רננה מועלם
רננה מועלם
05/03/2020

תותחים! אני גרה בחיפה והיה לנו עכבר בבית, בעלי ניסה ללכוד את העכבר לבד ללא הצלחה, התקשרתי אליכם הגעתם וכעבור חצי שעה נלכד העכבר.
מקצוענים

שרון סויסה
שרון סויסה
05/02/2020

הייתי בבית עם תינוק וקמתי בלילה וראיתי גללים במטבח, שלחתי לכם ווצאפ, מיד עניתם וזיהתם שמדובר בחולדה, אחרי 20 דקות לוכד חולדות בשם שגיב הגיע, עשה סריקה ומצא את החולדה בין הארונות מטבח, אני ממש ממש מודה לכם על השירות והזמינות.
אנשים ישרים גם לא גבו מחיר מופרז כמו אחרים שהציעו לי מחירים לא הגיוניים

רום בן כהן
רום בן כהן
14/12/2019

תודה לשגיב הלוכד שטיפל לנו בבעיית מכרסמים בעליית גג לאחר שמדביר אחר לא הצליח לפתור, כבר חודשיים אחרי אין זכר לחולדות ולעכברים, כיף שיש אנשי מקצוע כמוכם. יישר כוח

אוסנת רחמים
אוסנת רחמים
01/01/2019

חייבת להמליץ על השירות של עוז שפשוט הציל אותי אין מילה אחרת, היה לנו עכבר בבית ולא ידעתי מה לעשות רציתי כבר לעזוב את הדירה וללכת לאמא שלי, הגעתי לעוז הלוכד לאחר המלצות, תוך פחות מחצי שעה היה אצלי לכד את העכבר ממש תוך כמה דקות. 
אין מילים מקצוען

אורטל קימחי
אורטל קימחי
12/09/2019

באמצע הלילה שמעתי רעש במטבח הלכתי לבדוק מה זה וראית חולדה ענקית על השיש, צרחתי ולא ידעתי מה לעשות, ישר חיפשתי בטלפון לוכד עכברים שעובד גם בלילה, הגעתי לשגיב הלוכד שהגיע תוך זמן קצר, ממש לכד את החולדה ועשה סריקה מקיפה והשאיר לי 2 מלכודות למקרה ויש עוד והכל נעשה בחיוך ובמחיר באמת הוגן ביחס לשעה.
תודה לשגיב האלוף על שירות מושלם!

שרה שם טוב
שרה שם טוב
02/01/2020

תודה תודה ועוד פעם תודה, אני גרה בתל אביב וכבר המון זמן סובלת מחולדות, כל הזמן ראינו גללים, הזמנו מדביר שם מלכודות והלך, עד שהגענו אליכם לאחר המלצות רבות, עוז הגיע עשה סריקה מקיפה, תפס 2 חולדות, שם לנו רעלים ותיבות מיוחדות למכרסמים, בנוסף גם שם רעל בביוב. שירות פשוט מקצועי אמליץ עליכם לכל מי שאני מכירה
תודה

חן יעקב
חן יעקב
29/11/2018

הייתה לנו מכת עכברים בעסק, הזמנתי הדברה נגד מכרסמים מכם והשירות היה ללא דופי, זמינות, מקצוענות ומחיר באמת שאפו.
תודה לכם על הסבלנות

מה חדש
מלכודת חולדות:

עודכן לאחרונה: 27/04/2024, 17:46
מה עושים אם יש חולדה בבית:

עודכן לאחרונה: 10/04/2024, 13:58
הדברת חפרפרת:

עודכן לאחרונה: 15/03/2024, 11:02
ממה חולדות מפחדות:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:11
לוכד עכברים בקרית אתא:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:11
שסתום אל חוזר לביוב:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:10

הדברת חולדות

הדברת חולדות בפריסה ארצית – שירות מידי מהיום להיום

איך מדבירים חולדות בביוב, בחצר או במסעדה, האם צריך לחשוש מריסוס חולדות, איך לבחור מדביר חולדות מומלץ וכמה עולה הדברת חולדות? המשיכו לקרוא וגלו את כל התשובות.

חולדה היא חיה דוחה ומגעילה, אין בכך ספק, ואף אחד לא רוצה לגלות שהיא מסתובבת לו בין הרגליים, על אחת כמה וכמה אם מדובר בבית עסק שלקוחותיו עלולים לברוח למראה המכרסם הזה. אז מה עושים אם יש חולדה? מזמינים שירותי הדברת חולדות כמובן, ואצלנו בחברת הלוכד תזכו למענה מידי של צוות מיומן בלכידה והדברה. לא תצטרכו לחכות אפילו רגע אחד מיותר, ואנחנו נהיה אצלכם תוך שעה מהרגע שבו תיצרו איתנו קשר. הרימו אלינו טלפון כבר עכשיו וקבלו הצעת מחיר משתלמת.


