסוס זמן רב יחסית - מחזה שלא כל אחד רוצה לראות.

2. מלכודת קפיץ - ברגע שהעכבר או החולדה נכנסים למלכודת מופעל קפיץ עוצמתי שמוחץ אותם. בדרך זו של לכידת חולדה בקרית אונו המכרסמים מתים באופן מידי ובלי לסבול.

3. מלכודת חשמלית - סוג נוסף של מלכודת שגורם לעכבר או לחולדה למות בן רגע, במקרה זה על באמצעות שוק חשמלי.

4. מלכודת כלוב - פתרון מיועד למי שרוצה להיפטר מהאורחים הלא מוזמנים אבל לא רוצה להרוג אותם. אחרי שהעכבר או החולדה נתפסים, הלוכד חוזר, לוקח איתו את הכלוב ומשחרר אותם בשדה פתוח.

בכל מקרה יש חשיבות רבה מאוד למיקום חכם של המלכודת או המלכודות, על בסיס תכנון אסטרטגיה מתאימה, ולכן רק לוכד עכברים מומלץ בקרית אונו יכול להבטיח וגם לקיים פתרון ודאי ומהיר.


למה חשוב להזמין לוכד חולדות בקרית אונו אם יש סימנים לחולדה?

חולדות עלולות להיכנס לבתים דרך קירות ואפילו דרך האסלה, שכן הן יודעות לשחות. הן נמשכות למקומות שבהם נמצאים בני אדם בגלל שפע המזון הזמין עבורן, ואוכלות כמעט הכל.

חולדה עלולה לגרום נזקים של ממש לאריזות שונות בבית ואפילו לרהיטים. כשהיא במצוקה ומרגישה מאוימת, היא עלולה גם לנשוך. לוכד חולדות בקרית אונו עם ניסיון יודע איך להתמודד עם המכרסם החכם, כשבנוסף למלכודות השונות יש גם אופציה של שימוש בלוכדן - מוט ארוך ומיוחד שפשוט תופס את החולדה. בדרך זו לוכד חולדות מיומן יכול להכניס אותה לתיבה כלשהי ולהוציא אותה מהבית או העסק שלכם.

 

איפה נמצאים עכברים בקרית אונו כשהם מגיעים לבית או לעסק?

עכברים מגיעים לבתים ולעסקים כדי לחפש אוכל. בהתאם הם נמשכים למטבחים, אבל יכולים להסתתר בעוד מקומות רבים - במחסנים, בעליות גג, במרפסות שירות ואפילו בתעלות המזגן. בפרט העכברים מרגישים בטוחים מאחורי מקרר, בתוך ארונות שבהם אפשר להתחבא וגם בסדקים בקירות.

בחלק מהמקרים כדאי להזמין לוכד עכברים בקרית אונו גם אם לא ראיתם בפועל את המכרסם הזעיר, אבל יש סימנים מובהקים לנוכחות שלו: סימני כרסום על אריזות מזון (וגם על כבלי חשמל ופריטים אחרים בבית - עכברים מחדדים את השיניים שלהם באופן קבוע ולכן הסימנים), גללים (שנראים כמו גרגרי אורז אבל בצבע כהה) ורעש של הליכה מהירה בשעות הלילה.

 

לכידת עכבר בקרית אונו בזמינות גבוהה

בכל מצב שבו נוצר צורך בשירות שללוכד עכברים 24 שעות בקרית אונו, הפתרון הוא הלוכד - חברה ותיקה שעובדת מסביב לשעון ומקפידה גם על אמינות מוחלטת. לכידת וגם הדברת מכרסמים מתבצעות בהתאם להעדפות הלקוח, ביעילות ובמהירות גם כשמדובר בסביבה מורכבת ובמכרסמים ערמומיים וחמקמקים. כדי להבטיח לכם ראש שקט באמת תקבלו על השירות של מדביר חולדות ועכברים אחריות מלאה, וטיפים שיעזרו לכם למנוע הופעת מכרסמים חדשים.