אוסנת רחמים
אוסנת רחמים
01/01/2019

חייבת להמליץ על השירות של עוז שפשוט הציל אותי אין מילה אחרת, היה לנו עכבר בבית ולא ידעתי מה לעשות רציתי כבר לעזוב את הדירה וללכת לאמא שלי, הגעתי לעוז הלוכד לאחר המלצות, תוך פחות מחצי שעה היה אצלי לכד את העכבר ממש תוך כמה דקות. 
אין מילים מקצוען

שרון סויסה
שרון סויסה
05/02/2020

הייתי בבית עם תינוק וקמתי בלילה וראיתי גללים במטבח, שלחתי לכם ווצאפ, מיד עניתם וזיהתם שמדובר בחולדה, אחרי 20 דקות לוכד חולדות בשם שגיב הגיע, עשה סריקה ומצא את החולדה בין הארונות מטבח, אני ממש ממש מודה לכם על השירות והזמינות.
אנשים ישרים גם לא גבו מחיר מופרז כמו אחרים שהציעו לי מחירים לא הגיוניים

רננה מועלם
רננה מועלם
05/03/2020

תותחים! אני גרה בחיפה והיה לנו עכבר בבית, בעלי ניסה ללכוד את העכבר לבד ללא הצלחה, התקשרתי אליכם הגעתם וכעבור חצי שעה נלכד העכבר.
מקצוענים

חן יעקב
חן יעקב
29/11/2018

הייתה לנו מכת עכברים בעסק, הזמנתי הדברה נגד מכרסמים מכם והשירות היה ללא דופי, זמינות, מקצוענות ומחיר באמת שאפו.
תודה לכם על הסבלנות

שרה שם טוב
שרה שם טוב
02/01/2020

תודה תודה ועוד פעם תודה, אני גרה בתל אביב וכבר המון זמן סובלת מחולדות, כל הזמן ראינו גללים, הזמנו מדביר שם מלכודות והלך, עד שהגענו אליכם לאחר המלצות רבות, עוז הגיע עשה סריקה מקיפה, תפס 2 חולדות, שם לנו רעלים ותיבות מיוחדות למכרסמים, בנוסף גם שם רעל בביוב. שירות פשוט מקצועי אמליץ עליכם לכל מי שאני מכירה
תודה

רום בן כהן
רום בן כהן
14/12/2019

תודה לשגיב הלוכד שטיפל לנו בבעיית מכרסמים בעליית גג לאחר שמדביר אחר לא הצליח לפתור, כבר חודשיים אחרי אין זכר לחולדות ולעכברים, כיף שיש אנשי מקצוע כמוכם. יישר כוח

אורטל קימחי
אורטל קימחי
12/09/2019

באמצע הלילה שמעתי רעש במטבח הלכתי לבדוק מה זה וראית חולדה ענקית על השיש, צרחתי ולא ידעתי מה לעשות, ישר חיפשתי בטלפון לוכד עכברים שעובד גם בלילה, הגעתי לשגיב הלוכד שהגיע תוך זמן קצר, ממש לכד את החולדה ועשה סריקה מקיפה והשאיר לי 2 מלכודות למקרה ויש עוד והכל נעשה בחיוך ובמחיר באמת הוגן ביחס לשעה.
תודה לשגיב האלוף על שירות מושלם!

מה חדש
מלכודת חולדות:

עודכן לאחרונה: 27/04/2024, 17:46
מה עושים אם יש חולדה בבית:

עודכן לאחרונה: 10/04/2024, 13:58
הדברת חפרפרת:

עודכן לאחרונה: 15/03/2024, 11:02
ממה חולדות מפחדות:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:11
לוכד עכברים בקרית אתא:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:11
שסתום אל חוזר לביוב:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:10

מדיניות פרטיות

אנחנו חברת הלוכד מכבדים את הפרטיות שלך ולכן יצרנו את דף מדיניות פרטיות זה.

 

מי אנחנו?

חברת הלוכד היא הגורם המפעיל את האתר. מטרת איסוף המידע היא על מנת שנוכל להעביר פרטים אודותיך למפרסמים באתר זה.

חשוב להדגיש שהשירותים הניתנים באתר זה הם על ידי המפרסמים באתר בלבד (המופיעים בתחתית האתר) ולא על ידי חברת הלוכד. לצרכי מתן השירות על ידי המפרסם אנחנו אוספים מידע על אודותיך, כפי שמפורט במדיניות הפרטיות שלנו. המידע שייאסף על אודותיך ישמר אצלנו, ויועבר לאחרים רק בהתאם למדיניות.

