שרון סויסה
שרון סויסה
05/02/2020

הייתי בבית עם תינוק וקמתי בלילה וראיתי גללים במטבח, שלחתי לכם ווצאפ, מיד עניתם וזיהתם שמדובר בחולדה, אחרי 20 דקות לוכד חולדות בשם שגיב הגיע, עשה סריקה ומצא את החולדה בין הארונות מטבח, אני ממש ממש מודה לכם על השירות והזמינות.
אנשים ישרים גם לא גבו מחיר מופרז כמו אחרים שהציעו לי מחירים לא הגיוניים

אוסנת רחמים
אוסנת רחמים
01/01/2019

חייבת להמליץ על השירות של עוז שפשוט הציל אותי אין מילה אחרת, היה לנו עכבר בבית ולא ידעתי מה לעשות רציתי כבר לעזוב את הדירה וללכת לאמא שלי, הגעתי לעוז הלוכד לאחר המלצות, תוך פחות מחצי שעה היה אצלי לכד את העכבר ממש תוך כמה דקות. 
אין מילים מקצוען

רננה מועלם
רננה מועלם
05/03/2020

תותחים! אני גרה בחיפה והיה לנו עכבר בבית, בעלי ניסה ללכוד את העכבר לבד ללא הצלחה, התקשרתי אליכם הגעתם וכעבור חצי שעה נלכד העכבר.
מקצוענים

אורטל קימחי
אורטל קימחי
12/09/2019

באמצע הלילה שמעתי רעש במטבח הלכתי לבדוק מה זה וראית חולדה ענקית על השיש, צרחתי ולא ידעתי מה לעשות, ישר חיפשתי בטלפון לוכד עכברים שעובד גם בלילה, הגעתי לשגיב הלוכד שהגיע תוך זמן קצר, ממש לכד את החולדה ועשה סריקה מקיפה והשאיר לי 2 מלכודות למקרה ויש עוד והכל נעשה בחיוך ובמחיר באמת הוגן ביחס לשעה.
תודה לשגיב האלוף על שירות מושלם!

שרה שם טוב
שרה שם טוב
02/01/2020

תודה תודה ועוד פעם תודה, אני גרה בתל אביב וכבר המון זמן סובלת מחולדות, כל הזמן ראינו גללים, הזמנו מדביר שם מלכודות והלך, עד שהגענו אליכם לאחר המלצות רבות, עוז הגיע עשה סריקה מקיפה, תפס 2 חולדות, שם לנו רעלים ותיבות מיוחדות למכרסמים, בנוסף גם שם רעל בביוב. שירות פשוט מקצועי אמליץ עליכם לכל מי שאני מכירה
תודה

רום בן כהן
רום בן כהן
14/12/2019

תודה לשגיב הלוכד שטיפל לנו בבעיית מכרסמים בעליית גג לאחר שמדביר אחר לא הצליח לפתור, כבר חודשיים אחרי אין זכר לחולדות ולעכברים, כיף שיש אנשי מקצוע כמוכם. יישר כוח

חן יעקב
חן יעקב
29/11/2018

הייתה לנו מכת עכברים בעסק, הזמנתי הדברה נגד מכרסמים מכם והשירות היה ללא דופי, זמינות, מקצוענות ומחיר באמת שאפו.
תודה לכם על הסבלנות

מה חדש
מלכודת חולדות:

עודכן לאחרונה: 27/04/2024, 17:46
מה עושים אם יש חולדה בבית:

עודכן לאחרונה: 10/04/2024, 13:58
הדברת חפרפרת:

עודכן לאחרונה: 15/03/2024, 11:02
ממה חולדות מפחדות:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:11
לוכד עכברים בקרית אתא:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:11
שסתום אל חוזר לביוב:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:10

לוכד עכברים בנס ציונה

לוכד עכברים בנס ציונה – נפטרים לכם מהמכרסמים על המקום

איך תדעו שבאמת יש לכם עכבר או חולדה בבית, למה המכרסמים האלה הגיעו דווקא לביתכם, מה יכול לעשות לוכד עכברים בנס ציונה שלא מצליח לתפוס את המכרסם על המקום, איפה הוא יחפש את החולדות והעכברים וכמה עולה להדביר עכבר או חולדה? המשיכו לקרוא וגלו את כל התשובות.