מדביר חולדות בזמינות 24 שעות ביממה
הדברת חולדות מחיר החל מ-300 ש"ח
הדברת חולדות בבית, בחצר, בביוב, במשרד ועוד
מתחייבים לפתור את הבעיה
זקוקים להדברת חולדות דחופה? נגיע תוך 30 דקות!
רישיון המשרד להגנת הסביבה

לייעוץ בחינם ופרטים נוספים חייגו לטלפון:

 הדברת חולדות לצמיתותהדברת חולדות בביוב ובצנרת

הידעתם שעכברושים הם שחיינים מצטיינים? הם יכולים לשחות למשך 3 ימים ברצף וללא הפסקה וביכולתם להחזיק את הנשימה מתחת למים למשך 3 דקות. דרך הביוב הם יכולים בקלות לחדור לביתכם מהצנרת, לכן אל תתפלאו אם לפתע תגלו שיש לכם חולדה באסלה אם לא טיפלתם בביוב שלכם.


הדברה נגד חולדות בבית


מה מושך חולדות לביוב?

התשובה היא מחסה מטורפים ומהחום או הקור שבחוץ, וכן המזון שלעיתים נשטף לשם. אבל איך בעצם עושים הדברת חולדות בביוב או האם ניתן ללכוד חולדות? ראשית צריך להעריך את המצב ולהבין מה כמות החולדות שאיתן מתמודדים. לאחר מכן יש לבדוק את מבנה הביוב ולהעריך איזה פתרון אפשרי ורצוי.

מה עושים נגד חולדות בתוך הביוב?

ניתן ללכוד חולדות בביוב על ידי הצבת מלכודת קבועה, אולם ברוב המקרים הפתרון הפרקטי ביותר יהיה פיזור רעלים בתוך הביוב. הפגרים שיוותרו יישטפו בסופו של דבר החוצה ולא יהיה צורך בשום פעולה אחרת פרט לפיזור רעלים אחת לזמן מה.


טיפול חולדות בחצר בית פרטי כולל ביובים ותחנות האכלה


הדברת חולדות בחצר ובסביבה הביתית

לא תמיד החולדות ינסו לחדור לתוך הבית שלכם, ולפעמים הן יעדיפו להישאר בחוץ אם התנאים בחצר יספקו אותן. עם זאת, לאורך הזמן הן בהחלט ינסו לחדור לתוך הבית – כאשר ירגישו בטוחים יותר בסביבתן.


√ מה מושך חולדות לחצר?

לחולדות יש 3 סיבות אפשריות להגיע לחצר שלכם, וככל שיותר מהן זמינות עבורן, כך יש סיכוי גבוה יותר שהן יגיעו.

1. מזון: זה הדבר העיקרי שמושך חולדות, והן למעשה מעבירות את רוב שעות הפעילות שלהן בחיפוש אחר מזון. זה יכול להיות מזון של חיית המחמד שלכם, שאריות שנותרו בגריל, זבל שזרוק בחצר, ירקות שאתם מגדלים או פירות שנפלו מעצים.

2. מים: אף על פי שחולדות לא שותות יותר מדי, הן מחפשות מקורות מים שיוכלו לצרוך מהם נוזלים. בדרך כלל הבעיה היא ניקוז לא תקין של מי השקיה או מי גשמים, אך לעיתים אלו הם מים שאתם משאירים עומדים למשך זמן רב מדי, למשל בתוך דלי, או פשוט מים שמצויים בבריכת נוי.

3. מחסה: לחולדות יש טורפים גם בגינה הביתית, כמו למשל חתולים ואפילו כלבים, ולכן חשוב להן למצוא גם מקום שבו יוכלו להתחבא בשעות היום ואף להביא בו צאצאים. זה יכול להיות בין ערימות של זבל, פחים או סתם חפצים שזרוקים בגינה, או אפילו מתחת לבית שלכם אם יש דרך לזחול תחתיו.חולדה בגינה

הדברת חולדה בחצר

 

איסוף פגרי חולדות בחצר לאחר הדברת חולדות

 הדברת חולדות בביוב


איך מדבירים חולדות בחצר?

