רום בן כהן
רום בן כהן
14/12/2019

תודה לשגיב הלוכד שטיפל לנו בבעיית מכרסמים בעליית גג לאחר שמדביר אחר לא הצליח לפתור, כבר חודשיים אחרי אין זכר לחולדות ולעכברים, כיף שיש אנשי מקצוע כמוכם. יישר כוח

שרה שם טוב
שרה שם טוב
02/01/2020

תודה תודה ועוד פעם תודה, אני גרה בתל אביב וכבר המון זמן סובלת מחולדות, כל הזמן ראינו גללים, הזמנו מדביר שם מלכודות והלך, עד שהגענו אליכם לאחר המלצות רבות, עוז הגיע עשה סריקה מקיפה, תפס 2 חולדות, שם לנו רעלים ותיבות מיוחדות למכרסמים, בנוסף גם שם רעל בביוב. שירות פשוט מקצועי אמליץ עליכם לכל מי שאני מכירה
תודה

שרון סויסה
שרון סויסה
05/02/2020

הייתי בבית עם תינוק וקמתי בלילה וראיתי גללים במטבח, שלחתי לכם ווצאפ, מיד עניתם וזיהתם שמדובר בחולדה, אחרי 20 דקות לוכד חולדות בשם שגיב הגיע, עשה סריקה ומצא את החולדה בין הארונות מטבח, אני ממש ממש מודה לכם על השירות והזמינות.
אנשים ישרים גם לא גבו מחיר מופרז כמו אחרים שהציעו לי מחירים לא הגיוניים

חן יעקב
חן יעקב
29/11/2018

הייתה לנו מכת עכברים בעסק, הזמנתי הדברה נגד מכרסמים מכם והשירות היה ללא דופי, זמינות, מקצוענות ומחיר באמת שאפו.
תודה לכם על הסבלנות

אוסנת רחמים
אוסנת רחמים
01/01/2019

חייבת להמליץ על השירות של עוז שפשוט הציל אותי אין מילה אחרת, היה לנו עכבר בבית ולא ידעתי מה לעשות רציתי כבר לעזוב את הדירה וללכת לאמא שלי, הגעתי לעוז הלוכד לאחר המלצות, תוך פחות מחצי שעה היה אצלי לכד את העכבר ממש תוך כמה דקות. 
אין מילים מקצוען

רננה מועלם
רננה מועלם
05/03/2020

תותחים! אני גרה בחיפה והיה לנו עכבר בבית, בעלי ניסה ללכוד את העכבר לבד ללא הצלחה, התקשרתי אליכם הגעתם וכעבור חצי שעה נלכד העכבר.
מקצוענים

אורטל קימחי
אורטל קימחי
12/09/2019

באמצע הלילה שמעתי רעש במטבח הלכתי לבדוק מה זה וראית חולדה ענקית על השיש, צרחתי ולא ידעתי מה לעשות, ישר חיפשתי בטלפון לוכד עכברים שעובד גם בלילה, הגעתי לשגיב הלוכד שהגיע תוך זמן קצר, ממש לכד את החולדה ועשה סריקה מקיפה והשאיר לי 2 מלכודות למקרה ויש עוד והכל נעשה בחיוך ובמחיר באמת הוגן ביחס לשעה.
תודה לשגיב האלוף על שירות מושלם!

מה חדש
מלכודת חולדות:

עודכן לאחרונה: 27/04/2024, 17:46
מה עושים אם יש חולדה בבית:

עודכן לאחרונה: 10/04/2024, 13:58
הדברת חפרפרת:

עודכן לאחרונה: 15/03/2024, 11:02
ממה חולדות מפחדות:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:11
לוכד עכברים בקרית אתא:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:11
שסתום אל חוזר לביוב:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:10

לוכד חולדות

מזמינים לוכד חולדות ונפטרים אחת ולתמיד מהמכרסמים

איך לוכד חולדות מוצא חולדה שאי אפשר לדעת איפה היא מסתתרת, כיצד הוא תופס אותה בפועל, מתי משתמשים במלכודות, אילו סוגי מלכודות קיימים, מה מביניהן היעילה ביותר ללכידה ומה עושים עם החולדה אחרי שנתפסה? המשיכו לקרוא וגלו את כל התשובות לשאלות האלה.