 

האם אתה חייב לספק לנו מידע? 

בכל פניה לנושא מידע יש חובה לציין לו האם יש לו חובה לספק את המידע על פי חוק או שאספקת המידע תלויה ברצונו הטוב והסכמתו. במקרה זה, אין חובה לספק מידע על פי חוק, אך ללא המידע לא יהיה ניתן לקבל את השירותים על ידי המפרסמים באתר.

 

מה המידע האישי שאנחנו שומרים על אודותיך?

מידע אישי הוא מידע המתייחס אלייך. זה יכול להיות מידע שמזהה אותך אישית, או רק מידע שעשוי לזהות אותך. המידע שאנחנו שומרים על אודותיך הוא שמך המלא, כתובת הדואר האלקטרוני שלך, כתובת ה-IP שלך, מספר הטלפון שלך, המזהה הייחודי של מכשיר הקצה שלך (כגון UDID או IMEI), מידע מזהה נוסף שתמסור לנו באמצעות השירות ואנחנו עשויים לאסוף עוד מידע מזהה על אודותיך במקרה שבו תצור קשר דרך האתר או עם המספר טלפון שמופיע באתר ודרכו תגיע למפרסם לצורך קבלת\הזמנת השירות או מוצר על ידיו.

 

נקודות חשובות לגבי מידע שנשמר:

* בחלק מהדפים תוכלו ליצור קשר עם המפרסם ישירות עם המספר הטלפון הפרטי שלו.

* ברוב המקרים אנו משתמשים בממשק הטלפון הווירטואלי של Paycall.co.il לניהול וניתוב של שיחות טלפון לספקים שאנו מפרסמים באתר זה.

* במקרה וגולש התקשר לספק בעזרת מערכת Paycall אנו שומרים את מספר הטלפון של הגולש, שעת שיחה, שעת מענה, אורך שיחה ופרמטרים נוספים שקשורים לשיחה לצורך העברת השירות לספק.

* ניהול המידע אודות השיחות נשמר בשרת צד שלישי של החברה שמספקת לנו את שירותי ניהול מספרי הטלפון באתר, כתובת אתר המערכת paycall.co.il.

* במידה והשארת פרטים ליצירת קשר בעזרת "טופס יצירת קשר" באתר עם ספק, כתובת המייל שלך עוברת דרך השרתים המאובטחים שלנו ישירות לספק על מנת שיוכל לספק לך מענה.

* בחלק מהמקרים אנו נותנים אופציה למבקרים ליצור קשר ישיר באמצעות קישור לספק באמצעות ה-וואטסאפ ,לפרטים בקרו באתר וואטסאפ –  api.whatsapp.com, web.whatsapp.com.

 

מה המידע שאינו מזהה אישית שאנחנו שומרים על אודותיך?

מידע שאינו מזהה אישית הוא לא מידע אישי, אבל ביחד עם עוד פרטי מידע הוא יכול להצביע על משהו. לדוגמה, רשימת העמודים הנצפים באתר מסוים יכולה ללמד איזו קבוצת ספורט אתה אוהד. לכן, חשוב שנציין כי המידע הלא מזהה שנאסף על אודותיך הוא השימוש שלך בשירות, כגון העמודים שצפית בהם, מידע טכני על ציוד הקצה שלך, כגון גרסת דפדפן, מערכת ההפעלה שלך, רזולוציית המסך וכדומה, מידע סטטיסטי ולא מפולח אישית כגון מדינה, פלח אוכלוסייה, גיל משוער.

 

כיצד אנחנו אוספים על אודותיך מידע?

השאלה כיצד אוספים על אודותיך מידע היא חשובה, כיוון שלעיתים נאסף מידע ממספר מקורות שונים. דרכי האיסוף יכולים, לעיתים, לכלול הן מידע שאתה תספק ישירות למי שאוגר על אודותיך מידע והן מידע שיתקבל ממקורות אחרים. במקרה זה, אנחנו אוספים את המידע שאתה מספק לנו בזמן השימוש בשירות שלנו בלבד.

 

כיצד אנחנו משתמשים במידע שנאסוף?