הדברת חולדות בחצר תיעשה בראש ובראשונה בעזרת מלכודות, על מנת להגן כמה שיותר על בעלי חיים אחרים שייתכן כי מגיעים לחצר שלכם. יחד עם המלכודות ייתכן כי נציב בפינות מסוימות בחצר תיבות האכלה עם פיתיונות מורעלים, אשר יעשו את העבודה בצורה הטובה ביותר. לפי כמות החולדות לוכד מנוסה ומומלץ ידע מה הפתרון העדיף והאם בכלל כדאי לשלב את שניהם יחדיו.


חולדה בחצר של בניין מגורים

חולדה בגינה של בניין 


תיבת האכלה עם רעלים ופיתיון נגד חולדות

תיבת האכלה לחולדות


מה עושים נגד חולדות במסעדה?

אם מגיעות חולדות למסעדה, מדובר לא רק בבעיה תברואתית קשה, אלא במכה איומה לבעל העסק, שעלולה בסופו של דבר לפגוע בהכנסות ובשם הטוב של המסעדה. לכן צריך לפעול בזמן ולא להסס להשתמש בכל האמצעים האפשריים כדי להיפטר מהחולדות כמה שיותר מהר.

√ שלב ראשון – מניעה

הדבר הראשון שצריך לעשות זה לחסום כל דרך גישה אפשרית שקיימת לחולדות אל תוך המסעדה שלכם. זה אומר לאטום היטב מרווחים שקיימים בדלתות או חלונות, וכן בתעלות אוורור, בצנרת ואף בקירות. בדקו גם את הגג במידת הצורך כדי לוודא שאין שם חולדות. באופן זמני תוכלו להשתמש בצמר פלדה כדי לאטום פתחים, זאת עד שיתבצע תיקון מתאים ומקצועי.

√ שלב שני – הדברה

ברור ומובן שאי אפשר לאטום את המסעדה והמטבח שלה לחלוטין, וכאן אנחנו נכנסים לתמונה. אז איך להיפטר מחולדות באופן מקצועי? התשובה היא מלכודות, כשבתעשיית המזון תמיד עדיף להימנע משימוש ברעלים, אלא אם כן מציבים תיבות האכלה מחוץ למסעדה. המלכודות יכולות להיות מלכודות קפיץ, מלכודות דבק, מלכודות חשמליות או מלכודות כלוב, וצריך יהיה צריך לבדוק ולהחליף אותן באופן קבוע עד שכל החולדות ייתפסו.

לפעמים עדיף להשאיר פיתיון במלכודת מבלי להפעיל אותה למשך כמה ימים, מכיוון שהעכברושים הם נאופוביים, כלומר מפחדים וחוששים מדברים חדשים בסביבתם. צריך לתת להם קצת זמן להתרגל להימצאות המלכודת והפיתיון בה, ואז בלי שיהיו מוכנים להפעיל אותה ולתת להם להילכד בה. הפיתיונות המומלצים ביותר הם בשר, שוקולד, חמאת בוטנים ופירות יבשים או טריים.


מכת חולדות בחצר בית פרטי - זיהוי מחילה

 

איך לטפל בחולדות בבית שמסרבות לעזוב?

לעיתים קורים מצבים שבהם ההדברה לא מספיקה. אכן נלכדו חולדות, אך עדיין מסתובבות כמה בין הרגליים ונראה שהבעיה לא נפסקת. במקרה שכזה מסתמן שמדובר במתקפה קשה שמחייבת שימוש בפיתיון מורעל, אולם נציין שכמעט לעולם לא נגיע למקרה שבו איננו מזהים זאת כבר בביקור הראשון. כך או כך, טיפול בחולדות כמעט תמיד ייעשה עם פיתיונות מורעלים כדי להימנע ממצב שכזה, זאת לעומת טיפול בעכברים, שבו יתכן שיספיקו רק מלכודות. השימוש בפיתיון מורעל הוא לרוב המוצא האחרון, ואתם לא אמורים לשלם לנו על ביקור שני – יש לכם אחריות לחודש שלם.


האם צריך לחשוש מפני ריסוס נגד חולדות?

ייתכן שיצא לכם לראות בעבר שלטים בבניינים שבהם נעשתה הדברה נגד חולדות, ועליהם היה רשום "זהירות – רעל". אם חשבתם שמדובר היה בריסוס, תנו לנו לספר לכם מידע שאולי יפתיע אתכם – אין כזה דבר ריסוס נגד חולדות, לפחות לא בימינו. בעבר אכן היו מרססים, אך שיטה זו התגלתה לאורך הזמן כלא יעילה לעומת הפתרונות האחרים האפשריים.

מה עושים במקום לרסס?

