חן יעקב
חן יעקב
29/11/2018

הייתה לנו מכת עכברים בעסק, הזמנתי הדברה נגד מכרסמים מכם והשירות היה ללא דופי, זמינות, מקצוענות ומחיר באמת שאפו.
תודה לכם על הסבלנות

שרון סויסה
שרון סויסה
05/02/2020

הייתי בבית עם תינוק וקמתי בלילה וראיתי גללים במטבח, שלחתי לכם ווצאפ, מיד עניתם וזיהתם שמדובר בחולדה, אחרי 20 דקות לוכד חולדות בשם שגיב הגיע, עשה סריקה ומצא את החולדה בין הארונות מטבח, אני ממש ממש מודה לכם על השירות והזמינות.
אנשים ישרים גם לא גבו מחיר מופרז כמו אחרים שהציעו לי מחירים לא הגיוניים

אוסנת רחמים
אוסנת רחמים
01/01/2019

חייבת להמליץ על השירות של עוז שפשוט הציל אותי אין מילה אחרת, היה לנו עכבר בבית ולא ידעתי מה לעשות רציתי כבר לעזוב את הדירה וללכת לאמא שלי, הגעתי לעוז הלוכד לאחר המלצות, תוך פחות מחצי שעה היה אצלי לכד את העכבר ממש תוך כמה דקות. 
אין מילים מקצוען

אורטל קימחי
אורטל קימחי
12/09/2019

באמצע הלילה שמעתי רעש במטבח הלכתי לבדוק מה זה וראית חולדה ענקית על השיש, צרחתי ולא ידעתי מה לעשות, ישר חיפשתי בטלפון לוכד עכברים שעובד גם בלילה, הגעתי לשגיב הלוכד שהגיע תוך זמן קצר, ממש לכד את החולדה ועשה סריקה מקיפה והשאיר לי 2 מלכודות למקרה ויש עוד והכל נעשה בחיוך ובמחיר באמת הוגן ביחס לשעה.
תודה לשגיב האלוף על שירות מושלם!

רננה מועלם
רננה מועלם
05/03/2020

תותחים! אני גרה בחיפה והיה לנו עכבר בבית, בעלי ניסה ללכוד את העכבר לבד ללא הצלחה, התקשרתי אליכם הגעתם וכעבור חצי שעה נלכד העכבר.
מקצוענים

שרה שם טוב
שרה שם טוב
02/01/2020

תודה תודה ועוד פעם תודה, אני גרה בתל אביב וכבר המון זמן סובלת מחולדות, כל הזמן ראינו גללים, הזמנו מדביר שם מלכודות והלך, עד שהגענו אליכם לאחר המלצות רבות, עוז הגיע עשה סריקה מקיפה, תפס 2 חולדות, שם לנו רעלים ותיבות מיוחדות למכרסמים, בנוסף גם שם רעל בביוב. שירות פשוט מקצועי אמליץ עליכם לכל מי שאני מכירה
תודה

רום בן כהן
רום בן כהן
14/12/2019

תודה לשגיב הלוכד שטיפל לנו בבעיית מכרסמים בעליית גג לאחר שמדביר אחר לא הצליח לפתור, כבר חודשיים אחרי אין זכר לחולדות ולעכברים, כיף שיש אנשי מקצוע כמוכם. יישר כוח

מה חדש
מלכודת חולדות:

עודכן לאחרונה: 27/04/2024, 17:46
מה עושים אם יש חולדה בבית:

עודכן לאחרונה: 10/04/2024, 13:58
הדברת חפרפרת:

עודכן לאחרונה: 15/03/2024, 11:02
ממה חולדות מפחדות:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:11
לוכד עכברים בקרית אתא:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:11
שסתום אל חוזר לביוב:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:10

איך ללכוד עכבר

איך ללכוד עכבר ולהרחיק אותו מסביבתכם?

חדירת מכרסמים לתוך מבנה היא אחת הבעיות היותר חמורות שצריך לפתור במהירות. זאת משום שהמכרסמים מתרבים במהירות והנוכחות שלהם עלולה להופך לבעיה של ממש בתוך זמן קצר יחסית. הלוכדים המקצועיים של הלוכד אמונים על לכידת עכברים מקצועית, מהירה ויעילה. איך ללכוד עכבר במהירות ובמקצועיות? האם אפשר לתפוס עכבר בבית בלי להשתמש במלכודת? מה עדיף, להדביר עכבר או ללכוד אותו? איך תופסים עכבר בצורה מקצועית? את כל התשובות תוכלו למצוא כאן.