מאז ומתמיד חולדות היוו בעיה קשה עבור האדם, ולמעשה לוכד חולדות זה מקצוע עתיק יומין, עוד מימי מגפת המוות השחור באירופה, שהחשודות העיקריות בהעברתה היו חולדות. גם כיום חולדות נחשבות למפגע תברואתי, על אחת כמה וכמה אם הן מצויות בבית עסק כמו מסעדה או כל מקום אחר לממכר מזון, ולכן אי אפשר לתת להן להתרוצץ סתם כך ולהתרבות ללא שליטה. כדי להיפטר מהן צריך להזמין לוכד חולדות מקצועי, ודרך חברת הלוכד תוכלו לוודא שיגיע אליכם אחד כזה כבר בשעה הקרובה. כל מה שצריך לעשות זה להרים אלינו טלפון, לקבל הצעת מחיר, והלוכד הקרוב ביותר אליכם כבר יהיה אצלכם.


 לוכד חולדות מוסמך בזמינות מיידית
לכידת חולדות במגוון שיטות מחיר מ-300 ש"ח
מתחייבים לפתור את הבעיה
שירות בפריסה ארצית רחבה
רישיון המשרד להגנת הסביבה

לייעוץ בחינם ופרטים נוספים חייגו לטלפון:

 לוכד חולדות מוסמך ומנוסה

 

איך לזהות חולדה שצריך ללכוד?

בגדול יכולים להיכנס לבית שלכם שני מכרסמים – חולדה או עכבר. החולדה היא הגדולה מבין השניים (16-40 ס״מ), והצעדים ללכידתה הם מעט שונים. כדי לזהות אותה עליכם לאו דווקא להסתכל עליה, אלא על הגללים שלה אותם תמצאו בקלות במקום שבו היא מוצאת את מזונה או שבו היא נוטה להסתתר:

גודל: 10-20 מ״מ

צורה: כמו של בננה

כמות: 40 מדי יום

בנוסף לכך אתם תוכלו לזהות בביתכם סימנים שומניים לאורך הפאנלים וסימני כרסום במתכות רכות (כמו אלומיניום) או כבלים, אך אלה עשויים גם כן לרמז על עכברים.

 

איך לוכדים חולדה

איך לוכדים חולדה

 

מצאתי מכרסם – איך יודעים שזו חולדה?

אם המכרסם שמצאתם ממש עומד מולכם, תוכלו לזהות אותו על ידי ההתנהגות שלו, כשיש 2 מאפיינים שמבדילים בינו לבין עכבר:

1. פעיל ביום: גם החולדות, כמו העכברים, פעילות בעיקר בלילה, אך הן יכולות להתרגל לנוכחותכם ולהתחיל להרגיש בטוחות לידכם, עד לרמה שתראו אותן מתהלכות בבית גם במהלך היום.

2. מטפס על קירות: אם המכרסם יכול להיצמד לקיר כמו זבוב ולטפס עליו במהירות, זה סימן מובהק לכך שמדובר בחולדה. יש לה כפות רגליים גדולות יותר שמתאימות לטיפוס.


לכידת חולדות זו המומחיות שלנו

כדי לתפוס חולדה צריך להיות חכם ולפעול חכם, ורק מי שיש לו ניסיון בתחום יכול לעשות זאת ביעילות. גם אם תפסתם בעבר עכבר בעצמכם ובעזרת מלכודת שקניתם, יכול מאוד להיות שתיכשלו אם תנסו ללכוד חולדה, כי למעשה יש הבדל עצום בין לכידת חולדות לבין לכידת עכברים. החולדות הן חכמות הרבה יותר – הן כל כך אינטליגנטיות עד שהן לומדות להימנע ממלכודות, במיוחד אם כבר ראו חולדה אחרת שנלכדה.

יתרה מכך, אם למשל חולדה נלכדה במלכודת דבק, היא תעשה את כל המאמצים כדי להשתחרר ממנה, ואפילו תנסה לכרסם את רגליה שנדבקו למלכודת כדי להשתחרר ממנה. לכן יש צורך לבחור את המלכודות בצורה חכמה שתתאים למכרסם הגדול הזה, וכן להסתיר ולהציב את אותן בחכמה, וזה דורש ניסיון וידע – במיוחד אם מנסים לתפוס חולדות בחצר ובאופן כללי בשטח פתוח.


 

לכידת חולדה - תפיסה ביד תוך 10 דקות

לוכד חולדות - תפיסה ביד


לכידה של חולדה בגינה

לכידת חולדה בחצר


איך לתפוס חולדה בבית אם מיקומה ידוע?