מי שנתקל בעכבר בביתו מעוניין שזה לא יקרה לו שוב לעולם – בטח ובטח שלא בזמן הקרוב. אך העכבר לא יסתלק סתם כך על דעת עצמו, כי נוח לו בביתכם. הוא מוצא שם את כל התנאים שמתאימים להישרדותו, וזו למעשה הסיבה שהוא הגיע אליכם מלכתחילה. אז איך נפתרים ממנו אחת ולתמיד? מזמינים לוכד עכברים בנס ציונה דרך חברת הלוכד – החברה מס' 1 בלכידת עכברים בכל העיר! אנחנו לא רק נגיע אליכם תוך פחות משעה, אלא גם נדאג לכם למחיר הוגן ונספק לכם טיפים שיעזרו לכם לדעת איך להימנע ממקרה שכזה בשנית. רק דרכנו תקבלו שירות מלא שכולל לכידה ומניעה במחיר משתלם!

לכידת עכברים בנס ציונה 24 שעות ביממה
הזמינו לוכד מהרגע להרגע מחיר החל מ-300 ש"ח
שימוש בתיבות האכלה ללא סכנה לילדים ובעלי חיים
לכידת מכרסמים באסלה, במטבח, ברכב, בביוב, בעסק ועוד
רישיון המשרד להגנת הסביבה

לייעוץ בחינם ופרטים נוספים חייגו לטלפון:

לוכד עכברים בנס ציונה בזמינות מידית 

איך יודעים שהגיעו עכברים או חולדות לבית?

יש כל מיני סימנים שיכולים לגרום לכם לחשוד בהימצאות עכבר או חולדה בביתכם. יש אנשים שמבחינים ברעשים מוזרים שמגיעים מעליית הגג בשעות הלילה, ויש כאלה שמוצאים גללים של עכבר או חולדה בארונות המטבח או מתחת למקרר. סימן נוסף שלא רבים מודעים אליו הוא לכלוך צהוב לאורך הפאנלים, שזה למעשה לכלוך שומני שהעכברים משאירים במסלול ההליכה שלהם. גם סימני כרסום באריזות מזון – ובמיוחד בשקיות לחם – זה סימן מובהק לכך שיש עכברים בבית, כשלצדם תמצאו בדרך כלל גם גללים.


לוכד עכברים בנס ציונה שפותר את הבעיה ב-100%

יש סיבה טובה לכך שהמכרסמים בוחרים דווקא להיכנס לביתכם ולא לבית של השכנים שלכם. זה יכול להיות כי הם מוצאים אצלכם מזון זמין שאינו אטום בקופסאות ואריזות, זה יכול להיות כי הם מוצאים אצלם מים בנזילה נסתרת שאינכם מודעים אליה, וזה יכול להיות פשוט מכיוון שאצלכם יש להם מחסה שבו הם מרגישים מוגנים. לא משנה מה תהיה הסיבה, לוכד עכברים מומלץ בנס ציונה ידע לזהות אותה ולהסביר לכם כיצד למנוע הגעה של עכברים בשנית בגללה. זאת כמובן לאחר שייפטר מהעכברים שכבר הגיעו.


מה עושה לוכד חולדות בנס ציונה אם הוא נכשל?

שלא כמו עכברים, חולדות הן הרבה יותר מתוחכמות. מדובר ביצור אינטליגנטי במיוחד שיודע כיצד לזהות מלכודות ולהתחמק מהן, כך שלא תמיד אפשר להיעזר בפתרונות שכאלה נגדו. לכן במקרים רבים, לוכד חולדות בנס ציונה לא מנסה להיעזר במלכודות, אלא מתעקש ללכוד את החולדה על המקום בידיו או בעזרת לוכדן. מכיוון שמדובר במכרסם גדול מאוד, לא אמורה להיות בעיה למצוא אותו. עם זאת, לעיתים גם זה מתגלה כבלתי אפשרי, ובמקרה שכזה מדביר חולדות נעזר בתיבות האכלה עם פיתיון מורעל, שמחסל את החולדה תוך יומיים.