איך להיפטר מעכברים ואיך לתפוס אותם?
לכידת עכברים בידיים - במקום!
נפתור לכם את הבעיה באהבה
שירות בפריסה כלל ארצית

לייעוץ בחינם ופרטים נוספים הרימו טלפון:

  איך ללכוד עכבר בבית

 

איך ללכוד עכברים במהירות וביעילות?

עכבר הוא מכרסם אוכל כל שיכול להסתדר כמעט בכל מקום. העכבר נמשך למגורי בני אדם, פשוט בגלל שיש שם הרבה מזון. הבעיה היא שהעכבר עלול להביא איתו מחלות שונות וגם ההפרשות שלו, אשר מתפזרות לכל אורך מסלול התנועה שלו, יכולות להדביק את הדיירים ואת מי ששוהים במבנה בלא מעט מחלות. כשעושים את השיקול וחושבים איך להיפטר מהעכבר שחדר לבית הרי שהפתרון המקצועי והנכון ביותר הוא ללכוד את העכבר ולשחרר במקום אחר, הרחק מהבית. בהתחלה, לוכד עכברים ילמד את ההתנהגות של המכרסם ואת מסלול התנועה הקבוע שלו. בשלב הבא הוא יציב מלכודות שבתוכן יש פיתיונות שימשכו את העכבר פנימה. אחרי שהעכבר יילכד הוא יורחק מהמבנה למקום שממנו לא יוכל לחזור שוב פנימה.

 

האם אפשר לתפוס עכבר בבית בלי להשתמש במלכודת?

בחירת הדרך הנכונה ללכוד עכבר היא לרוב עניין מקצועי של המדביר. בדרך כלל הוא יציב מלכודות על מסלול התנועה הקבוע של העכברים. רק במקרים מעטים תתבצע לכידה ללא מלכודת. התשובה לשאלה איך לתפוס עכבר בבית בלי מלכודת היא שימוש במלכודת דבר, או במלכודת שגורמת לעכבר ליפול לתוך דלי שממנו הוא לא יכול לצאת. לרוב, השיטה הזאת איננה בשימוש כי הרבה יותר קל להפעיל מלכודת. הבעיה היא לא עצם הפעלה של מלכודת, אלא איפה לשים אותה. כמו תמיד, השאלה איך לתפוס עכבר היא שאלה מקצועית וההחלטה צריכה להיות של המדביר, בהתאם לתנאים ולמצב הקיים. חשוב לציין כי לוכד מקצועי יודע גם ללכוד עכברים בידיים ללא שימוש בשום אמצעים נוספים.


איך תופסים עכבר בידיים?

לכידה של עכבר לעולם לא תיעשה בידיים חשופות, מכיוון שלמכרסמים האלה יש לסת חזקה מאוד והנשיכה שלהם יכולה לפצוע. לכן ראשית אנחנו משתמשים בכפפות עבות מאוד שלא יאפשרו לעכבר לנשוך דרכן, ושנית, אנחנו נעזרים בכלי נוסף שיעזור לנו לתפוס את העכבר, כמו למשל לוכדן. אנחנו מכירים עוד שיטה איך לתפוס עכבר בלי מלכודת שבה אפילו אתם תוכלו להיעזר, והיא לנסות לכלוא את העכבר בתוך כלי פלסטיק שאפשר להפיל עליו מעט מלמעלה. יתכן שהעכבר יברח אם תנסו לעשות זאת ולא תצליחו, ואם הוא הסתתר אל דאגה – אנחנו נוכל למצוא אותו בקלות.

 

האם עדיף להדביר או ללכוד עכבר?

אף שכל מדביר יכול ללכוד את העכבר מצד אחד וגם לפעול ולחתור לכך שהוא ימות מצד שני, הרי שבדרך כלל, מדביר מנוסה מעדיף ללכוד את העכבר. יש לכך כמה סיבות:

1. הומאניות: עכבר הוא בעל חיים ואין לגרום לשום בעל חיים סבל, אם הדבר איננו הכרחי.

2. מעשיות: לכידת עכבר חוסכת בסיכומו של עניין הרבה זמן וכסף לעומת הדברת מכרסמים. גרימת מוות לעכבר לא מבטיחה שאותו עכבר ימות במקום שבו קל למצוא אותו. לרוב, עכברים מתים בתוך מחילות ומקומות נסתרים וקשה למצוא את הגופה לפני שהיא מתחילה להסריח. לכידה של העכבר והרחקה שלו עשויות למנוע עוגמת נפש מצד אחד וסכנה בריאותית של ממש מצד שני לכל הדיירים והאורחים במבנה.

 

איך לוכדים עכבר בצורה מקצועית?