מה שאפשר לעשות במקום ריסוס זה לפזר רעלים בסביבה, אולם גם מזה נעדיף להימנע, מכיוון שבעלי חיים אחרים כמו כלבים וחתולים יכולים גם הם לאכול מהם. לכן הדברת חולדות עם רעלים תיעשה בעזרת תיבות האכלה, שבנויות בצורה כזו שאי אפשר לגשת לרעל אם לא נכנסים לתוכן, אפילו אם מנסים לשלוח יד לבפנים. התיבות נעולות ואנחנו גם מאבטחים אותן למקום שבו אנו מציבים אותן, כך שילדים לא יוכלו לקחת אותן ולשחק איתן בכל צורה.

 הדברת חולדות בביוב

היזהרו ממדבירים שעושים ריסוס נגד חולדות

חשוב לוודא שאתם מזמינים מדביר שלא מרסס, וזאת משתי סיבות עיקריות:

1. הריסוס עלול להיות מזיק לבני אדם ולבעלי חיים – הוא נעשה עם חומר שרעיל מאוד במגע או בנשימה.

2. ריסוס חולדות אינו יעיל יותר משיטות אחרות, ולמעשה הוא כלל לא יעיל, מכיוון שהחולדות פשוט נמנעות מהמקום שבו מרססים.

אם מרססים, זה יעשה אך ורק בביוב, וגם זה לא ברוב המקרים מכיוון שגם שם ניתן להשאיר פיתיונות רעילים עם ציפוי שמגן עליהם מפני הרטיבות.


מה עושים נגד חולדות כך שלא יחזרו?

ההדברה תסייע להיפטר מהחולדות שהיו אצלכם כשהיא נעשתה, אך תמיד יוכלו לחזור חדשות אם לא תדאגו להרחיק אותן.

1. אטמו פתחים: חולדות יכולות לחדור דרך חורים וחריצים קטנטנים, וחשוב לאטום אותם עם סיליקון או קצף. עשו זאת גם בקומה השנייה של הבית, כי חולדה מטפסת על קירות חיצוניים ויכולה להגיע גם לשם.

2. אחסון מזון נכון: אחסנו מזון בקופסאות אטומות ולא בתוך שקיות.

3. הציבו מלכודות: אם אתם סובלים באופן קבוע ממכרסמים, הציבו מלכודות באופן קבוע במקומות שבהם הן נמצאות.

4. השתמשו בריחות שחולדות שונאות: שמן מנתה או שמן הדרים יכולים לעזור.

5. שמרו על הסדר: אל תאפשרו לחולדות למצוא מקומות מסתור בבית או במחסן שלכם.

את חלק מהפעולות האלה נוכל לבצע עבורכם כבר בעת ההדברה.


 הדברה נגד חולדות בבית באמצעות תיבת האכלה

אילו צלילים עוזרים נגד חולדות?

חולדות רגישות לצלילים מסוימים, כשאתם חלקם בני אדם לא מסוגלים לשמוע:

1. צלילים אולטרה-סוניים: אלו גלי קול שלא נשמעים באוזנינו, אך מסייעים להרחיק מזיקים כמו חולדות וגם עטלפים.

2. מוזיקה חזקה: מוזיקה בעוצמה גבוהה ועם קצב מהיר יכולה להרחיק חולדות ביעילות רבה יותר מאשר מוזיקה שקטה עם קצב איטי.

3. רעשים של אנשים: מחיאות כפיים, צעקות או אפילו בישולים במטבח – רעשים שכאלה מבריחים חולדות.

 

איך לדעת אם זה עכבר או חולדה קטנה?

החולדה היא יצור די גדול, וקשה לטעות ולחשוב שמדובר בעכבר, שקטן ממנה פי כמה וכמה. עם זאת, חולדה קטנה בבית בהחלט יכולה להיות בגודל של עכבר גדול, אך יש כמה הבדלים שעוזרים לזהות שאכן מדובר בחולדה.

מאפיינים

עכבר בוגר

חולדה צעירה

גודל

11-13 ס"מ

14-16 ס"מ

זנב

קצר, דק ושעיר

ארוך, עבה וללא שיערות

אוזניים

קטנות ועגלגלות

מחודדות

כפות רגליים

קטנות ועדינות

גדולות עם בהונות ארוכות וציפורניים

ראש

עגלגל

מעט מחודד

 

חשוב לדעת את ההבדלים, מכיוון שחולדה צעירה מעידה על כך שיש לפחות עוד שתי חולדות שמתרבות ועוד צאצאים, משמע משפחת חולדות שצריך לטפל בה.