גם אם אוספים על אודותיך מעט מאוד מידע, אך משתפים אותו עם כולם, יש בכך כדי להשפיע על השימוש של בעל המאגר במידע. במקרה שלנו, אנחנו משתמשים במידע שאספנו לצורך מתן השירות, אנחנו משתמשים במידע לצרכי פרסום, בין אם בתוך השירות ובין אם מחוצה לו, אנחנו מעבירים את המידע לשותפים עסקיים שלנו, אנחנו משתמשים במידע כדי לטייב נתונים של שותפים עסקיים שלנו.

 

למי יש גישה למידע על אודותיך?

ככל שיש לפחות אנשים גישה למידע על אודותיך כך יש פחות סיכוי לשימוש לרעה. אנחנו מספקים גישה למידע לעובדים שלנו, שנמצאים תחת חובת סודיות מלאה, לספקי שירותים שלנו, שדרושים לצורך אספקת השירות, לשותפים עסקיים שלנו, המשתמשים במידע לצרכים שלהם.

 

האם לצדדים שלישיים יש גישה למידע?

צדדים שלישיים יכולים להשתמש במידע ולהעביר אותו לאחרים, אנחנו מאפשרים למספר צדדים שלישיים להשתמש במידע, לרבות שירות Google Analytics שמספק שירותי סטטיסטיקה לאתר, שירות Paycall.co.il שמספק ניתוב שיחות מהאתר לספקים\מפרסמים באתר.

 

כיצד אנחנו יכולים ליצור איתך קשר?

אנשים מרגישים מאוד לא בנוח לספק מידע פרטי כאשר הם לא יודעים מה יקרה עם המידע שלהם. על מנת לקבל מידע שנשמר באתרי חברת הלוכד צרו קשר בכתובת המייל בכתובת sivanperetzjan@gmail.com.

שירות שמכבד את הפרטיות שלך לא ישלח לך דואר זבל ולא יפיץ אותך בפרסומות.

אנחנו בחברת הלוכד לא שולחים הודעות באמצעות כתובת מייל או SMS למבקרים באתר, במידה והגעתם לספק שעובד איתנו הוא כן יוכל לשלוח לכם SMS או הודעה אם השארתם פרטים או יצרתם קשר דרך אתר זה.

אנחנו בחברת הלוכד לא שולטים על רשימות תפוצה של ספקים שאנחנו עובדים איתם, חובתכם כגולשים ליצור קשר עם המפרסם בצורה ישירה במידה ושלח לכם הודעת SMS והגיע דרך אתר זה.

יש לציין שלחברת הלוכד אין שום קשר וצד לעסקה בינכם לבין המפרסם באתר – במידה וקיבלתם הודעה מהמפרסם, האחריות היא עליו ועליכם לפנות אליו בלבד.

 

כיצד אנחנו מדווחים על אירועי אבטחה?

נכון להיום ועל פי חוק, לא כל מאגרי המידע חייבים לדווח על כל אירועי האבטחה, וחבל שכך. כאשר לארגון מסוים אכפת ממך ומהמידע על אודותיך הוא ידווח על כל חשש לשימוש לרעה. במקרה שלנו, החוק אינו מחייב אותנו לדווח על אירועי אבטחת מידע, ולכן אנחנו לא מדווחים על אירועים אפילו אם נגנב כל מאגר המידע שלנו.

יש לציין שהשרתים שלנו מאובטחים באמצעות SSL ואנחנו מבצעים שדרוגים למערכות ולתוספי האתר בשוטף על מנת לשפר את האבטחה באתר.

 

מיהו קצין הפרטיות שלנו, וכיצד תוכל ליצור עמו קשר?

אנו מכבדים את הפרטיות שלך ואת החוק, לכן יש לנו בארגון קצינת פרטיות, סיון מחברת הלוכד. תוכל ליצור איתה קשר באמצעות דואר אלקטרוני בכתובת sivanperetzjan@gmail.com.

קצינת הפרטיות שלנו תקבל את התלונות שלך ותבחן אותן.

 

האם אנחנו משתמשים בעוגיות?

עוגיה היא קובץ ממוחשב שנשתל במחשב או במכשיר הקצה שלך ומאפשרת לזהות אותך כאשר אתה גולש באתרים שונים. במהלך השירות, השירות משתמש בעוגיות כדי לאפשר לך להתחבר, אנחנו מאפשרים גם כן לאחרים להשתמש בעוגיות בשירות.

במידה והמבקר באתר אינו מסכים למדיניות פרטיות באתר ואינו מאשר את תנאי השימוש באתר עליו לא לעשות כל שימוש באתר ולצאת ממנו מיד.