 

איפה מדביר חולדות בנס ציונה יחפש וימצא אותן?

מדביר מנוסה לא יבזבז את זמנו ואת זמנכם בחיפוש אחר המכרסמים במקומות שבהם הם ככל הנראה לא יימצאו, וידע בדיוק איפה לאתר אותן. בדרך כלל המכרסמים האלה מתחבאים במהלך היום בעליית הגג, במחסן, בתעלות מזגן, מאחורי האסלה או מאחורי רהיטים ומכשירי חשמל במטבח. ראיתם עכבר שהספיק לברוח ולהסתתר? הזמינו דרכנו לוכד עכברים 24 שעות בנס ציונה שיגיע מיד, לא משנה מה השעה, יאתר ויתפוס אותו על המקום.


גללים של עכברים - מידע חשוב

* בגודל של גרגרי אורז

* צבע חום או שחור

* מחודדים בקצוות

* עלולים להעביר מחלות - לא לטאטא ולא לשאוב! (אלא לאסוף ביד, כמובן עם כפפות, ואחר כך לנקות את האזור עם אקונומיקה)


מה מחיר הדברת עכברים בנס ציונה?

הבטחנו מחירים זולים והוגנים ואנחנו מתכוונים לקיים את ההבטחה הזו. כדי להוכיח לכם את אמינותנו, בואו לראות כמה דוגמאות של עבודות אותן לוכדי עכברים מנוסים מטעמנו ביצעו בעבר בעיר, כיצד עשינו אותן וכמה שילמו על כך הלקוחות. אתם תראו שבהחלט יש על מי לסמוך ובמחיר משתלם.

 

עבודות הדברה שעשינו בעיר

איך התבצעה העבודה

כמה שילמו על זה

הרחקת עכברים מחצר בנס ציונה

הלקוחות התלוננו על עכברים שצצים בחצר מדי ערב ולילה.

נמצאה מחילה של העכברים מתחת לבית. הצבנו מלכודות ותיבות האכלה עם רעל כדי לחסל וללכוד את עכברים הקיימים, ואיתרנו את גורמי משיכתם וטיפלנו בהם.

450 ₪

לכידת חולדה בנס ציונה בבית פרטי

הלקוחות התקשרו בסביבות השעה 10 בלילה ללכידת חולדה דחופה.

הגענו במהרה – תוך חצי שעה – ולכדנו את החולדה על המקום עם לוכדן.

600 ₪

הדברת עכברים במחסן

הלקוחות סיפרו ששמעו רעשים מהמחסן, ושהם חוששים שיש שם עכברים.

מיד כשפתחנו את המחסן איתרנו מספר עכברים. הצלחנו ללכוד אחד מהם בידיים, ושניים אחרים תפסנו במלכודות שהצבנו במקום – תוך פחות משעה.

500 ₪

לכידת עכבר בבית כנסת בנס ציונה

בשבת בערב קיבלנו קריאה על עכבר שנמצא בבית כנסת.

הגענו כבר באותו הערב. לקח לנו קצת זמן למצוא את העכבר, אך בסופו של דבר ותוך חצי שעה מצאנו אותו ולכדנו אותו בעזרת לוכדן.

450 ₪

 

שאלות ותשובות על לכידת עכברים בנס ציונה

כן, ולכן משתמשים בו אך ורק בתוך תיבת האכלה שלא נגישה לחתולים וכלבים.
מלכודת חשמלית, מלכודת קפיץ ומלכודת כלוב.
סיכוי אפסי, בתנאי שמקפידים לשחרר את החולדה במרחק של ק"מ או יותר.
כן, חולדות יודעות לשחות ולכן יכולות לעבור דרך מערכת הביוב.