לכידה שכזו, בה בעצם ראיתם את החולדה בעצמכם ואתם יודעים לכוון את הלוכד למיקומה, תהיה הזולה ביותר מכיוון שהיא תצריך הכי פחות עבודה מהלוכד שיגיע אליכם. כל מה שהוא יצטרך לעשות זה לשלוף את הלוכדן, לכוון אותו אל עבר מקום המסתור של חולדה בבית ולתפוס אותה בתוכו – בלי להזיז את הרהיט או הפריטים שמאחוריהם היא מתחבאת כדי לא להבריח אותה. לכידה שכזו מתבצעת באופן מידי ולכן פותרת לכם את הבעיה מהר, אך אם ישנם סימנים לחולדות נוספות, יהיה עדיף להציב גם מלכודות או רעלים כדי לוודא שלא יישארו עוד חולדות אחרות שיסתובבו באזור.


לכידת חולדה בידיים


לכידה בלי להרוג במלכודת הומאנית


איך ללכוד חולדה שלא יודעים את מיקומה?

כשמיקומה של החולדה אינו ידוע, לוכד החולדות דבר ראשון יחפש סימנים להימצאותה. במקרים רבים קל לנו מאוד להבין איפה מתחבאת החולדה, פשוט מכיוון שאנחנו רואים את הסימנים שהיא השאירה אחריה (מזהים קקי של חולדה או עכבר בעיקר) ומהם ניתן לראות את שביל ההליכה שלה לאורך הקיר. אם מצאנו את החולדה, נתפוס אותה עם לוכדן או אפילו בידיים.

אך איך ללכוד חולדה אם לא מוצאים אותה? את זה עושים בעזרת מלכודות עם פיתיון, כשמה שמושך חולדות ביעילות המרבית זה דברים כמו חמאת בוטנים, פירות, ירקות, דגנים ואפילו בשר – לא גבינה כמו שלימדו אתכם בסרטים המצוירים. הפיתיון אמור לעבוד באופן מידי, וייתכן כי אפילו תוך פחות משעה תילכד החולדה בתוך המלכדות.


לכידת חולדה בבית

 לכידת חולדות בבית

 

לכידת חולדה במלכודת הומאנית ושחרור בטבע

לכידת חולדה הומאנית

 

איפה כדאי לחפש את החולדה בבית?

גם אם יש לכם בית ממש גדול, סביר להניח שהחולדה תבחר להסתתר בכמה מקומות ספציפיים:

מטבח: שם יש הרבה מזון בשביל החולדה, ויתכן שתבחינו באריזות או שקיות עם חורים שהיא יצרה בהם.

עליית גג: חפשו שם כרסומים או גללים של חולדות. במקום מבודד שכזה היא יכולה להישאר בבטחה לאורך כל היום.

קירות/תקרות: אם יש פתחים בקירות או בתקרות של הבית, החולדה תוכל להסתתר שם – אפילו בפתח של המזגן.  

 

איפה מחפשים חולדה מחוץ לבית?

החולדה מטבעה תעדיף לחיות במקום מבודד בתוך הבית שלכם, אך יכול מאוד להיות שהיא מגיעה מבחוץ וחוזרת שם למחילה שלה. אלו הם המקומות שבהם כדאי לחפש אותה:

מחסן: בדקו האם יש פתח שמאפשר לה לחדור לתוכו או שאולי היא יצרה מחילה מתחת למחסן שדרכה היא חודרת אליו אם אין לו רצפת בטון. שם יש לה הרבה מקום להסתתר.

חנייה: אם יש לכם חנייה מקורה, יתכן שהחולדה תסתתר שם בין החפצים שזרוקים על הרצפה לצד הקירות.

דק: בדקו מה מצב הדק שלכם והאם יש עליו סימני כרסום, ובעזרת פנס חפשו חולדות או גללים מתחת לעץ.

פח קומפוסט: הקומפוסט מושך את החולדה מכיוון שהיא ניזונה ממה שהיא מוצאת שם וגם יכולה להסתתר בתוך הפח. ודאו שהמכסה של הפח סגור תמיד.

עשבייה: אם יש לכם הרבה שיחים ועשבים שמאפשרים לחולדה להסתתר ביניהם, יתכן שהיא חפרה לעצמה מחילה ביניהם ותחתם.


מה עושים עם חולדה שנתפסה חיה?

אם השתמשנו במלכודת כלוב, החולדה שתיתפס תישאר חיה בתוכה, אולם צריך יהיה לפנות אותה לאנשהו. אנחנו נחזור אליכם כדי לקחת את המלכודת שהשארנו, יחד עם החולדה, ואותה נשחרר בטבע והרחק מאזורכם. לכידת חולדה שנעשתה בעזרת מלכודת דבק לא תצריך אותנו, ועל אף שהחולדה יכולה להיות חיה, סביר להניח כי היא תמות בסופו של דבר מרעב או צמא. תוכלו להשליך אותה לפח ומומלץ שלא תנסו לחלץ אותה מהמלכודת, מכיוון שזה רק יגרום לה לפצע שיסב לה עוד יותר נזק וסבל מיותרים. רק תיזהרו שלא תינשך אתכם, ואם אתם חוששים הזמינו אותנו כדי לפנות אותה.