אחד הדברים שחשוב מאוד לדעת על עכברים וחולדות הוא העובדה שמדובר ביצורים חכמים, באופן שמי שנחשף אליו לראשונה עשוי להיות מופתע מאוד. מדביר מקצועי לומד את ההתנהלות של העכבר ומזהה אגב כך את מסלול התנועה הקבוע, פחות או יותר של העכבר. המלכודות מוצבות על מסלול התנועה באופן שיסקרן את העכבר ויגרום לו להיכנס אליהן. הפיתיון שהמדביר מכניס למלכודת הוא ריחני במיוחד ונועד למשוך אליה את העכבר, אשר חוש הריח שלו מפותח מאד. לרוב, העכבר נלכד במלכודות הללו בתוך זמן קצר יחסית, לרווחת כל הדיירים במבנה והשוהים בו.

 

איך לתפוס עכבר עם הפיתיון הנכון?

כולם ראו בסרטים המצוירים איך שעכברים נמשכים לגבינה, אך אם תנסו להציב גבינה צהובה על מלכודת עכברים, סביר להניח שתמשכו אליה בעיקר נמלים ולא מכרסמים. אם אתם באמת רוצים לדעת איך לתפוס עכבר עם הפיתיון הנכון, אתם צריכים קודם כל לרכוש צנצנת של חמאת בוטנים. אין דבר שעכברים אוהבים יותר מריח של בוטנים, וזה ימשוך אותם למלכודת תוך זמן קצר – לעיתים אפילו תוך דקות בודדות אם תשאירו את המלכודת במקום חשוך ושקט.


איך ללכוד עכבר – מה עובד יותר ומה פחות?

יש שלל סוגים של מלכודות, ולכולן יש שימוש, אולם כל אחת מהן נדרשת במקרים שונים. אם אתם מעוניינים בלכידה הומאנית, המלכודת המומלצת היא מלכודת כלוב, שלא פוגעת בעכבר בשום צורה וכך ניתן לשחרר אותו בטבע שימשיך לחיות את חייו – הרחק מביתכם.

איך לוכדים עכבר בשיטות קצת פחות הומאניות? כאן נכנסות לתמונה מלכודות הקפיץ או הדבק. מביניהן, אם יש אחת שהיא הומאנית יותר זו מלכודת הקפיץ, שמחסלת את העכבר ברגע. במלכודת הדבק לעומת זאת העכבר ישהה עד שימות מצמא או רעב, מה שייקח מספר ימים, אולם ניתן יהיה ללכוד בה מספר עכברים.


למה חשוב להזמין לוכד מקצועי?

הזמנת מדביר מקצועי מונעת את הצורך בהוצאות מיותרות על מנת לתפוס את העכבר. מדביר מיומן יכול ללכוד עכבר בתוך זמן קצר מאוד, אחרי שילמד את אופן ההתנהגות של העכבר ואת מסלול התנועה שלו, יניח המדביר מלכודות בצורה מסודרת, כך שהסיכויים ללכוד את העכבר במהירות יהיו גבוהים למדיי. הרחקת עכברים עשויה להימשך כמה ימים, לא הרבה יותר. אם התעורר אצלכם צורך בלכידת עכברים ומכרסמים אחרים, המדבירים של הלוכד יבצעו עבורכם את העבודה במהירות, ביעילות ובמקצועיות ברמה הגבוהה ביותר. הם יודעים הכל על לכידת עכברים בבית במהירות וביעלות המשקפת גם מידה רבה של הומאניות. כדאי ליצור קשר כעת והמדבירים המקצועיים שלנו יחזרו אליכם במהרה להמשך העבודה.

תשובות לשאלות חשובות

הדרך היחידה לתפוס עכבר באופן בטוח היא להשתמש במלכודת ולא לנסות ללכוד אותו לבד ובידיים. אפשר להכין מלכודת ביתית או להזמין אותנו להצבת מלכודות מקצועיות.
צריך לחפש את הסימנים שמעידים על המקומות שאליהם העכבר נוטה להגיע במהלך שעות הלילה. הציבו את המלכודות לאורך הקירות שעליהן יש סימנים צהובים ושומניים, או איפה שיש גללים שלו.
גבינה לא תעבוד טוב כמו שאתם אולי משערים – זה מיתוס שעכברים נמשכים דווקא אליה. המכרסמים האלה נמשכים הרבה יותר לבוטנים, ולכן הפיתיון המומלץ הוא חמאת בוטנים.
לא כל החתולים תופסים עכברים, אבל אם יש לכם חתול פעיל, סביר להניח שהוא ינסה להשתעשע איתו. הוא לאו דווקא יאכל את העכבר, אך הוא בהחלט יוכל לתפוס אותו ולהפוך אותו לצעצוע חדש.