למה צריך לשים לב כשמזמינים מדביר חולדות?

אם ניסיתם לעשות כל שביכולתכם כדי למנוע את הימצאות החולדות בסביבתכם והכל נכשל, אין מנוס מלהזמין מדביר חולדות מנוסה שיעזור לכם לפתור את הבעיה. אך כשאתם מזמינים אחד עליכם לוודא שזה האדם הנכון לעבודה, לכן בררו האם יש לו הסמכה והמלצות מוכחות שמראות שיש לו ניסיון והצלחה בהדברת חולדות. אל תהססו לבקש מאיתנו להציג בפניכם תעודות או המלצות מלקוחות – אנחנו נשמח להראות לכם שהצוות שלנו מיומן ומתאים להתמודד עם בעיית החולדות שפקדה אתכם.

הדברה ללא רעלים של חולדות  - מלכודות בלבד

הדברת של חולדות באמצעות מלכודת קפיץ

 

כמה עולה הדברת חולדות?

אז כמה בעצם משלמים למדביר מכרסמים מקצועי? ברוב המקרים, אם מדובר בחולדה אחת ומיקומה ידוע, אין סיבה שתשלמו יותר מהסכום המינימלי הנדרש לשירות שכזה. עם זאת, כשצריך להציב תיבות האכלה או מלכודות עם פיתיונות, המדביר יצטרך לחזור לאחר מספר ימים כדי לחדש את הפיתיון או לקחת איתו את החולדה שנלכדה. אלו הם המחירים שתוכלו לצפות להם:

איפה מדבירים חולדות?

כמה עולה הדברת חולדות?

מה מחיר הדברת חולדה בחצר?

מציבים תיבות האכלה עם רעלים באזורים שונים בחצר, ומאבטחים אותן לאלמנטים קבועים כמו גדר.

650 – 300 ₪

כמה עולה להדביר חולדות בביוב?

מפזרים בתוך הביוב רעלים מצופים בפרפין כדי להגן עליהם מפני רטיבות.

700 – 300 ₪

כמה עולה להדביר חולדה בבית?

ב-90% מהפעמים נוכל ללכוד את החולדה על המקום בעזרת לוכדן.

650 – 300 ₪

כמה עולה להדביר חולדות במטבח?

כשיש מספר חולדות עדיף להשתמש במלכודת חשמלית, ולפנות ממנה פגרים באופן קבוע.

650 – 300 ₪

מה מחיר הדברת חולדה בעליית גג?

עדיף לנסות ללכוד את החולדות מאשר להדביר אותן עם רעלים, כדי שלא יישארו פגרים בעליית הגג.

1,000 – 300 ₪

כמה עולה להדביר חולדות במשרד?

החולדות ככל הנראה נמצאות מעל התקרה האקוסטית, וניתן להציב שם מלכודות.

650 – 300 ₪

כמה עולה להדביר חולדות במפעל?

תיבות האכלה עם פיתיון מורעל יהוו את הפתרון העדיף והיעיל ביותר.

900 – 300 ₪

כמה עולה להדביר חולדות במחסן?

אפשר להציב מלכודות עם פיתיון – זה יעבוד היטב במחסן קטן. אם מדובר במחסן גדול עדיף להציב תיבות האכלה עם פיתיון רעיל.

650 – 300 ₪

כמה עולה להדביר חולדות בעסק?

שיטת ההדברה תשתנה בהתאם לסוג העסק. במסעדות נשתמש במלכודות בעיקר, ואילו בחנויות שלא נמכר בהן מזון ניתן יהיה להשתמש ברעלים נגד חולדות.

850 – 300 ₪

 

שאלות ותשובות לפני הדברה נגד חולדות

דרך אחת היא הצבת מלכודת ביציאה מהביוב. דרך נוספת היא פיזור רעלים ייעודיים נגד חולדות בתוך הביוב.
מלכודת חשמלית, מלכודת קפיץ ומלכודת כלוב. שני הסוגים הראשונים גורמים למותה של החולדה באופן מידי, והסוג האחרון מאפשר לשחרר אותה בשטח פתוח.
מדביר מקצועי יזהה עבורכם את כל נקודות התורפה בעסק – בדלתות, בחלונות, בצנרת, בקירות, בתעלות אוורור, בגג וישנם עוד מקומות שדרכם חולדות עלולות לחדור. בנוסף תקבלו המלצות לגבי איטום זמני וקבוע.
לא. דרך הפעולה המתאימה היא הצבת מלכודות מסוגים שונים. בחלק מהמקרים ניתן ללכוד את החולדה מיד באמצעות לוכדן.