לכידה הומאנית ושחרור בטבע

 

מה עושים עם פגר חולדה בבית?

אם החולדה נלכדה במלכודת קפיץ שהרגה אותה באופן מידי, ניתן להיפטר ממנה יחד עם המלכודת ולזרוק את שניהם לפח האשפה. אותו הדבר תקף גם למקרה שבו נמצאה חולדה מתה במלכודת דבק. אם מנגד היה צריך להדביר חולדה גדולה והשיטה שנבחרה היא רעל, סביר להניח שתמצאו את גופתה איפשהו בבית. גם אותה צריך יהיה לפנות לפח האשפה.

אך מה קורה אם לא מוצאים את הפגר של החולדה? הרי ייתכן כי היא נשארה בתוך המחילה שלה ושם היא מתה. במקרה שכזה אתם תזהו את העובדה שיש פגר של חולדה בבית רק כשיעלה ריח רע ממקום הימצאותו, ואז יהיה עליכם ליצור איתנו קשר כדי שנסייע לכם בפינוי הפגר. 

 

לכידה של חולדה עם לוכדן ושחרור בטבע

לוכד חולדות מקצועי

 

לוכד חולדות מחיר זול – גם ללכידה בלילה

אנחנו מתחייבים לספק לכם את המחיר הזול ביותר ללכידת חולדות – אפילו ללכידה מידית מהיום להיום – כשהמחיר שלנו מתחיל ב-300 שקלים ללכידה על המקום. במקרים אחרים, בהם יהיה צריך לאתר את החולדה או ללכוד מספר רק של חולדות, תשלמו על שירותיו של לוכד חולדות מחיר שיכול להגיע עד ל-750 שקלים. מומלץ ליצור איתנו קשר כבר עכשיו לקבלת הצעת מחיר מדויקת בטלפון ללא התחייבות. רוצים לבדוק מחירים נוספים ללכידת מכרסמים? כנסו למחירון המעודכן שלנו


תפיסת חולדה מאחורי המקרר

תסיפת חולדה מאחורי מקרר

 

שירותי לכידת חולדות בפריסה ארצית 24/7

מכיוון שהחולדות יוצאות ממקום המחבוא שלהן בשעות החשיכה, סביר להניח שתראו אותן בלילה ולא במהלך היום. אל דאגה – אתם לא צריכים לחכות לבוקר כדי להזמין מאיתנו לכידת חולדה, כי המוקד שלנו זמין בשבילכם 24 שעות ביממה. אנחנו מגיעים גם ללכידה באמצע הלילה ובסוף השבוע במידת הצורך, כך שתמיד יש לכם על מי לסמוך אצלנו.

 

בתמונה - ביצוע הלכידה של חולדה בעזרת לוכדן

לכידת חולדה עם לוכדן

לכידה של חולדה בארון מטבח עם מלכודת קפיץ

חולדה בארון מטבח

 

לכידת חולדה בכלוב


שאלות ותשובות לפני שמזמינים לוכד חולדות

קשה עד בלתי אפשרי להרוג חולדה ללא מלכודת, כשהיעילה ביותר למטרה זו היא מלכודת חשמלית, ואחריה מלכודת קפיץ. דרך אחרת לחסל חולדות היא בעזרת פיתיונות מורעלים.
האמת היא שאין הבדל כלל וכלל בין חולדה לעכברוש, ומדובר באותו המכרסם, פשוט שהשם חולדה הוא הרשמי ואילו השם עכברוש הוא כינוי בשפה העממית.
כדי להיפטר מחולדות צריך להציב מלכודות עם פיתיון, וזה פתרון זול וטוב שעובד תמיד. עם זאת, במקרים שבהם יש כמות גדולה של חולדות, העדיפות היא להציב פיתיון מורעל בתיבות האכלה.
הדרך היעילה ביותר לתפוס חולדה היא בעזרת מלכודת מקצועית, כשמלכודת חשמלית מהווה את הפתרון היעיל והמהיר ביותר לבעיית החולדות, אולם גם מלכודת קפיץ פשוטה יכולה לעשות את העבודה.
חולדות יכולות לטפס על כל משטח מחוספס, וזה כולל קירות לבנים, בטון, עץ וגבס. לא רק זה, אלא שהן גם טובות בלקפוץ, כך שהן יכולות לנתר ממקום גבוה, כמו מדף, למקום גבוה אחר ברחבי הבית.